Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co za przypadek
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2017, 17:26
Ja chciałbym tylko zaobserwować, że rzeczony Janusz może faktycznie mieć prawo do sprzedaży, natomiast sieć Torrent jest przydatna ze względu na szybkość i dostępność. Janusz może wysyłać grę bezpośrednio ze swojego komputera, ale każda inna osoba która kupiła ją od niego może wysyłać inne kawałki, co tylko przyspiesza.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 19:44
@Krzyniu: Tylko ze w tym przypadku musialby dawac klucz steam + tzw. plik backup
Odpisz
26 lipca 2017, 19:25
Chwilę spędziłem na szukaniu watermarka jeja.
Odpisz
28 lipca 2017, 10:37
@Macio720: to chyba dobrze
Odpisz
26 lipca 2017, 18:43
obawiam sie ze to nielegalne doktorku
Odpisz
28 lipca 2017, 00:01
Ludzie sprzedają kopię dwuzłotówki okolicznościowej z Zygmuntem Augustem jak gdyby nigdy nic więc co się dziwić.
Odpisz
27 lipca 2017, 02:34
Takich "ludzi" powinno się kamieniować
Odpisz
25 lipca 2017, 13:20
widziałem to na fb
Odpisz
25 lipca 2017, 13:24
@bambusowapanda: ja też widziałem to na fb
Odpisz
26 lipca 2017, 23:36
@bambusowapanda: ja nie przeglądam facebooka #nobodycares
Odpisz
26 lipca 2017, 23:39
@Sessto: nie mam fejsbuka
Odpisz
25 lipca 2017, 15:11
Czo to za apka. Ten kwadrat z napisem "Stream". Czy to nie apka?
Odpisz
25 lipca 2017, 21:05
@PolishBananaForever: to apka do puszczania muzyki w tle taki mini Youtube
Odpisz
25 lipca 2017, 21:18
@glucek: DO PUSZCZANIA MUZYKI W TLE?! TEGO WŁAŚNIE SZUKAŁEM!
Odpisz
25 lipca 2017, 21:19
@PolishBananaForever: Dzięki ci. Gdyby nie ty nie wiem co bym zrobił. Musiałbym czekać 10 lat aż youtube w końcu doda coś takiego
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 17:12
@PolishBananaForever: Od androida (chyba) 7.0 ta opcja jest dodana systemowo, więc długo byś nie musiał czekać :P
Odpisz
26 lipca 2017, 17:14
ja nie mam tej opcji :c
Odpisz
26 lipca 2017, 17:25
@PolishBananaForever: OG youtube? jaesli ten projekt istnieje, ew. xposed installer yt.. tego jest mnostwo niczym rodzajow adblokow do przegladarek i youtubow w tel, bo przyznam dzisiaj bez tego nei da sie sluchac muzyki ;) pozdro
Odpisz
26 lipca 2017, 17:37
@Sp1zg4nY: Aj sorry, w czystym androidzie 7.0 jest tylko możliwość podzielenia ekranu na dwie aplikacje. W niektórych nakładach (np. Samsung) można otworzyć aplikacje we właśnie takim pomniejszeniu przez pociągnięcie palcem z któregoś górnego rogu ekranu do środka. Wygląda bardzo podobnie:
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 17:22
czy tylko ja w tym nic nie widze? Wytlumaczy ktos? \_____/
Odpisz
26 lipca 2017, 17:24
@Pieselek12: gościu za opłatą wyśle ci link do pobrania GTA V z torrenta :p
Odpisz
26 lipca 2017, 20:42
@Kacprrr: Ahaa xDD Dzieki xD
Odpisz
25 lipca 2017, 17:14
Cebula motzno
Odpisz
25 lipca 2017, 13:44
Odpisz