Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2021, 18:36
Mmmmmm przepysznie
Odpisz
14 lutego 2019, 23:11
Mógł pokazać klientów.
Odpisz
24 stycznia 2018, 12:33
Odpisz
29 lipca 2017, 18:44
Tyle, że to normalne. Tłuszcz gdzieś musiał się osadzić...
Odpisz
31 lipca 2017, 17:43
@jacek1s: Prędzej olej.
Odpisz
31 lipca 2017, 19:54
@baarts: A olej i tłuszcz to coś innego?
Odpisz
31 lipca 2017, 22:28
Tak.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 12:06
@baarts: ale olej jest tłuszczem
Odpisz
1 sierpnia 2017, 00:28
Jakby co to potem go wyje**li i pozwali.
Odpisz
29 lipca 2017, 17:23
Po za ostatnimi nie rozumiem w czym problem
Odpisz
31 lipca 2017, 17:11
To masz problem
Odpisz
31 lipca 2017, 20:10
@benben7: 213
Odpisz
31 lipca 2017, 21:35
a jaki był specjal na 200?
Odpisz
31 lipca 2017, 23:06
@benben7: Eeee....?
Spotkanie z tobą?
Odpisz
31 lipca 2017, 23:07
No w sumie
Odpisz
31 lipca 2017, 20:50
je*ie mnie to i tak będę tam żreć :V
Odpisz
31 lipca 2017, 17:45
dobrze że tam nie jem.. tylko kfc i subway :3
Odpisz
31 lipca 2017, 18:33
@Maly_modelarz15: i ty myslisz ze to jest co innego?XD
Odpisz
31 lipca 2017, 19:33
@RudiPL: Śmieszny jest.
Odpisz
31 lipca 2017, 20:13
@RudiPL: kfc może niewiele, ale subway na pewno tak.
Odpisz
31 lipca 2017, 22:51
@Maly_modelarz15: Wiesz co niewazne jaka to jest siecówka zawsze znajdzie sie restauracja gdzie bedzie syf
Odpisz
31 lipca 2017, 23:30
@RudiPL: też prawda
Odpisz
31 lipca 2017, 19:05
syf jak chu¡
Odpisz
31 lipca 2017, 18:26
Twój obrazek błędnie pokazuje że tak wyglądają wszystkie mcdonaldsy. Sorry.
Btw, Ja bym zwolnił sprzątacza/sprzątaczkę
Odpisz
31 lipca 2017, 18:12
no to właśnie pokazał - jak pracował
Odpisz
31 lipca 2017, 17:57
Jedna restauracja =/= wszystkie restauracje
Odpisz
31 lipca 2017, 17:08
Czy tylko ja nie jadam w fastfoodach tylko wolę je robić sama lub nie jeść ich w ogóle? xd
Odpisz
31 lipca 2017, 17:11
@Mitsuko: ja też xD. te co robi mi mama są 10 razy lepsze i zdrowsze :P
Odpisz
31 lipca 2017, 17:12
@Mitsuko: Tak, jesteś specjalnym płatkiem śniegu.
Odpisz
31 lipca 2017, 17:29
@DanateDMC: Każdy płatek śniegu jest inny, wiec na swój sposób specjalny.
Odpisz
31 lipca 2017, 17:35
@Mitsuko: Ja to tylko z Mc'a shake'i piję a to i tak bardzo rzadko.
Odpisz
31 lipca 2017, 17:49
MAMA ROBI TYLKO PIEROGI,PODROBO MOJa.
Odpisz
31 lipca 2017, 17:43
Dlatego wole KFC
Odpisz
31 lipca 2017, 17:41
#kfc
Odpisz