Człowieku, powinieneś zostać psychologiem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2017, 21:32
:]
Odpisz
1 sierpnia 2017, 12:11
@ZiemniokPL: Hej, dzieci nie miejcie depresji, gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:59
-Stary, wyobraź sobie że wygrałeś swój pierwszy wyścig
-Ten który sprowadził mnie do tej egzystencjalnej ch*jni?
Odpisz
31 lipca 2017, 00:40
Albo "uspokój się"
Odpisz
31 lipca 2017, 00:47
uspokój się
Odpisz
31 lipca 2017, 00:48
JESTEM BARDZO SPOKOJNA
Odpisz
31 lipca 2017, 00:49
nie
Odpisz
31 lipca 2017, 01:30
WEŹ SIĘ KU*WA USPOKUJ
Odpisz
31 lipca 2017, 01:38
@Davido: JESTEM K**WA SPOKOJNA W PI**U DO CH**A PANA
Odpisz
31 lipca 2017, 02:59
tak
Odpisz
31 lipca 2017, 20:16
Osioł spokój
Odpisz
1 sierpnia 2017, 00:15
@tylko_ja_jestem_po_zerze:
Odpisz
31 lipca 2017, 23:26
nie możesz sie smucić jeśli nie żyjesz
Odpisz
31 lipca 2017, 20:17
pamietaj, zawsze ktos na swiecie ma od ciebie gorzej
po prostu wyobraz sobie, ze caly swiat to jeden wielki teatr porazek i smutku
to ci na pewno pomoze
Odpisz
31 lipca 2017, 20:44
@Raffe: Ale zawdze ktoś na świecie ma od ciebie lepiej.
Odpisz
31 lipca 2017, 20:52
@Raffe: nie zawsze działa :/
Odpisz
31 lipca 2017, 21:50
@Raffe: Skąd avek? :D
Odpisz
31 lipca 2017, 22:07
@Disrupter: z wpisania w google "mercy ahegao" i wejścia w zakładkę "grafika"
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2017, 22:10
@Raffe: Dziękuję, pozbawiłeś mnie myśli samobójczych
Teraz to już realne plany po przeczytaniu twojego komentarza
Odpisz
31 lipca 2017, 22:12
@Drogogon: anytime
Odpisz
31 lipca 2017, 20:50
-Jezu, jak mi smutno
-Przestań
-Dzięki, już mi lepiej
Odpisz
31 lipca 2017, 20:31
ja kiedy przyjaciółka przyłapała mnie na depresj i się jej spytałem co mi pomoże on mi odpowiedział ,,ogarnij się "
Odpisz
31 lipca 2017, 20:52
@Frostok: Oczy bolą od samego czytania.
Odpisz
31 lipca 2017, 21:38
@CichyCichacz: wiem sry
Odpisz
31 lipca 2017, 20:15
A ja tam mówie "je**ć".
Odpisz
31 lipca 2017, 00:35
Ja tam zawsze się wypłakuję i mi lepiej. Po co to w sobie dusić
Odpisz
31 lipca 2017, 13:59
Płakanie przy ludziach to okazywanie słabości. A ten podły gatunek piętnuje słabych.
Odpisz
31 lipca 2017, 20:03
@pan_hejter: Nikt nie mówi o płakaniu przy kimś
Odpisz
31 lipca 2017, 00:36
Mi to mówią nawet gdy nie jestem smutny. W sumie, mówią mi to cały czas.
Odpisz
31 lipca 2017, 00:48
Nie bądź smutny.
Odpisz
31 lipca 2017, 00:56
Odpisz
31 lipca 2017, 13:52
Bądź smutny
Odpisz
31 lipca 2017, 10:40
Odpisz
31 lipca 2017, 01:52
"Cegły, z kokardką"
~ GargamelVlog
Odpisz
31 lipca 2017, 01:24
Zacytuję pewnego mądrego człowieka
"-Masz depresję? Przestań!!
-Dzięki, już mi lepiej."
Odpisz
31 lipca 2017, 01:34
@Wolfmer: "Dzieci, nie miejcie depresji - gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść"
Odpisz
31 lipca 2017, 00:46
Zdaniem moich rodzicow mi jest zawsze smutno i ciągle mnie pocieszają
Odpisz