404, słowa nie odnaleziono
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2019, 15:13
демократия
Odpisz
26 lipca 2017, 20:24
w Rosji nie ma policji tylko milicja (милиция)
Odpisz
25 lipca 2017, 16:41
W sumie kilkadziesiąt lat temu ''food'' też nie było hehe
Odpisz
25 lipca 2017, 16:42
Za komuny było lepiej
Odpisz
26 lipca 2017, 19:07
No pszecie było lepiej
Odpisz
26 lipca 2017, 19:05
чики брики водка шашлык адидас квасс сталин
czy już umiem mówić po rusku?
Odpisz
26 lipca 2017, 21:30
@Josef_Allerberger: nie
Odpisz
26 lipca 2017, 23:29
@ufok1234: Daj mi słowo po rusku którego nie znam
Odpisz
26 lipca 2017, 23:38
@Josef_Allerberger: nie wiem, ale powiem że kiedy jestem w internecie też znam rosyjski xd
Odpisz
27 lipca 2017, 00:02
@ufok1234: A chyba, że przyjdą przypadki, to wtedy raczej zginiesz.
Odpisz
25 lipca 2017, 19:03
W Rosji jest demokracja, czy działa to inna sprawa. W Korei Północnej jest demokracja, a każdy wie, że tam nie działa. Dlatego jestem za Monarchią.
Odpisz
26 lipca 2017, 19:15
A ja jestem za Wolną Elekcją
Odpisz
26 lipca 2017, 19:29
@lorax12: Wolna erekcja
Odpisz
26 lipca 2017, 19:56
@Loser: Żeby ludzie się głupio nie paczyli jak mi stanie w autobusie!
Odpisz
1 września 2017, 19:46
W KOREI PÓŁNOCNEJ DEMOKRACJA?!? WTF XDDD gdyby tak było to by ludzie 7 dni w tygodniu 24/24h nie pracowali
Odpisz
1 września 2017, 20:32
@Filipsss: Większość myśli, że żyje w raju.
Odpisz
1 września 2017, 21:08
bo mają już wyprane mózgi przez tą kim dzong spierdounską propagadnde
Odpisz
25 lipca 2017, 16:18
To było jakieś starożytne Grecki imie?
Odpisz
25 lipca 2017, 16:33
@SzyMONECKI009: ja myślę że to jakaś przekąska tych grubych amerykan
Odpisz