Kupiłem tego iPhone'a za własne pieniądze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2020, 11:12
Ja posiadam lg k11 gdzie jego premiera była chyba w 2018
Odpisz
4 sierpnia 2017, 18:51
iphone 5s, 32gb. mam 12 lat i kupiłam gp za własne pieniądze XD
Odpisz
6 sierpnia 2017, 03:20
@tygrys0413: gratulacje
Odpisz
4 kwietnia 2013, 10:06
ja kupiłam za własne
Odpisz
17 marca 2013, 10:01
ja Iphone 4s 32 GB kupiłem za własną kase a jestem zwyklym dzieciakiem :D
jak sie jedzie do USA to w wieku 16 lat juz można pracować 2 miesiące i sie ma na taki telefon :)
Odpisz
17 marca 2013, 14:34
@hartus: U nas trza by było pracować ze 2 lata.
Odpisz
21 marca 2013, 20:48
@czapl1997: 2 lata nie jak będziesz miał pracę jak przeciętny Polak też ok 2-3 miechów oczywiście jak jesteś na utrzymaniu rodziców np: mieszkasz z nimi itp :D
Odpisz
17 marca 2013, 08:49
ja też sama kupiłam.
Odpisz
17 marca 2013, 09:51
@klaudunia710: Ciekawe jak zarobiłaś pieniądze.... ;)
Odpisz
17 marca 2013, 21:40
@rakso132: na urodzinki dostałam.
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2013, 23:39
@klaudunia710: To skoro dostałaś kase to właśnie tak jakbyś dostała telefon...
Odpisz
18 marca 2013, 14:18
@rakso132: mądrze powiedziane
Odpisz
17 marca 2013, 08:35
ja se sam kupiłem za swoje pieniądze ale smartfona
Odpisz
17 marca 2013, 13:24
@antek1: iPhone JEST smartphone'em.
Odpisz
17 marca 2013, 19:25
@Pottermanka: Dobrze ja się nie znam na tych wszystkich powiązaniach z rodzajami w tych nowych telefonach
Odpisz
17 marca 2013, 10:47
A ja mam nokie x 300 i się cieszę ;_;
Odpisz
17 marca 2013, 11:38
Ja posiadam nokie500 i też się ciesze :D
Odpisz
17 marca 2013, 10:54
ja sobie telefonu sam nie kupiłem bo dostałem za zeta w przedłużeniu umowy ale za to mam ps3 za własne pieniądze i pare gier na które długo zbierałem
Odpisz
17 marca 2013, 09:30
A po co to komu ja mam starą nokie i to jest mój smartphone. :D
Odpisz
17 marca 2013, 09:24
nudna ta seria!
Odpisz
17 marca 2013, 08:14
A i jeszcze jedno dziecko zawsze mogło wygrać telefon w konkursie lub wygrać pieniądze w konkursie ale to raczej niemożliwe .
aaaa
Odpisz
17 marca 2013, 07:22
A i jeszcze jedno dziecko zawsze mogło wygrać telefon w konkursie lub wygrać pieniądze w konkursie ale to raczej niemożliwe .
Odpisz
17 marca 2013, 07:21
Iphone to shit s.note lepszy
Odpisz