Jak przeciwdziałać oszustom
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2017, 07:51
Je**ne catboty w tf ku*wa jak ja nienawidze ich autora co on sobie myśli że to jest przyjemne gdy każdemu gre psuje
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:40
@qaz123: Myślałem, że tylko ja ich spotkałem....
Odpisz
1 sierpnia 2017, 21:00
@Mati129: Każdy ich spotyka ale tylko na hatrveście
Odpisz
1 sierpnia 2017, 21:38
@qaz123: Opowiedz mi o co z nimi chodzi bo ja nie w temacie jak zresztą wiele innych.
:>
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:27
@qaz123:
cheatuje w tf2 prawie 2 lata i nie slyszalem o catbotach no chyba ze cathook
Odpisz
2 sierpnia 2017, 08:15
@Turbek213: Jest klasa snajpera która wymaga skilla i polega na waleniu headshotów. A te je**ne catboty to programy stworzone przez jakiegoś zje**, które kręcą sie w kółko jak poje**ne a gdy tylko sie lekko wychylisz to cie zabijają ze 100% celnością i nie dają normalnie grać.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:48
@qaz123: to sie nazywa multiboxing
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:42
@qaz123: CAT BOTY DOSTALY BANA!!!
Odpisz
4 sierpnia 2017, 09:09
@LeHackerKid: Kiedy?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 12:02
@qaz123: w nocy
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:38
@LeHackerKid: Zajebiście. skąd wiesz?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 00:07
@qaz123: ogladam goscia ktory cheatuje w tf2 wiec wiem
Odpisz
5 sierpnia 2017, 08:57
@LeHackerKid: ok
Odpisz
2 sierpnia 2017, 05:57
Śmierć cheaterom!!!
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:06
Zostań zabity przez bota
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:36
@Agario: Zaawansowane boty w CS 1.6 słyszą, jak chodzisz na shifcie
Odpisz
1 sierpnia 2017, 21:40
@avalon3440: Zaawansowane boty w cs'ie mają aimbota.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:03
Zrobisz przysługę społeczeństwu.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 09:12
zabij admina w grze
Odpisz
1 sierpnia 2017, 09:24
@benben7: Zabij wszystkich deweloperów tej gry w grze
Odpisz
1 sierpnia 2017, 09:49
@FeelingBro: zabij serwery gry
Odpisz
1 sierpnia 2017, 12:58
@kasjan132pl: ubisoft nie ma serwerów
Odpisz
1 sierpnia 2017, 13:10
@massesd: ubisoft sam zabija serwery
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 09:44
,,Niejeden raz gdy szedłem w bój widziałem śmierci twarz Mówiła mi: ,,Odwaźnyś jest Lecz kiedyś głowe dasz'' Ja mówię: ,,Ej, nie boje się że życie Tobie dam Lecz wpierw ostatni haker trafi Do Piekła Bram''
Odpisz
1 sierpnia 2017, 09:20
Coraz bardziej mi się wydaje, że ludzie z melee w Call of Duty Black Ops 3 to cheaterzy.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 08:20
Kiedyś zabiłem czitera który siedział na spawnie, ale mojej drużynie walił heady przez kilka ścian.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 08:08
Przynajmniej nie będzie dalej czitował
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:26
Zostań zabitym przez typa który ma staty 0/31
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:36
@Ch4rles: Szczerze w hotsie jak koles ma takie staty to jest nawet duza szansa na zabicie zawsze cos podje*ie xd
Odpisz
1 sierpnia 2017, 02:27
@RudiPL: Gdzieś Ty w HotS'ie widział kogo takiego? W brązie ._.?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 07:53
@GalenMarek: są tacy. mają nie tą klasę i rushują
Odpisz
1 sierpnia 2017, 02:28
Kiedy wreszcie znajdziesz tego je**nego cheaterskiego campera w realu i już wiesz co z nim zrobisz.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 02:18
W BF4 udało mi się zabić cheatera że statami ok 80/2
Koleś miał tak dobre cheaty, że będąc w Wozie opancerzonym piechoty dostałem heada z śmigłowca zwiadowczego...
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 01:26
Zabicie gracza w prawdziwym życiu
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:31
@Henzej: Zabij dobrego gracza w prawdziwym życiu
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:33
@NorthKoreaBall: zabić e-sportwca w prawdziwym życiu
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:43
@GildaPemborke: Zabij admina w prawdziwym życiu
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:51
@NorthKoreaBall: zabij producenta w prawdziwym życiu
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:27
Zabij prawdziwe życie w grze.
Odpisz