Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

6 listopada 2020, 11:12

Ja posiadam lg k11 gdzie jego premiera była chyba w 2018

Avatar tygrys0413

4 sierpnia 2017, 18:51

iphone 5s, 32gb. mam 12 lat i kupiłam gp za własne pieniądze XD

Avatar DAVJD

6 sierpnia 2017, 03:20

@tygrys0413: gratulacje

Avatar anusika

4 kwietnia 2013, 10:06

ja kupiłam za własne

Avatar hartus

17 marca 2013, 10:01

ja Iphone 4s 32 GB kupiłem za własną kase a jestem zwyklym dzieciakiem :D
jak sie jedzie do USA to w wieku 16 lat juz można pracować 2 miesiące i sie ma na taki telefon :)

Avatar czapl1997

17 marca 2013, 14:34

@hartus: U nas trza by było pracować ze 2 lata.

Avatar hartus

21 marca 2013, 20:48

@czapl1997: 2 lata nie jak będziesz miał pracę jak przeciętny Polak też ok 2-3 miechów oczywiście jak jesteś na utrzymaniu rodziców np: mieszkasz z nimi itp :D

Avatar klaudunia710

17 marca 2013, 08:49

ja też sama kupiłam.

Avatar rakso132

17 marca 2013, 09:51

@klaudunia710: Ciekawe jak zarobiłaś pieniądze.... ;)

Avatar klaudunia710

17 marca 2013, 21:40

@rakso132: na urodzinki dostałam.

Avatar rakso132

Edytowano - 17 marca 2013, 23:39

@klaudunia710: To skoro dostałaś kase to właśnie tak jakbyś dostała telefon...

Avatar klaudunia710

18 marca 2013, 14:18

@rakso132: mądrze powiedziane

Avatar antek1

17 marca 2013, 08:35

ja se sam kupiłem za swoje pieniądze ale smartfona

Avatar Pottermanka

17 marca 2013, 13:24

@antek1: iPhone JEST smartphone'em.

Avatar antek1

17 marca 2013, 19:25

@Pottermanka: Dobrze ja się nie znam na tych wszystkich powiązaniach z rodzajami w tych nowych telefonach

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2013, 10:47

A ja mam nokie x 300 i się cieszę ;_;

Avatar rakso132

17 marca 2013, 11:38

Ja posiadam nokie500 i też się ciesze :D

Avatar malaho2000

17 marca 2013, 10:54

ja sobie telefonu sam nie kupiłem bo dostałem za zeta w przedłużeniu umowy ale za to mam ps3 za własne pieniądze i pare gier na które długo zbierałem

Avatar Krzysiek52

17 marca 2013, 09:30

A po co to komu ja mam starą nokie i to jest mój smartphone. :D

Avatar Baca_online

17 marca 2013, 09:24

nudna ta seria!

Avatar salony123

17 marca 2013, 08:14

A i jeszcze jedno dziecko zawsze mogło wygrać telefon w konkursie lub wygrać pieniądze w konkursie ale to raczej niemożliwe .
aaaa

Avatar Terminus223

17 marca 2013, 07:22

A i jeszcze jedno dziecko zawsze mogło wygrać telefon w konkursie lub wygrać pieniądze w konkursie ale to raczej niemożliwe .

Avatar Terminus223

17 marca 2013, 07:21

Iphone to shit s.note lepszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka