Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Płać pan
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 sierpnia 2017, 17:30
szkoda ze te klawy w lapkach maja limit do 3 klawiszy w tym samym momencie :/
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:01
@jakk0p: Trochę ch*jnia, jak kiedyś chciałem grać w GTA V z takim limitem i się nie da.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:09
@xAzumiKx: No nie mogę puszczać sobie na online klaksonu na którego wydałem całe pieniądze bo nie da rady jeździć normalnie
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:12
@PaRapps: Ja już nie mogę grać w GTA, bo PC ledwo żyje i nie mam pieniędzy. Kolejnego PC będę miał pewnie jak zacznę zarabiać, czyli najszybciej za 3 lata.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:14
@xAzumiKx: Wiem mówiłeś to kiedyś, szkoda
Odpisz
2 sierpnia 2017, 21:31
@xAzumiKx: w touhou podobnie na skos nie da sie strzelac
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 08:04
@jakk0p: Klawiatury w lapkach są membranowe które nie tylko w nich są. Ja mam membranową z wystającymi klawiszami a w gta 5 da się normalnie grać i niewidze w tym problemu nawet w bardziej skillowej grze np. csgo
Odpisz
3 sierpnia 2017, 08:48
@RadzieckiPiesel: bo to nie zależy od tego czy klawiatura jest membranowa czy mechaniczna, tylko od modelu, producenta, itd. Dlatego są klawiatury droższe i tańsze
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:15
@Kacprrr: No tak ale największym minusem jest to że membranowa może mieć tylko 3 przyciski wciśnięte. Mi to nie przeszkadza. A poza tym lubię dźwięk klikania mechanicznej klawiatury <3
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:40
@RadzieckiPiesel: tansze od mechanicznej klawy jest kupienie klawy z lat 2000-2008
Odpisz
3 sierpnia 2017, 10:42
@RadzieckiPiesel: Wiesz że są membranowe z full key rollover?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:26
@Szoko: Kiedyś miałem klawiaturę za 30 zł i nie miała limitu klawiszy wciśniętych w tym samym czasie (bynajmniej nie zauważyłem)
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:30
@xAzumiKx: Już nie możesz, a wcześniej mogłeś grać w GTA?
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 13:56
@Skajlajn: bo chinole nie robia membrowanych pod stacjonarne pc
Odpisz
3 sierpnia 2017, 15:06
@gelo1238: Karta graficzna jest po przejściach i teraz ledwo odpala gry typu payday 2.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 15:55
@xAzumiKx: W sensie się przegrzała czy co ty z nią zrobiłeś? :p
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:26
@Skajlajn: Przy odpaleniu GTA powoduje globalne ocieplenie większe od AMD.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:28
@xAzumiKx: A jaką specyfikację masz?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:30
@Skajlajn: Pytasz o kartę graficzną? Jest to Nvidia GeForce gtx 650. Mam 4gb ram w komputerze. GTA V kiedyś chodziło w 60fps na wysokich/srednich.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:34
@xAzumiKx: No to skoro ci się karta grzeje to pewnie coś z chłodzeniem jest, sprawdź czy wentylator ci działa na radiatorze, może przydałaby się zmiana pasty
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 19:15
@xAzumiKx: Jeśli kiedyś tak chodziło to dalej powinno tak chodzić. Ile karta ma lat(?) i kiedy ostatnio zmieniałeś pastę termoprzewodzącą? Takie fabryczne gluty lubią się spiekać i przez to zamiast przewodzić to izolują :>
Wysokie temperatury źle wpływają na wydajność. Kolejnym może być zasyfiony łindołs.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:19
@gelo1238: A poza tym nowe chłodzenie do takiej karty kosztuje tyle co barszcz
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:20
@Skajlajn: Zależy jakie chłodzenie kek. Dobre chłodzenie wcale tanie nie jest. Z resztą po co wymieniać całe chłodzenie, jeśli jest sprawne?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:32
@gelo1238: No właśnie nie wiemy czy jest sprawne lul
Odpisz
28 grudnia 2019, 22:11
@xAzumiKx: I co masz nowego kompa?
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:46
@julian2811: Niestety bieda, ale mam Nvidia Now i sobie w nowe tytuły na ultra gram bez przycinek.
Odpisz
15 czerwca 2020, 22:03
@xAzumiKx: To fajnie a ile kosztuje NVIDIA NOW?
Odpisz
15 czerwca 2020, 22:07
@julian2811: 25zł/mies ale jak chcesz kupić to bier szybko. Ja z 2mies czekałem aż znowu odblokują sprzedaż.
Odpisz
10 stycznia 2018, 23:39
coś ty ja mam laptopa tak starego że przyciski nie są pokryte farbą tylko litery naklejone ale a, w, s, d się strasznie luzują
Odpisz
3 sierpnia 2017, 04:27
oto moja myszka
Odpisz
3 sierpnia 2017, 08:41
@MTziolkowkyV: a to moja sowa
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:25
@kokosek112: piękne
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:48
@MTziolkowkyV: robiłem godzine jadąc autem metoda "kreskowania", czyli dajesz kreski w poprzek kratek o tak
\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\
///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\///\\\
takie są podstawy ake tutaj sobie to urozmaiciłem tak żeby wyszedł jakiś obrazek, polecam bardzo fajna metoda, odstresowujaca, prosta i efekt sam widzisz.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:05
@MTziolkowkyV: tomoja
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:59
@MTziolkowkyV: A zajebista powiem
Odpisz
4 sierpnia 2017, 06:38
przekarze
Odpisz
4 sierpnia 2017, 06:39
@ListonoszMichauV3: Uzytkownik o nazwie Tupaq_ skomplementowal twoj obraz myszy
Odpisz
4 sierpnia 2017, 17:41
@MTziolkowkyV: wiem widzialęm
Odpisz
4 sierpnia 2017, 15:43
nieeeeeeeeeeeee znisczyli serie Y700
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:19
Klawiatura Francuza
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:02
Klawiatora gracza jest znirzczona? Pchi co za glupie
Odpisz
25 października 2017, 20:42
@ListonoszMichauV3: Gra w dużo denerwujących gier więc co się dziwisz.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:44
\___/ wytłumaczcie mi xd
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:46
@Sp1zg4nY: Wsad - klawisze do poruszania się w przód, tył, lewo i prawo.
S - klawisz do cofania się.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:48
@Sp1zg4nY: i te klawisze się ścierają.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:49
@jakieskonto: tak myślałem xD
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:22
@Sp1zg4nY: to co się pytasz
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:27
@daglasio: dla pewności
Odpisz
3 sierpnia 2017, 16:07
kiedys jeszcze na stacjonarnym pc złamałem spacje i pisklejalem plastelina.. 2 lata sluzyla
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:34
Słabe te klawiatury macie jak się ścierają.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:07
ja mam zdarte a w d z s c n l m e i trochę r i o
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:25
@Patiyoona: wyglądasz jak gracz RPGów :P
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:24
A w mojej całkiej porządnej klawiaturze po roku klawisz "w" zaczął wyskakiwać z klawiatury a system teraz cały czas wykrywa że jest on wciśnięty... nawet na ekranie logowania do systemu ten już naqr**** znakiem "w" aż cała tabelka na hasło się nie zapełni. Teraz korzystam z dość taniej klawiatury, którą w razie podobnego wypadku będzie mi taniej wymienić.
Póki co żyje ona dłużej od swojej drogiej poprzedniczki.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:04
gram na konsoli.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:36
U mnie klawisz S wyskakuje sobie
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:31
Ja mam wytarte w całości S oraz Z, a częściowo A
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:16
prawdziwy gracz
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:24
@kacp80: nie gra na laptopie
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:30
@Skajlajn: właśnie
Odpisz