Albo największy kot świata tańczy ze swoim właścicielem, nie wiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cel namierzony
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2017, 10:20
Ej ku*we
muszę się podzielić anegdotką
bo czekam sobie na przystanku a tam ku*we karł XDDD
I jakby tego było mało to wsiadł na taki mały rowerek jak w cyrku i pojechał XDDDDDDDD
Odpisz
29 lipca 2017, 10:48
@Krzyniu: A on pewnie się też śmiał, bo zobaczył brzydką dziewczynkę z rurą pcv
Odpisz
29 lipca 2017, 13:27
xD.
Odpisz
29 lipca 2017, 13:31
musze sobie zrobić krzyniowatar
Odpisz
29 lipca 2017, 17:49
@DziwnyPan: Mogę ci zrobić
Odpisz
29 lipca 2017, 17:52
poproszę, :) ale po cichu bo przyjdą sępy
Odpisz
30 lipca 2017, 00:08
@DziwnyPan: Tylko użyję normalnego dziwnego pana
Odpisz
30 lipca 2017, 10:33
nawet lepiej
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:04
A wiesz kurde, że miałem wtedy tę rurkę? Właśnie ją kupiłem.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:33
@DziwnyPan: Dobra, robie to
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:33
@Krzyniu: Kisnę
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:58
@DziwnyPan: zaraz ci wyślę alternatywę
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:41
Na razie jest coś takiego:
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:45
@DziwnyPan: Może coś takiego?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:49
poprawione jeszcze:
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:05
piękne it's ku*wa beutiful
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:27
@DziwnyPan: Cieszę się, że ci się podoba.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:56
dostaniesz za to nobla
Odpisz
31 lipca 2017, 18:05
Jarek? To ty?
Odpisz
28 lipca 2017, 17:56
Niewiele brakuje, a mógłby na nim jeździć
Odpisz
30 lipca 2017, 08:23
@Kejdzej: Ale w jakim sensie?
Odpisz
30 lipca 2017, 20:25
@Mijak: Na jego grzbiecie, jak na koniu
A o czym pomyślałeś je**ny zoofilu? :V
Odpisz
31 lipca 2017, 00:04
@Kejdzej: To ty chcesz gw**cić moją kociszkę. A mi sama wskakuje do łóżka, zaczyna mnie dotykać łapkami i lizać, mrucząc przy tym. Więc co mam robić?
Odpisz
28 lipca 2017, 15:51
Spory kot.
Odpisz
29 lipca 2017, 07:11
@TheHunterMikiPL: kup mi takiego
Odpisz
29 lipca 2017, 11:08
Ej, no ale no weź no...
Odpisz
29 lipca 2017, 12:03
@TheHunterMikiPL: no dobra, nie musi być taki, aby był czarny
Odpisz
29 lipca 2017, 14:53
No ale weź co innego no. W sensie, że nie o to mi chodzi.
Odpisz
29 lipca 2017, 15:06
@TheHunterMikiPL: tak, wiem, o Sławka chodzi ;)
Odpisz
29 lipca 2017, 15:15
...
Odpisz
28 lipca 2017, 15:50
Kaczyński zza młodu
Odpisz
29 lipca 2017, 14:37
@PazdanBoy:
Odpisz
29 lipca 2017, 12:25
A za rumaka miał owczarka niemieckiego
Odpisz
29 lipca 2017, 11:23
A ty i tak powiesz, że to Photoshop
Odpisz
29 lipca 2017, 08:45
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 11:12
@Xcichyx: O ku*wa Veigar
Odpisz
29 lipca 2017, 08:46
Ehe, na pewno uwierzę, że to kot nie jest największy na świecie.
Odpisz
29 lipca 2017, 00:15
To nie on jest niski tylko kot jest wysoki!
Odpisz
28 lipca 2017, 18:57
Było, pierwsze strony Jeja
Odpisz
28 lipca 2017, 15:50
A ty i tak powiesz że to prezes
Odpisz