Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IllidanStormrage

2 sierpnia 2017, 18:01

a ja nie mam poprawek :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar MajestatycznyMajestat

6 sierpnia 2017, 21:37

@TheHunterMikiPL: perhaps

Avatar CrazuHydra98

7 sierpnia 2017, 10:37

@IllidanStormrage: też nie mam

Avatar benben7

2 sierpnia 2017, 18:25

chciałem się pośmiać a przez ten obrazek złapałem tylko doła

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar czarnysmok2010

6 sierpnia 2017, 17:12

@benben7: matma łatwy przedmiot , sam mam rozszerzoną i polecam

Avatar Miguelp

7 sierpnia 2017, 00:02

@TheHunterMikiPL: moze na przyklad chodzac do elitarnej szkoly gdzie poziom jest tak wysoki ze mozesz bez wzgledu na prace nie wyrabiac a system zdawania jest studencki?

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2017, 23:39

po co sie uczy jak juz jest geniuszem ze wgl wpadl na taki pomysl

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2017, 16:47

Ukonczylem liceum w tym roku, zdalem mature oraz dostałem sie ma 4 kierunki studiów i moge wybierac sobie :D Bijcie mi brawa i gratulujcie bo parasole od prezydenta rozerwą Wam odwłoki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar RudiPL

6 sierpnia 2017, 18:17

Dzieki tobie przekroczylem limit.

Avatar czatcv_kk

6 sierpnia 2017, 18:41

Avatar Liechtensteinball

6 sierpnia 2017, 16:30

Jak można mieć zagrożenie z czegoś? xD Ja z niemca nawet nic nie robiąc zdałem.

Avatar zajenty

6 sierpnia 2017, 15:39

Jak można dostać 1 na koniec??
wystarczy robić prace domowe i ogólnie nie być braindeadem

Avatar drzefko

6 sierpnia 2017, 15:32

do mnie miał kolega przyjezdzac żeby sie na poprawkę z matmy uczyć ale jakoś nie przyjeżdża

Avatar Polaczka

2 sierpnia 2017, 20:25

Ja musze się uczyć rosyjskiego bo w szkole do której teraz idę, będzie ten rosyjski.
Коцнам йейа.пл

Avatar Sapek96

Edytowano - 2 sierpnia 2017, 19:15

Nie mam poprawek. Ani jednej dwójki nie man na świadectwie :)

Avatar CzarnyGoniec

2 sierpnia 2017, 19:10

Z listy fajnych rzeczy na studiach to to, że posiadanie bądź nieposiadanie poprawek nie świadczy o tym, czy ogarniasz i mało kto zwraca na to uwagę.

A wczoraj nawet zacząłem się uczyć do jednej.

Avatar erykos123

2 sierpnia 2017, 18:44

pomimo tego że jestem klasowym deblem nie mam poprawek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Nieuczciwa ocena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zdeklasowani znowu

To by wystarczyło

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka