Myślałeś, że Dark Souls ciężko przejść?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca, 10:23
Excela już przeszedłem...
Odpisz
2 sierpnia 2017, 11:33
Dark Souls nie jest trudne.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 18:51
@jasnib: No chyba że masz ADHD i RLS jak ja to wtedy już jest.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:22
Bez przesady, gdyby się "podszkolić" w grze to nie jest tak źle (przynajmniej tak słyszałam od kolegi bo ja ciągle jestem przy dzwonnych gargulcach (drugi boss w grze) i nie mogę zabić nawet z towarzyszem :>)
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:24
@jasnib: 27 fpsów i 10 w czasie walki z Vordtem z mroźnej doliny podnoszą poziom trudności o kilka stopni
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:45
paint jest trudny
Odpisz
1 sierpnia 2017, 15:49
powodzenia w touhou 6 na normalu bez kontynuacji
Odpisz
2 sierpnia 2017, 11:34
@jakk0p: 2 jest trudniejsze.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 12:54
@jasnib: 12 jest gorsze
Odpisz
2 sierpnia 2017, 13:56
@Milkyway: gralem tylko w 6 7 i 9
Odpisz
2 sierpnia 2017, 21:09
@jakk0p: Ja nie wiem które :v chyba 8 - Imperishable Night
Odpisz
2 sierpnia 2017, 15:37
Szkoda że fake, bo gry spoza steam lub aplikacje nie mają licznika ile się grało
Odpisz
2 sierpnia 2017, 12:42
Podobno mają wypuścić dodatek z co op'em, ktoś chętny?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 13:19
@Patrykel: Mam Excela razem z DLC ale w tym też dam radę
Odpisz
2 sierpnia 2017, 13:33
@ShadoV1512: Chciało ci się wydawać 20 euro na DLC?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 13:45
@RobsonPlay: Kiedyś gdzieś tanio dorwałem
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2017, 10:10
Wam też burza pizgała? Nie spałem przez nią do drugiej i zepsuła mi telewizor ;-;
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:38
@ChybaNieLubianyJejak: i co to ma wspólnego do obrazka?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:59
@ChybaNieLubianyJejak:
Odpisz
2 sierpnia 2017, 11:08
@InsaneFOX13: W sumie mogłem poczekać na obrazek typu "Nudno coś, podyskutujmy". Cóż, nick zobowiązuje.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:46
Strasznie trudna gra. ledwo przeszedłem podstawkę z najlepszą zbroją w grze i 60 lvl-em. Boje się co mnie czeka w tym dodatku, wycieki mówią że nazywa się jakoś na "P".
Odpisz
1 sierpnia 2017, 07:47
Darmowe?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:10
odbiur
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:14
@daglasio: Odbjur
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:15
@daglasio: od piór
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:16
miałem iść spac 3 godziny temu
obiecywalem sobie
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:16
@CrazyMe: pie**olony Internet
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:16
@daglasio: No cóż... bywa :')
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:17
@CrazyMe: dobranoc
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:18
@daglasio: Dobranoc, obyś nie zmarł przed niedoczynność oddechową w trakcie snu :3
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:24
@CrazyMe: dzięki :*
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:25
@daglasio: ;*
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:31
@CrazyMe: $€×
Odpisz
1 sierpnia 2017, 03:42
@daglasio: ( ͡° з ͡°)
Odpisz
1 sierpnia 2017, 05:25
@CrazyMe: tę-pa-cito
Odpisz
1 sierpnia 2017, 06:50
@Wojgalazka: nie spałem całą noc cieniasy B)
Odpisz
1 sierpnia 2017, 09:56
@Jcavatarr: jaki masz poziom jejowego zombie?
Odpisz