Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xAzumiKx

1 sierpnia 2017, 20:19

Hejt na tą piosenkę robie się bardziej rakowy, od jej zagorzałych fanów.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 20:52

@xAzumiKx: Uważam i od początku uważałem że ta piosenka nie ma w sobie grama raka, aa hejt na nią jest spowodowany bólem dupy o to że ma taka popularność ;)

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 05:50

Raczej tym że jest dosłownie zawsze i wszędzie, w radiu jest co chwilę,w internecie też,nawet rodzice i wujostwo;-;

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 11:46

Ja ją tylko raz słyszałem bo chciałem się dowiedzieć o co chodzi :v

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 19:10

Ja jej nawet nie włączyłem, wystarczyło wyjść z mojego pokoju

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 19:18

No cuż jedyne kiedy słucham radia to kiedy jade autem a robie to często i mimo to ani razu w radiu jej nie słyszałem XD

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 19:40

Farciaż!

Avatar CukiereczeQ

3 sierpnia 2017, 12:12

Szanuję Despacito tylko ze względu na Daddy Yankee.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 20:42

ma ktoś szablon?

Avatar czarekdoge100

1 sierpnia 2017, 20:49

Czekaj, zaraz ci dam jak chcesz albo możesz sama zrobić ściągająć solona photoshop xD

Avatar benben7

Edytowano - 1 sierpnia 2017, 20:51

masz... Ja jeszcze wklejam tego gościa przy edycji w PicsArcie

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 20:52

@benben7: dziękować

Avatar DeXxu

2 sierpnia 2017, 19:54

@benben7: jak pobrac obrazek z komentarzy bo mnie to przerasta?

Avatar Frostok

2 sierpnia 2017, 20:00

@DeXxu: kliknij na niego i zrób screen shota na jedno wyjdzie

Avatar DeXxu

2 sierpnia 2017, 23:07

@Frostok: Racja.

Avatar YukiiSaiko

2 sierpnia 2017, 23:00

despacito wypie**olito mi z tym gównito

Avatar HEAVY_BLYAT

2 sierpnia 2017, 20:14

o co chodzi z tym despacito

Avatar HEAVY_BLYAT

2 sierpnia 2017, 20:14

@HEAVY_BLYAT: aż tak źle śpiewają

Avatar Frostok

2 sierpnia 2017, 19:35

i wychodzę

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2017, 19:34

5 bo despacito

Avatar EternalSailorMoon

1 sierpnia 2017, 22:46

gdy słucham tej piosenki dostaje depresito

Avatar Xcichyx

2 sierpnia 2017, 19:28

@EternalSailorMoon: Ja chciałem się zabić Nóżito

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 20:37

ku*wa moja mame lubi tę piosenkę i gdy leci w radiu włącza na full ;-; to jak tortury ;-;

Avatar Henzej

1 sierpnia 2017, 20:39

Mame cię nie kocha

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 20:41

@Henzej: tak jak reszta mojej rodziny *płacze*

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2017, 20:26

O NIE PIOSENKA KTÓRA JEST POPULARNA RAK CH*J WYCHODZE

Avatar Maikielo

1 sierpnia 2017, 20:17

Imo jedyna prawilna wersja tej piosenki to "Wieśka Tico".

Avatar benben7

1 sierpnia 2017, 20:18

@Maikielo: a drespacito?

Avatar Maikielo

1 sierpnia 2017, 20:26

@benben7: Robione pod publikę, dla wyświetleń i dla kasy.

Avatar i_am_stressed_out

1 sierpnia 2017, 20:26

ojciec z bratem męczą mnie tą piosenką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka