Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2017, 00:09
@nalesniki(,a) sry
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:48
@nalesniki: Komentarz został zgłoszony za spam. Zgiń i przepadnij.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:09
nowotwur u rasy ludzkiej jest niebezpieczny a, za tem niesmieszny mem
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:55
@nalesniki: nowotwór*, poza tym na tym polega czarny humor.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 23:35
Za wielką moc trzeba zapłacić wielką cenę.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:38
Było, więc jakim cudem to przeszło?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:13
@SirPomarancza: Tak się dzieje.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:05
Typowy gimbus który upuścił nokię dziadkowi
(Przynajmniej tak zareagował mój kuzyn)
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:03
Kilka razy upuściłem smartfona i nic mu się nie stało. Ale nie sądzę żeby był niezniszczalny. Autor mógł się postarać o lepszy przykład niezniszczalności Nokii.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:28
Ale rakowe
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:24
P¡*da flip czelendż
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:54
@BabkaZmarihuano: czekaj co...
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:43
B Y Ł O
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:56
@WebsTer230: Było było... i co z tego ? Ja tego jeszcze nie widziałem.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:05
@Vinetue: To cza było widzieć
Odpisz
2 sierpnia 2017, 16:10
@WebsTer230: Rozumiem, ten sam mem wrzucany co tydzień albo miesiąc... za takie coś powinna być minimalnie kara ugabuga, ale nie róbcie z tego takiego bólu dupy. Bez przesady.
Odpisz