Nigdy nie pozwala zasnąć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Typowy NPC
Zdeklasowani znowu
Ikony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2017, 10:50
Mały latający śmieć
Odpisz
27 lipca 2017, 10:52
Po h*j to ku*westwo żyje
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2017, 10:53
@Davido: Raz zrobiłam tak, że wyrwałam mu skrzydełka
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2017, 10:56
@Davido: Pozwala przeżyć wielu zwierzętom. Komar ma bardzo ważne miejsce w łańcuchu pokarmowym.
Odpisz
27 lipca 2017, 10:57
@pan_hejter: /s
Odpisz
27 lipca 2017, 10:58
@pan_hejter:
Odpisz
27 lipca 2017, 11:05
@Sp1zg4nY: Ale to prawda. No ale skoro jesteśmy takim egoistycznym gatuniem i wolimy żeby coś przestało nas irytować ale w zamian wyginełyby miliony istnień. Gdyby nie ekologia(Nauka o zależności między zwierzętami a nie protesty). To nie jeden by się zgodził na masowe opryski.
Odpisz
27 lipca 2017, 11:10
@pan_hejter: to te komary dają jakieś mleko czy co, że są takie pożyteczne?
Odpisz
27 lipca 2017, 11:17
@Sp1zg4nY: to tak
Samce komarów żywią się nektarem roślinnym logika podpowiada że przy okazji zapylają inne kwiaty
Odpisz
27 lipca 2017, 11:17
@Sp1zg4nY: płazy i gady je jedzą
Odpisz
27 lipca 2017, 11:32
@ReptilianJan: kiedy piszesz ogromny komentarz tłumaczący jak działa łańcuch pokarmowy skutki wymarcia jednego gatunku ale dochodzisz do tego że szkoda strzępić ryja
Odpisz
27 lipca 2017, 11:36
@erykos123: przecież żaby mogą jeść muchy i jakieś robaczki, a kwiaty zapylają pszczółki, więc spalić te dziadostwo!!!
Odpisz
27 lipca 2017, 11:36
@Sp1zg4nY: ale komary są lepsze
Odpisz
27 lipca 2017, 11:58
@Sp1zg4nY: wyginą jerzyki. A jerzyki są zajebiste, i robią dobre ciastka.
Odpisz
27 lipca 2017, 12:17
@pan_hejter: można je przecież hodować i nie podawać komarów
Odpisz
27 lipca 2017, 20:43
@Davido: Żeby wku*wiać ludzi
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2017, 07:26
Pamiętam, jak kiedyś sprobowałam złapać komara w dwa palce i go nie zabić. Kiedy mi się udało, powoli odrywałam mu nogi by następnie przejść do skrzydeł.
Nadal lubię tak robić.
Jestem ch*jem bez serca :v
Odpisz
27 lipca 2017, 10:52
Czy widzisz komara jak mu odbyt świeci? Przy*ierdol mu gazetą dalej nie poleci.
Odpisz
27 lipca 2017, 10:54
@ReptilianJan: Efekt mutacji ze świetlikiem
Odpisz
27 lipca 2017, 10:54
perhaps
Odpisz
27 lipca 2017, 20:19
@ReptilianJan: dupa*, nie odbyt
Odpisz
28 lipca 2017, 01:14
@ReptilianJan: Mój mózg odtworzył tę piosenkę gdy zobaczyłam komara
Odpisz
27 lipca 2017, 12:56
Uchlałmnie wczoraj w nocy w spodnia częśt stopy.
Odpisz