O gustach się nie dyskutuje...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2020, 13:55
Jak pierwszy raz usłyszałem i See fire myślałem że to baba śpiewa
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 19:53
Ja słucham Ed'a od kilku lat i nie rozumiem hejtu na niego... Mam jego 2 płyty, i codziennie słucham tych utworów:
Photograph
I see fire
Tenerife sea
Nancy Mulligan
Eraser
Supermarket flowers
New man
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:00
@Jarnaipy: a co sądzisz o galway girl ?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:40
@Dyrektorx: Zajebiste, zapomniałem dopisać :P
Odpisz
4 sierpnia 2017, 08:51
@Jarnaipy: ja po prostu nie lubię tego stylu muzycznego jak całego popu (oprócz alternative i indi popu), a to że wszędzie to leci nie ułatwia tego.
Idziess po mleko: JEB ED SHERAN
jedziesz autobusem: JEB ED SHERAN
ktoś ma radio: JEB ED SHERAN
...
Odpisz
4 sierpnia 2017, 08:55
@kokosek112: Alternative pop, czy to się przypadkiem nie wyklucza?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 08:56
@kokosek112: to jeb*ne shape you
Odpisz
4 sierpnia 2017, 09:06
@pawelek9889: nie, alternative pop to rock+pop, chodzi o styl muzyczny przykładem tego jest (imo) imagine dragons
Odpisz
4 sierpnia 2017, 09:10
@kokosek112: Cóż, człowiek uczy się całe życie,dobrze jest się dowiedzieć czegoś nowego, dzięki ^^
Odpisz
4 sierpnia 2017, 09:26
@Dyrektorx: zgadzam się, shape of u jest ch*jowe
Odpisz
4 sierpnia 2017, 10:09
@Jarnaipy: Ja lubię "Galway girl" i przeróbkę "Shape of you" (The molecular shape of you) .-.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 11:39
@Jarnaipy: kys
Odpisz
4 sierpnia 2017, 11:43
?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 12:13
@Jarnaipy: Zapytaj wujka
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:46
Ale shape of you to jedna z moich ulubionych piosenek ._.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:47
@PanSowa12: Współczuję
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:53
Nie współczuj mi bo to tylko stereotypy a z piosenką nie jest nic złego, coś jak despacito. Obydwie mają fajny rytmiczny tekst i muzykę i fajnie się to słucha. Ale despacito przegieło kiedy radio zaczęło to puszczać co 3 piosenki.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 14:10
@PanSowa12: Tu nie chodzi o to że puszczano ją zbyt dużo razy. Ona po prostu jest strasznie słaba. Cała melodia składa się z kilku nut powtarzających w kółko. Warstwa liryczna też totalnie leży i nie próbuj wmawiać komukolwiek że jest inaczej. Generalnie cały utwór jest płaski i powtarzalny, a jedyne odejście od zapętlonego głównego motywu to zaspiewanie 8 razy jednego zdania.
Widocznie padłeś ofiarą muzycznego syndromu sztokholmskiego. A ja współczuję Ci że masz tak ograniczone horyzonty że słuchasz popu.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 14:59
Nie słucham popu, słucham to co mi się podoba
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2017, 16:14
@PanSowa12: Słuchasz Eda Sheerana
Ed Sheeran to pop
Edit: Raczej poop hehe
Odpisz
4 sierpnia 2017, 17:48
@kokosek112: Ja mam właśnie problem z z ID bo lubię te ich rockowe numery ale tych popowych nie znoszę.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 18:00
@kokosek112: a coś takuego jak I'm albatros ?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 18:17
@Jarnaipy: co sądzisz o Bibia Be Ye Ye (czy jakoś tak?)
Odpisz
4 sierpnia 2017, 18:49
@Dyrektorx: nie wiem, nie znam tego zespołu, utworu, nie jestem też krytykiem muzycznym.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 18:50
@Broski: poszukaj jakichś innych zespołów
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:21
Ed sheerean to domieszka popu rocka i folku
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:24
słabe
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:41
@Jarnaipy: Nie obrażaj rocka
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:42
@Broski: Ciebie też się to tyczy
Odpisz
4 sierpnia 2017, 20:06
Rock jest do dupy
Odpisz
4 sierpnia 2017, 20:42
Gdzie niby obraziłem muzykę rockową?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 09:08
@Broski: chyba chodzi mu o to że napisałeś, że Imagine Dragons ma rockowe kawałki.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 10:43
@kokosek112: Wszystkie jakieś kategoryzacje mi mówią że ID to indie rock.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 11:51
@hiimcatking: jak ja szukałem informacji i patrzyłem na recenzje albumu to wychodziło na to że to alternave pop
Odpisz
5 sierpnia 2017, 14:28
@kokosek112: Mój plan się nie powiódł nie ma tu gównoburzy
Odpisz
5 sierpnia 2017, 16:56
@PanSowa12: Ludzie Cię oszczędzili bo prawdopodobne że jesteś jeszcze bardzo młody i nie wiesz co czynisz.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 17:59
Wiem co czyniłem mój drogi
Kocham czerwone strzałki
Odpisz
6 sierpnia 2017, 01:38
@kokosek112: No jeśli chodzi o najnowszy to faktycznie ciężko się tam doszukać rocka. Ale wolę taki pop niż to co leci w radiu
Odpisz
6 sierpnia 2017, 03:16
@hiimcatking: #alternative i indi pop master race, ale mimo że album smoke and mirrorors jest bardzo rockowy to jednak inne albumy pokazują że oni bardziek idą w strone popu.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 09:31
Ej bo ja niezrozumiałem kogo oni wtedy chowali bo było w pi**u ciemno, tych co umarli z głodu?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 17:50
Tak. Ojca i córkę, których kiedyś Ogar ograbił gdy jeszcze podróżował z Aryą.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 22:07
@Broski: i wtedy powiedział że się im nie przydadzą i ogłuszył tego facia? a wtedy arya się mu opłaciła? Spoko dzięki
Odpisz
4 sierpnia 2017, 22:19
Tak. On im najpierw pracę zaproponował w zamian za wyżywienie, zdradził, że ma ukryte trochę srebra, a Ogar go sklepał i okradł, bo stwierdził, że i tak nie przeżyją zimy.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 14:40
Jedna z dobrych piosenek :D.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:33
Nie lubię tej piosenki i w ogóle Eda Sheerana \______/
Odpisz
4 sierpnia 2017, 07:24
O nie. Wyraziłeś swoją opinię. Tobie chyba życie nie miłe.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 07:30
Odpisz
4 sierpnia 2017, 11:15
@HusariaPodWiedniem: trochę śmieszne. Ludzie dali mu 19 łapek w dół bo nie podobała im się jego opinia. Patrz na nazwę obrazka. Heh..
Odpisz
4 sierpnia 2017, 11:37
A niżej ktoś napisał że lubi i dostał 14 w górę. Co radio i telewizja robią z ludźmi...
Odpisz
5 sierpnia 2017, 14:11
Ano to jest rzeczywistość.Niby mówi się że każdy ma swoje gusta muzyczne i nie należy obrażać osób bo słuchają czegoś innego. Ale uwielbiam Eda.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:27
Ja tam lubię tę piosenkę
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:24
Spojler 1odc 7sezonu GoT.
Odpisz