Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Deal życia
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2023, 06:52
To domisie to domisie pewnie spodobały ci się
Odpisz
30 lipca 2017, 11:00
the forest, gta, paaladinsy, zula, cs, ets, gmod, unturned. To są fajne gry
Odpisz
31 lipca 2017, 22:54
@CytrynOfSky: 19 euro,59 euro,free,free,(jeśli chodzi o go) 14 euro,5 euro(chyba że chodzi o 2 to 19)gmod(5 euro),free
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:04
ets 2 ja kupiłem w promocji za 4 euro. gta za około 15 euro, csa za 7 euro a gmoda za 5
Odpisz
2 sierpnia 2017, 21:24
@CytrynOfSky: chodziło mi o normalne ceny(ps: też kupiłem gmoda za 5 euro
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:54
na g2a kupiłem pakiet 30 random kluczy w tym 15 premium i było scrap mechanic, stranded deep, subnautica i trafiłem na antihero co jest nawet śmieszne bo za 28 zł dostałem około 30-40 euro
Odpisz
22 maja 2019, 16:37
cs już za free
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:49
polecam Rimworld
Odpisz
2 sierpnia 2017, 21:12
Ja gdy szukam dobrego anime.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:49
@sliwka20v: ja gdy szukam dziewczyny
Odpisz
30 lipca 2017, 21:57
to tak bardzo ja ;-;
Odpisz
27 lipca 2017, 21:53
nie szukaj w "otwarty świat" "survival" "wczesny dostęp"
Odpisz
27 lipca 2017, 22:05
@siemak: Czemu
Odpisz
27 lipca 2017, 22:10
@siemak: Otwarty świat jeszcze może być.
Odpisz
27 lipca 2017, 22:13
@siemak: Brakuje craftingu
Odpisz
28 lipca 2017, 01:14
@Boberek00: i bugfixów
Odpisz
29 lipca 2017, 15:28
@siemak: rust, ark, h1z1, dayZ i milion innych to wszystko jest takie same jak te basebuildery z androida
Odpisz
29 lipca 2017, 16:24
bo Early access
Odpisz
29 lipca 2017, 17:14
@January: Nie to żeby coś ale ja w grasz jestem typem casuala o ile w ogóle można powiedzieć że w coś gram wiec mi wytłumacz
Odpisz
29 lipca 2017, 23:52
np scrap mechanic ma ea i za niedługo będzie survival
Odpisz
28 lipca 2017, 06:58
Call of Duty Black Ops/World at War
Odpisz
29 lipca 2017, 21:43
najlepiej grac w gry od rockstara i ch*j xD
Odpisz
29 lipca 2017, 15:46
The Forest CSGO tylko te gry przyszły mi na myśl
Odpisz
29 lipca 2017, 18:43
@Nikkev666: ale the forest to ty szanuj
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 19:32
@stonaga: szanuje bo sam ją mam a mi chodziło o fajne gry a The Forest bardzo polecam
Odpisz
29 lipca 2017, 19:33
@Nikkev666: csgo?
wtf
Odpisz
29 lipca 2017, 23:26
@stonaga: Lubię cię.
Odpisz
30 lipca 2017, 00:23
@stonaga: Fajna gra chociaż mnie tak nie pociąga
Odpisz
30 lipca 2017, 07:49
@sylwon1234: <3
Odpisz
28 lipca 2017, 09:59
zdobywane w bólu i cierpieniu.
Odpisz
28 lipca 2017, 02:32
OneShot, Dead Cells, Castle Crushers, Pit People, Don't Starve, Nidhogg, Enter the Gungeon, The Binding of Isaac... mam wymieniać dalej?
Odpisz
29 lipca 2017, 15:26
@lorax12: nie
Odpisz
29 lipca 2017, 18:05
I dobrze
Odpisz
27 lipca 2017, 23:14
Akurat kupiłem Day Of Infamy po przecenie.
Odpisz
27 lipca 2017, 22:00
Steam to biblioteka dobrych gier AAA i indie ale też niestety wylęgarnia zbugowanych,słabych i tanich crapów.
Odpisz
27 lipca 2017, 22:22
@Ja_tu_tylko_komentuje: w indiach też jest steam?
Odpisz
27 lipca 2017, 22:41
@daglasio: Chodziło mi o gry niezależne czyli indie.
Odpisz
27 lipca 2017, 22:44
@Ja_tu_tylko_komentuje: oj wiem
Odpisz
27 lipca 2017, 22:36
Polecam Enter the gungeon 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
Odpisz
27 lipca 2017, 22:44
@Number_One: A ja polecam ci chemioterapie bo wygląda na to,że masz raka.
Odpisz
27 lipca 2017, 22:48
@Number_One: 😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌 k
Odpisz
27 lipca 2017, 23:15
@Ja_tu_tylko_komentuje: > NumberOne
> Rak
Zuo.
Odpisz
28 lipca 2017, 02:33
@Ja_tu_tylko_komentuje: dlaczego niby?
To przecież dobra gra
Odpisz
28 lipca 2017, 10:11
@lorax12: chodzi o to że spamił emotikonami
Odpisz
28 lipca 2017, 18:01
@CoolSceleton95: szczerze nawet tego nie zauważyłem
Może po prostu mam już wywalone na emojii
Odpisz
28 lipca 2017, 21:43
@Ja_tu_tylko_komentuje: Wyślij SMS o treści pomagam 😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌
Odpisz
29 lipca 2017, 17:39
@Number_One:
Odpisz
29 lipca 2017, 18:04
@Number_One:
Odpisz
29 lipca 2017, 19:39
@juzi46: Czy my jesteśmy w 2011?
Odpisz
29 lipca 2017, 20:59
@rafken: tak
Odpisz
29 lipca 2017, 22:25
@juzi46: Czemu nikt nie lubi emotek?😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😭😢😭😭😭😭
Odpisz
29 lipca 2017, 23:33
No nie wiem, nawet emoji movie hejtuja 😨😨😨😨😨😨😧😧😧😧😨
Odpisz
30 lipca 2017, 08:39
@Number_One: To smutne 😭😭😭😭😭
Odpisz
30 lipca 2017, 08:42
bo to rak
Odpisz
30 lipca 2017, 08:59
@CoolSceleton95: Żądamy Równouprawnienia dla „Raków” 😐
Odpisz
30 lipca 2017, 09:01
żądam uprrawnień do publicznych egzekucji osób takich jak ty
Odpisz
30 lipca 2017, 11:08
@CoolSceleton95: Jak to? 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Odpisz
30 lipca 2017, 13:24
😂👌 👉👌
Odpisz
31 lipca 2017, 00:03
Tak to.
Odpisz
31 lipca 2017, 08:15
@Ja_tu_tylko_komentuje: 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Odpisz
27 lipca 2017, 22:25
To uczucie gdy koledzy mają do ciebie problem że grasz w jedną i t samą grę
Odpisz
27 lipca 2017, 22:12
za jedno euro
Odpisz