Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 14:21
ciekawe czy ma konto tutaj i kto to
Odpisz
25 lipca 2017, 14:24
@benben7: Napewno nie Henzej, bo nawet nudesków nie chce wysłać
Odpisz
25 lipca 2017, 14:25
@benben7: Pewnie krzyniu
Odpisz
25 lipca 2017, 14:28
@McMocarz: Z cycków to tak henzej
Odpisz
25 lipca 2017, 14:29
Skąd wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 lipca 2017, 14:35
@McMocarz: Nie mogę powiedzieć bo by mnie zabiła
Odpisz
25 lipca 2017, 14:36
o ku*wa... to cześć muszę cos załatwić
Odpisz
25 lipca 2017, 14:43
@benben7: Henzej,kąpałem sie z nią i mikim wczoraj.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 14:44
Co ty odpi***alasz?
Odpisz
25 lipca 2017, 14:46
@Henzej: Eeeee, chwalę się? ;u;
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 14:48
No skończony debil
Odpisz
25 lipca 2017, 14:49
@Henzej: No wiem :c
Odpisz
25 lipca 2017, 14:56
Już nigdy ci się nie pokażę.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 14:57
@Henzej: Ej nooo <3 przepraszaaam <3
Odpisz
25 lipca 2017, 15:01
@Henzej: M-mamo,to mój nowy tatuś?
Odpisz
25 lipca 2017, 15:04
Nie jestem twoją matką.
Odpisz
25 lipca 2017, 15:31
@Henzej: o tu odjakubowuje?
Odpisz
25 lipca 2017, 16:15
@jakub17: .
Odpisz
25 lipca 2017, 16:52
@benben7: co tu się odpi***ala? Ja rozumiem że poczekalnia ale to już przegięcie
Odpisz
25 lipca 2017, 17:40
@Henzej: Przecież mam nagranie z porodu!*pokazuje nagranie*
Odpisz
25 lipca 2017, 17:46
To nie jesteś ty na nagraniu
Odpisz
25 lipca 2017, 17:54
@Henzej: To ja!
Odpisz
25 lipca 2017, 20:08
@Henzej: nigdy nie działa, ale. POKA SOWE
Odpisz
25 lipca 2017, 20:20
@Henzej: Henzej z Wrocka? To może na pizzę wyskoczym razę z LSD2000 i Michalrosem?
Odpisz
25 lipca 2017, 20:23
@benben7: lorax...
Odpisz
25 lipca 2017, 20:30
@Profesor_Ender: Mogę z wami? c:
Odpisz
25 lipca 2017, 20:55
@flamefrost20: Jak siem Hęzej zdecyduje.
Odpisz
25 lipca 2017, 20:57
@Henzej: Hęzej pozwól pls.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 21:34
@flamefrost20: k
Odpisz
25 lipca 2017, 22:04
@Profesor_Ender: Hęzej zezwolił, to może umówimy się grupowo na jakiś dzień na mieście? :o
Odpisz
25 lipca 2017, 22:21
@flamefrost20: Nie chodziło o pozwolenie, a o udział. Bez Henzejka ne pójdzie.
Odpisz
25 lipca 2017, 22:34
@Henzej: mi się pokaż
Odpisz
25 lipca 2017, 23:37
@Szymon2410: masz pokazuje sowe
Odpisz
26 lipca 2017, 00:23
@kokosek112: Czemu macie tyle strzałek pod komentarzami?
Odpisz
26 lipca 2017, 01:24
@Henzej: co ty robisz ze swoim zyciem mloda damo
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 02:14
@Henzej: Ej, to mi wyślij. Jestem honorowy i umiem dotrzymać obietnicy i nie wygadać się.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:00
@TheHunterMikiPL: Miki musi, po prostu musi pofapać xD
Odpisz
26 lipca 2017, 10:02
@Henzej: to co
Odpisz
26 lipca 2017, 11:31
@benben7: pewnie Alkatraz
Odpisz
26 lipca 2017, 18:36
@Miguelp: Nic nie poradzisz, wina rodziców :)
Odpisz
26 lipca 2017, 18:50
@gelo1238: jak to moja wina?
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2017, 18:52
@Miguelp: jak twoja to i moja
Odpisz
26 lipca 2017, 18:54
@gelo1238: o ch*j
przespalem sie z tb?
Odpisz
26 lipca 2017, 18:55
@Miguelp: Z tobą raczej nie, ale na pewno z jej matką
Odpisz
26 lipca 2017, 18:56
@gelo1238: no
a ktorego?
bo trzeba przemyslec czyja to wina i kto ma placic alimenty
Odpisz
13 maja 2021, 14:31
@Henzej: Cześć, siemanko
Odpisz
27 września 2021, 23:41
@benben7: To moje fejk konto daliście się wszyscy nabrać, jeb*ne stuleje
Odpisz
25 lipca 2017, 20:37
Czyli nie jestem jedyna :D
Odpisz
25 lipca 2017, 20:45
*zalotnie*
🎶Cześć...🎶 :3
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 20:48
*zalotnie i szeptem*
🎶Mam większegoooo🎶
💕💍💏💑👫👯👌👈👪🏡💕
Odpisz
25 lipca 2017, 20:53
@Najlepszy_Diler: Wątpię.
Odpisz
25 lipca 2017, 21:01
@flamefrost20: Skąd?
Odpisz
25 lipca 2017, 21:08
@Najlepszy_Diler: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 lipca 2017, 21:11
@flamefrost20: Stare zdjęcie.
Odpisz
25 lipca 2017, 21:12
@flamefrost20: A widziałeś gdzie byłem?
Odpisz
25 lipca 2017, 21:15
@Najlepszy_Diler: w twojej starej?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2017, 21:36
@flamefrost20: zdrastwójtie
Odpisz
26 lipca 2017, 09:42
@daglasio: Nie.
W twojej.
Odpisz
26 lipca 2017, 09:44
Zdrastwójtzie.
Odpisz
26 lipca 2017, 09:54
No cześ
Odpisz
26 lipca 2017, 10:05
no dzieeń dobry hehe
Odpisz
26 lipca 2017, 10:06
Cześć.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:06
Nie przygotowałem się na odpowiedź
Odpisz
26 lipca 2017, 10:06
O nie.
Odpisz
26 lipca 2017, 10:08
no cóż
Odpisz
26 lipca 2017, 10:16
No tooooooooooo eeeee jak ci minęła noc czy coś ;-;
Odpisz
26 lipca 2017, 10:38
spałam i się obudziłam heheg
Odpisz
26 lipca 2017, 11:07
Woooooooooooooo
Odpisz
26 lipca 2017, 11:20
*muzyka z reklamy fereroroszeł*
🌹chesc🌹🌷🌹🌷
Odpisz
26 lipca 2017, 11:24
@ojciecpolecial: heloł from de oder sajd
Odpisz
26 lipca 2017, 11:26
nie każdy tak umie,co
Odpisz
26 lipca 2017, 11:35
No, ja na przykład nie umiem
Odpisz
26 lipca 2017, 11:39
przykre :(
Odpisz
26 lipca 2017, 11:40
No, ale chociaż ty umiesz
Odpisz
26 lipca 2017, 11:46
większość gimnazjalistek uważa że jest inna niż wszystkie.Ale czy umieją spać i się obudzić?
Odpisz
26 lipca 2017, 11:48
Wątpię
Odpisz
26 lipca 2017, 11:52
podzielam twoje zdanie.Tak w ogóle to pada u mnie deszcz.
Odpisz
26 lipca 2017, 11:52
Ciekawe
Odpisz
26 lipca 2017, 11:59
ja umiem spać i się obudzić,ty umiesz padać,hehe
Odpisz
26 lipca 2017, 12:46
hehe no
Odpisz
26 lipca 2017, 16:57
supermoce B)
Odpisz
27 lipca 2017, 09:53
cześć, umiem robić jajecznice ... wystarczy?
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2017, 10:24
@uberIGGENN: Nie wiem
Odpisz
10 stycznia 2018, 00:40
Żydzi rzucaja sie na ostatnią zydowke w obozie koncetracyjnym 1944 r. koloryzowane
Odpisz
10 stycznia 2018, 13:36
@HeksaFobia: Ale jesteś szybka/szybki.
Odpisz
10 stycznia 2018, 15:26
@Najlepszy_Diler: Jestem archeologiem z losowych
Odpisz
10 stycznia 2018, 19:11
@HeksaFobia: A to szanuję szanuję.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 08:20
*giggles* Kocham tamten swój odpis gdy miałem bana..
Odpisz
18 kwietnia 2018, 17:23
@MR_Lizard: *śmiech psychola* ja też
Odpisz
18 kwietnia 2018, 23:17
@Najlepszy_Diler: *r*chansko*
Odpisz
19 kwietnia 2018, 11:16
@MR_Lizard: *chloroform* dobranoc
Odpisz
19 kwietnia 2018, 12:23
@Najlepszy_Diler: *odporność* Bitch, Haha!
Odpisz
19 kwietnia 2018, 13:25
@MR_Lizard: O ku*wa!
*wyciąga pistolet
DO WORKA!
Odpisz
19 kwietnia 2018, 13:29
@Najlepszy_Diler: Shoot me daddy
Odpisz
19 kwietnia 2018, 16:54
@MR_Lizard: Co?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:05
@Najlepszy_Diler: co?
Odpisz
18 lutego 2019, 09:56
@MR_Lizard: co?
Odpisz
18 lutego 2019, 11:17
@trolli: TY TEŻ DO WORKA!!!
Odpisz
18 lutego 2019, 13:26
@Najlepszy_Diler: diler może za dużo wciągnąłeś
Odpisz
18 lutego 2019, 19:53
@trolli: DO WORKA POWIEDZIAŁEM ZAFAJDANY DZIECIAKU!!!
*naku*wiua pirueta jak baletnica i spi***ala w podskokach ciągnąc bucha*
Odpisz
18 lutego 2019, 20:13
@Najlepszy_Diler: xD lepiej odłóż te prochy
Odpisz
26 lipca 2020, 16:11
@flamefrost20: xdd
Odpisz
26 lipca 2020, 16:14
co
Odpisz
26 lipca 2020, 16:15
@Najlepszy_Diler: dziwny ten wątek
Odpisz
26 lipca 2020, 16:17
ale ciekawy
Odpisz
22 kwietnia 2018, 08:24
idealna kobieta nie ist...
Odpisz
31 lipca 2017, 02:05
Ta sunia jest moja B-) B-)
Odpisz
26 lipca 2017, 15:47
Czasem Jeja jest lepsze niż Tinder
Odpisz
26 lipca 2017, 13:38
brał bym
Odpisz
25 lipca 2017, 14:57
dodałem na Snapie
Odpisz
25 lipca 2017, 16:21
@Piotro165: Dodał bym ale się trochę cykam.
Odpisz
25 lipca 2017, 16:56
@klon4: jeszcze nie przyjęła
Odpisz
26 lipca 2017, 08:42
@Piotro165: napisz potem kto to taki. Jak coś to całe jeja doda
Odpisz
26 lipca 2017, 09:28
@DiKarpio: to nie laska z Jeja autor się przyznał do przerobienia
Odpisz
26 lipca 2017, 09:55
@Piotro165: ja również dodałem 😃
Odpisz
26 lipca 2017, 00:50
Nie zmienia to faktu że około 4% społeczności jest ogarnięta i dojrzała w tym jakieś 15% ludzi z obrazków
Odpisz
26 lipca 2017, 06:14
@heraklio2: 4% ogólnie i 15% z tych 4% jest z obrazków? To gdzie reszta? chyba nie w grach...
Sorry ale tak właśnie rozumiem twój komentarz
Odpisz
26 lipca 2017, 06:43
@MCAssassin: późna godzina pomieszała mi trochę w składni zdania. Te 4% ludzi to głównie obrazki czyli jakieś 15% społeczności działu. Nie oszukujmy się nigdy nie wolno mówić "wszyscy" tylko co najwyżej "większość" bo w grach też znajdą się osoby ogarnięte
Odpisz
26 lipca 2017, 07:17
@heraklio2: Coś mi się tak zdawało że tamta wypowiedź robi ku*we z logiki. Tak lepiej ^^
Odpisz
25 lipca 2017, 20:03
Nawet mnie?
Odpisz
25 lipca 2017, 21:18
@lorax12: chaosu chyba nie... Podobnie jak helikopterów bojowych apache
Odpisz
26 lipca 2017, 03:24
:c
Odpisz
26 lipca 2017, 01:29
Nie no przyznam, spoko cycki.
Odpisz
26 lipca 2017, 01:10
169 to wymagana dlugosc penisa?
Odpisz
25 lipca 2017, 23:39
co to za aplikacja?
Odpisz
26 lipca 2017, 00:17
@TheHarrier: miitomo
Odpisz
26 lipca 2017, 08:12
@TheHarrier: Tinder
Odpisz
26 lipca 2017, 00:13
Oby wzięła ślub z gościem o nazwisku Cotta.
Odpisz
25 lipca 2017, 23:40
biere
Odpisz
25 lipca 2017, 22:16
*odgłos stulei w komentarzach*
Odpisz