Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2017, 14:13
Zawsze zabawnie patrzeć na wysyp "ateistów" pod obrazkami które zawierają śladowe ilości religii.
Nikogo to nie obchodzi. I tak wszyscy umrzemy.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:22
@TheGardenPL: Wszyscy umrzemy, wszechświat to iluzja, kupuj złoto. Pa
Odpisz
4 września 2018, 20:34
@DanateDMC: Zapomniałeś/aś o "Wszechświat to hologram".
Odpisz
2 sierpnia 2017, 12:15
Wszystko dzieje się dlatego, że Bóg tak chciał.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 12:28
Bóg nie istnieje
Odpisz
2 sierpnia 2017, 17:52
@Loser: Bóg chce żebyś tak myślał
Odpisz
21 sierpnia 2018, 08:35
@PanSowa12: zaskoczyłas mnie tym komentarzem
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 11:16
PAN Sowa
Nie widzę w tym takiego problemu ale...
Chcę poprawić oczywiste
Odpisz
31 lipca 2017, 02:08
To jest zabawne, że niektórzy lubią wycierać sobie twarz mówiąc "Bóg tak chciał".
Odpisz
31 lipca 2017, 08:59
@Rander: ale andrzej w końcu nie chciał
Odpisz
31 lipca 2017, 11:48
@stonaga: Bóg > Andrzej
Chyba
Odpisz
2 sierpnia 2017, 13:18
@Rander: na odwrót
Odpisz
30 lipca 2017, 23:57
Andrzej Niechciał
Maciej Musiał
Odpisz
30 lipca 2017, 23:05
kiedy zaorał cie nagrobek
Odpisz
30 lipca 2017, 22:48
Pie**olonie o szopenie. Boga nie ma.
Odpisz
30 lipca 2017, 22:59
@Crln_7: .
Dodaję to specjalnie, żebyś nie mógł usunąć
Odpisz
30 lipca 2017, 23:00
@Crln_7: no super nie ma ale to nie znaczy że nie mogą w niego wierzyć
Odpisz
30 lipca 2017, 23:10
@Crln_7: A ziemia jest plaska, Hitler nie wiedział o holokałscie, Niemieckie obozy śmierci były Polskie, Tusk nie kradnie no a z Putina jest Anioł pokoju... Sarkazm...
Odpisz
2 sierpnia 2017, 12:22
@Crln_7: Wiesz, dzięki tobie stałem się ateistą. Jutro ide kościół podpalić czy coś...
Odpisz
2 sierpnia 2017, 14:38
Tak robia wszyscy ateisci, to nie tak, ze jest sie normalna osoba tylko niewierzaca. Ttrzeba sie drzec ze Boga nie ma i podpalac koscioly.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 08:36
Ale on mówi prawdę i mogę Ci to wytłumaczyć.
Odpisz
30 lipca 2017, 22:34
Umarł na śmierć
Odpisz
30 lipca 2017, 22:32
Pewnie było ale i tak dodałem.
Odpisz