Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2017, 20:19
Hejt na tą piosenkę robie się bardziej rakowy, od jej zagorzałych fanów.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:52
@xAzumiKx: Uważam i od początku uważałem że ta piosenka nie ma w sobie grama raka, aa hejt na nią jest spowodowany bólem dupy o to że ma taka popularność ;)
Odpisz
4 sierpnia 2017, 05:50
Raczej tym że jest dosłownie zawsze i wszędzie, w radiu jest co chwilę,w internecie też,nawet rodzice i wujostwo;-;
Odpisz
4 sierpnia 2017, 11:46
Ja ją tylko raz słyszałem bo chciałem się dowiedzieć o co chodzi :v
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:10
Ja jej nawet nie włączyłem, wystarczyło wyjść z mojego pokoju
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:18
No cuż jedyne kiedy słucham radia to kiedy jade autem a robie to często i mimo to ani razu w radiu jej nie słyszałem XD
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:40
Farciaż!
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:12
Szanuję Despacito tylko ze względu na Daddy Yankee.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:42
ma ktoś szablon?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:49
Czekaj, zaraz ci dam jak chcesz albo możesz sama zrobić ściągająć solona photoshop xD
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 20:51
masz... Ja jeszcze wklejam tego gościa przy edycji w PicsArcie
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:52
@benben7: dziękować
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:54
@benben7: jak pobrac obrazek z komentarzy bo mnie to przerasta?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:00
@DeXxu: kliknij na niego i zrób screen shota na jedno wyjdzie
Odpisz
2 sierpnia 2017, 23:07
@Frostok: Racja.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 23:00
despacito wypie**olito mi z tym gównito
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:14
o co chodzi z tym despacito
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:14
@HEAVY_BLYAT: aż tak źle śpiewają
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:35
i wychodzę
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:34
5 bo despacito
Odpisz
1 sierpnia 2017, 22:46
gdy słucham tej piosenki dostaje depresito
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:28
@EternalSailorMoon: Ja chciałem się zabić Nóżito
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:37
ku*wa moja mame lubi tę piosenkę i gdy leci w radiu włącza na full ;-; to jak tortury ;-;
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:39
Mame cię nie kocha
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:41
@Henzej: tak jak reszta mojej rodziny *płacze*
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:26
O NIE PIOSENKA KTÓRA JEST POPULARNA RAK CH*J WYCHODZE
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:17
Imo jedyna prawilna wersja tej piosenki to "Wieśka Tico".
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:18
@Maikielo: a drespacito?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:26
@benben7: Robione pod publikę, dla wyświetleń i dla kasy.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 20:26
ojciec z bratem męczą mnie tą piosenką
Odpisz