Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2022, 22:01
JERRY?! a nie nie to tylko Janusz Korwin-Mikke
Odpisz
30 lipca 2017, 21:49
Jakby panie zarabiały mniej to wszystkie firmy przyjmowały by tylko kobiety.
Odpisz
30 lipca 2017, 23:10
@ALKATRAZ: w budowlance firmy by traciły
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:21
@ALKATRAZ: Zarabiają mniej, ponieważ chodzą na macierzyński.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:37
zarabiają mniej bo wybierają mniej płatną pracę bo wybierają gorszy profil edukacji i wychodzą z fabryki idioci
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 12:56
Czekam na naszego ulubionego trolla
Odpisz
29 lipca 2017, 13:11
pimpek?
Odpisz
29 lipca 2017, 13:12
@stonaga: preriokur
Odpisz
29 lipca 2017, 13:13
@stonaga: Nie
Odpisz
29 lipca 2017, 13:14
preriokur to jest ten od korwina
Odpisz
29 lipca 2017, 13:15
@InexTheLemon: Tak , najlepszy troll jakiego widziałem oprócz takiego Nazira
Odpisz
29 lipca 2017, 13:47
Penseta, a nie czekaj... to idiota, anie troll
Odpisz
29 lipca 2017, 13:48
@McMocarz: To się zgadza
Odpisz
29 lipca 2017, 14:21
@McMocarz: Heh. Dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że nie jestem jedyny.
Odpisz
29 lipca 2017, 17:37
@InexTheLemon: Nie jestem trollem.
Odpisz
29 lipca 2017, 18:33
@McMocarz: Zawsze bawi mnie to, że większość osób które są mocne w gębie (jak ty np) nigdy nie wypowiadają się w dyskusji.
Ale jak chcesz to możemy to nadrobić.
Odpisz
29 lipca 2017, 19:15
@Penseta: Kiedyś już się wypowiedziałeś w dyskusji, tyle mi wystarczy
Odpisz
29 lipca 2017, 19:28
@McMocarz: Wypowiedziałem się wiele razy w dyskusji. Ale jak chcesz to możemy podyskutować tu i teraz.
Odpisz
29 lipca 2017, 19:30
@Penseta: Wolę nie, bo jeszcze mnie tak pojedziesz że będe musiał iść się zabić
Odpisz
29 lipca 2017, 19:31
@McMocarz: Nikt nikogo nie pojedzie. Chce Poprostu o czymś podyskutować.
Odpisz
29 lipca 2017, 19:33
@Penseta: Nowe ''Gwiezdne Wojny'' są do niczego
Odpisz
29 lipca 2017, 19:35
@McMocarz: Nie wiem, tej części nie oglądałem. Słyszałem tylko o niej od znajomych.
Odpisz
29 lipca 2017, 19:37
@Penseta: aha, w takim wypadku... Morze jest lepsze od gór
Odpisz
30 lipca 2017, 21:54
@McMocarz: mam pomysł rzućmy jakieś hasło i obserwujmy kłótnie pensety z prekriour'em
Odpisz
30 lipca 2017, 22:58
@kokosek112: .
Odpisz
31 lipca 2017, 18:37
@kokosek112: Imigranci powodują zamachy
Odpisz
31 lipca 2017, 18:30
W czwartym przypadku to trzeba akurat zwalczać starego gościa.
Odpisz
29 lipca 2017, 13:13
Drżyjcie kobiety, fakty naukowe, socjaliści, liberałowie i kulturo osobista! W końcu, po latach ucisku nadchodzi wasz kres!
Odpisz
29 lipca 2017, 17:41
@CzarnyGoniec: 1. Nikt tak bardzo nie szanuje kobiet jak Korwin.
2. Nikt tak bardzo nie zna faktów naukowych jak Korwin.
Odpisz
29 lipca 2017, 17:43
Korwin zna fakty naukowe? Zapoznaj się z jego wypowiedzią na temat topnienia lodowców i prawa Archimedesa.
Odpisz
29 lipca 2017, 17:50
@InexTheLemon: Porównaj gęstość lodu i gęstość wody!
Odpisz
29 lipca 2017, 18:00
Kolego, Korwin stwierdził wbrew chyba całemu środowisku naukowemu zajmującemu się tym tematem, że poziom wody w morzach i oceanach nie wzrośnie po stopnieniu lodowców, co jest totalną bzdurą.
Odpisz
29 lipca 2017, 18:05
@InexTheLemon: Nie wzrośnie, ponieważ gęstość wody jest większa, niż gęstość lodu, czyli lód zmieniają się z wodę zmniejsza objętość, czyli poziom wody się zmniejszy.
Odpisz
29 lipca 2017, 18:49
Ten roztopiony lód spłynie z ziemi na której był osadzony, on nie pływa
Odpisz
30 lipca 2017, 21:19
woda ma największą objętość przy 4°C ale spróbuj włożyć mleko do zamrażalki, albo butelke z wodą.
Odpisz
31 lipca 2017, 10:20
@kokosek112: Woda to wyjątek. Inne ciece przy zamrażania się kurczą, a woda się rozszerza.
Odpisz
31 lipca 2017, 11:01
a mlemo to co? to woda z mikro i makroelentami, mleko nie jest nawet mieszaniną jednorodną, to głównie woda, a co do tego co napisałeś, masz racje tylko wytłumacz mi czemu przeczysz sam sobie, zobacz swój poprzedni komentarz.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 23:13
Gandalf, Obi Wan, Korwin i ten ostatni to profesor Dumbledore?
Odpisz
31 lipca 2017, 00:49
@M_ateo_1: tak
Odpisz
31 lipca 2017, 10:58
@MineDan: k
Odpisz
30 lipca 2017, 23:25
ewewewewewewe
Odpisz
29 lipca 2017, 13:03
Dziewczyny to siły zła, info potwierdzone
Odpisz
30 lipca 2017, 21:26
@Henzej: Na pewno e które są u mnie w klasie...
Odpisz
29 lipca 2017, 17:38
Korwin to największy bohater świata i postać autentyczna.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 13:48
It's officialy a korwin thread.
Odpisz
29 lipca 2017, 13:49
@HiszpanskiInkwizytor:
Odpisz
29 lipca 2017, 13:06
prekurior (czy jak on tam miał) where ar ju
Odpisz
29 lipca 2017, 13:11
@LubieTostyPL: preriokur
Odpisz
29 lipca 2017, 13:14
@InexTheLemon: dziękować za przypomnienie nicku
Odpisz