A w Gdańsku od dwóch dni pada...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2017, 19:47
o co chodzi?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 21:10
Ma krzstałt wybchu bomby atomowej.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 00:29
ok,thx za odpowiedź
Odpisz
27 lipca 2017, 12:30
bombowo
Odpisz
27 lipca 2017, 12:31
@Sessto: Fallout 5 zapowiada się ciekawie
Odpisz
27 lipca 2017, 12:33
@MrRolan: Wolę Metro od Fallout
Odpisz
27 lipca 2017, 12:37
@Sessto: silver triggered
Odpisz
27 lipca 2017, 12:38
@Sessto: Wiem coś o tym :D
Odpisz
27 lipca 2017, 12:41
@MrRolan: Piękny widok
Odpisz
27 lipca 2017, 12:43
@Sessto: a grałeś czy czytałeś?
Odpisz
27 lipca 2017, 12:48
@MrRolan: czytam
Odpisz
27 lipca 2017, 12:48
@Sessto: którą?
Odpisz
27 lipca 2017, 12:50
@MrRolan: Metro 2033 ale jak przeczytam mam w planach zagrać w grę pod tym samym tytułem
Odpisz
27 lipca 2017, 12:54
@Sessto: Powiem tak, Gra ok tylko jest tam wszystko streszczone, np. spotkanie z Hunterem i Artema, trochę trwało zanim nu powiedział o misji, a w grze trwa to 5 min. ale czuć klimat Metra
Odpisz
27 lipca 2017, 12:55
@MrRolan: To ja się swoją kolekcją pochwalę
Odpisz
27 lipca 2017, 12:56
@MrRolan: Last lighta oglądam ale i tak zamierzam go przejść
Odpisz
27 lipca 2017, 12:56
Ładna
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2017, 12:58
@MrRolan: Dziękuję :*
Odpisz
27 lipca 2017, 14:09
@Sessto: Nie ma sensu mówić, że woli się metro od Fallout, bo te gry nie są ani trochę do siebie podobne
Odpisz
27 lipca 2017, 15:54
@CeeKay: Tak ale ja wole ogólnie uniwersum Metra niż Fallouta. Po prostu świat Metra wydaje mi się bardziej atrakcjny i bardziej realny niż w Falloucie. Choć jest to moja subiektywna opinia i wiem że nie każdy może się z nią zgadzać ;)
Odpisz
30 lipca 2017, 09:12
@Sessto: Kurcze, zaczęłam czytać Metro... Srałam ze strachu w niektórych momentach.
Odłożyłam książkę po trzech nocach (czytam tylko w nocy, to był mój błąd).
Zamierzam wrócić do serii, bo jest zayebista, tylko w dzień.
Taka że mnie strachliwa dziewczyna.
Odpisz
30 lipca 2017, 09:30
Nie jest taka straszna :D
Odpisz
31 lipca 2017, 00:55
A to ja swoją :D
Odpisz
31 lipca 2017, 14:57
@MrRolan: No wiem, tylko ze mnie taki strach xd
Odpisz
4 sierpnia 2017, 21:12
Pozdrawiam fanów metro!!! miłego wieczora życzę.
Odpisz
31 lipca 2017, 14:03
Ja mieszkam w gdańsku lecz jestem na wakacjach w anglii, więc powódź to nie moja sprawa
THUG LIFE
Odpisz
31 lipca 2017, 01:46
Ja myślałem że to obrazek z "wojny grzybów" jest
Odpisz
27 lipca 2017, 16:53
Kiedy bog ma sraczke a kibel jest zajety a chmura jest wolna
Odpisz
30 lipca 2017, 07:32
@Iphonix: Zrobię z tego obrazka plakat filmowy "Sraczka Boga". Dzięki za inspirację.
Odpisz
30 lipca 2017, 12:56
@Mijak: k
Odpisz
30 lipca 2017, 12:46
Hiroszima, rok 1945, koloryzowane
Odpisz
30 lipca 2017, 12:35
Taktyczna Arizona
Odpisz
30 lipca 2017, 12:22
Odpisz
30 lipca 2017, 07:52
A wcześniej umył ktoś samochód
Odpisz
27 lipca 2017, 19:33
Cudem jest to, że w Phoenix w ogóle padało.
Odpisz
27 lipca 2017, 15:00
Ładny grzybek.
Odpisz
27 lipca 2017, 12:33
'No to idziemy do pracy...'
Odpisz