Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
To musiało być męczące
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2017, 12:03
Co to za gra?
Odpisz
30 lipca 2017, 12:06
@TheHunterMikiPL: .
Odpisz
30 lipca 2017, 12:07
@TheHunterMikiPL: .
Odpisz
30 lipca 2017, 12:41
@TheHunterMikiPL: Chyba, jeśli się nie mylę to Age of Empires 2.
Odpisz
30 lipca 2017, 14:26
@Ameron: Tak, to jest Age of Empires 2.
Odpisz
30 lipca 2017, 14:34
@Rav239: Ale nie było "kratkowanej" mapy i posterunek troszkę bidniej wygląda :-:
Odpisz
30 lipca 2017, 14:53
@Ameron: Kratkową mapę zapewne da się w opcjach włączyć.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 15:23
@Ameron: kratkowaną mapę można włączyć, posterunek wygląda zależnie od cywilizacji jaką się gra
Odpisz
30 lipca 2017, 15:43
@Ameron: AoE 1 jest o starożytności, a że tu są Trebusze to może AoE 2 bez dodatku albo z jakimś modem graficznym
Odpisz
30 lipca 2017, 15:46
@DEDENIEBIJDEDE: Nie, posterunek jest ZAWSZE taki sam. U Saracenów, majów , mongołów i innych.
Odpisz
12 maja 2023, 16:40
@TheHunterMikiPL: Thehuntermiki pije siki
Odpisz
1 sierpnia 2017, 12:43
O nie. mamy gorzej niż przeje**ne, mamy przegwizdane.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:28
@Liechtensteinball: W Bladiego się nie baw :p
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:17
@RobsonPlay: Spoko, jak ty przestaniesz oddychać.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 12:18
Odpisz
30 lipca 2017, 11:27
Odpisz
30 lipca 2017, 15:06
@RumekFuria:
Odpisz
30 lipca 2017, 13:31
normalnie pechowiec braian
Odpisz
30 lipca 2017, 11:30
Odpisz
30 lipca 2017, 11:28
Kiedy idziesz se chłopem na zwiady a tam stado lwów i po chłopie bo nie miałeś ulepszenia na szybkość chodu.
Odpisz