Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2025, 10:10
No jak nie mają jak mają xd
Odpisz
28 lutego 2025, 12:05
Teraz już mają 20
Odpisz
4 listopada 2021, 10:56
Odpisz
23 stycznia 2020, 06:53
Wychodzi mi że mam 21 lat
Odpisz
23 sierpnia 2020, 21:31
@Damond: fajnie
Odpisz
23 sierpnia 2020, 23:16
teraz 22
Odpisz
1 sierpnia 2021, 12:00
@Damond: hmm
Za 22 dni będziesz miał 23...
Odpisz
1 sierpnia 2021, 15:45
@KapitanJohnPrice: Ale ten czas zapie*dala
Odpisz
1 sierpnia 2021, 15:48
@Damond: no...
Odpisz
31 marca 2021, 13:07
Ja rozumiem przedszkolak, ale to są dorośli ludzie...
Odpisz
26 grudnia 2019, 12:13
Mam 20 lat? Hmm, nie wiedziałem, dzięki za info
Odpisz
5 sierpnia 2017, 20:16
Czyli jestem dorosła i mogę zostać kapłanką i królową Zjednoczonych Czekoladowian i Schabowian z Krainy Koszmarków. Można się zgłaszać na obywateli.
Odpisz
5 stycznia 2018, 07:21
@koszmarka213: JA CHCĘ
Odpisz
5 stycznia 2018, 07:46
@Caffreze: proszę wypełnić formularz:
IMIĘ I NAZWISKO:
TYTUŁ (zawód, zajęcie)
ZWIERZĘCY PRZEWODNIK:
PATRON (wybrany słodycz, lub inne żarcie):
Odpisz
5 stycznia 2018, 14:39
@koszmarka213: imię i nazwisko prawdziwe czy jakiekolwiek?
Odpisz
5 stycznia 2018, 15:21
@Caffreze: obywatel przyjmuje nowe imię :>
Odpisz
6 stycznia 2018, 01:17
@koszmarka213:
Arnold Kwaśniewski
Łupanie n00bów w team fortresie
Kitku
Stripsy z KFC
Odpisz
16 października 2018, 19:46
@koszmarka213: Hm...
Odpisz
30 maja 2019, 13:53
@koszmarka213: jak prosperuje państwo?
Odpisz
30 maja 2019, 19:25
@marianx12: świetnie, udało nam się całkowicie zniwelować bezrobocie
Odpisz
30 maja 2019, 19:44
@koszmarka213: miło mi to słyszeć
Odpisz
30 maja 2019, 21:56
@koszmarka213: a jak postępujecie z wszelkimi wstępnymi objawami socializmu i lewactwa?
Odpisz
1 czerwca 2019, 16:09
@marianx12: radzimy sobie, ale nie mogę nic powiedzieć, bo znowu mi USA wbije na kwadrat z demokracją za niechęć do udostępniania im magii
Odpisz
20 listopada 2017, 21:28
rodząc się w 2005 roku ma się 12 lat geniusze, jak mój kolega się urodził 2004 i miał 13 lat
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2017, 06:14
Czekaj...2017-2002=…15,wszystko ok,ok....
#blondyn
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:49
Gdyby Hawking to zobaczył to by wstał i powiedział że idzie bo zrobili ku*we z matematyki.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 01:21
@Trollman23: Niby wstałby ale nie wstanie
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:13
@Ch4rles: Żodyn niy wiy
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:18
Kiedy masz proste liczenie, bo jesteś 2000 rocznik, a one i tak powiedzą, że mam 20<... XDD
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:38
Czas na alkohol.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 18:39
Pozdrawiam, mam 20 lat, już widzę hejty bo niektórzy próbują być fajni więc jadą po stereotypach. Dziękuję
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:55
Mam 23 lata i nie pozwolę aby jakieś dziecko, które ma 20 lat mówiło prawdę bo przecież nic nie wie o życiu bo jest młodsze o 12 lat
Odpisz
2 sierpnia 2017, 16:30
Czy jestem jedynym ktory tego nie rozumie?WTF
Odpisz
2 sierpnia 2017, 17:53
@SansyBoy: Bo to jest chore. Blondynki już takie są
Odpisz
2 sierpnia 2017, 14:38
25 lat na karku :/ Starość nie radość
Odpisz
2 sierpnia 2017, 16:17
@Lacoste: Mlodosc nie wiecznosc.
Odpisz