Dzieciństwo w latach 90-tych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ładne rzeczy
Dwa oblicza
Brawo za czujność!
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2021, 11:57
Pewnie musiało być świetne
Odpisz
18 lipca 2020, 19:07
najlepszy maluch racer i gumy turbo
Odpisz
14 lutego 2020, 10:40
Odpisz
21 czerwca 2019, 08:23
Ja nie z tego rocznika.
Pamiętam jak do północy rysowałam na paincie i dostałam kare na kompa.
A kinder niespodzianki z są nadal w sklepach.
Odpisz
20 kwietnia 2019, 18:07
Na Hu* mi ta wiedza?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 16:19
@robomiko05: ten obrazek miał wywołać nostalgię i przypomnieć części osób ich dzieciństwo
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:21
@rousered: Swoją drogą czy ktoś zna przekrój wiekowy społeczności jeja?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 09:14
@robomiko05: Może administracja ma dostęp do takich informacji Ale to można też określić na podstawie poczucia humoru społeczności
Odpisz
22 kwietnia 2019, 12:03
@rousered: Znając życie administracja ma dostęp do danych z konta e-mail, a niewielu podaje swój prawdziwy wiek.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:25
kuuuurłaaaa kiedyś to było
Odpisz
21 lipca 2013, 11:13
ja zabawek nie mam ale gry to sie jaram na emulatorze przecietnie 1980-1993 najlepsze gry były.
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:15
@deadxp: 2004 GTA SAN ANDREAS
A w 1995 Doom II :3
Odpisz
3 listopada 2017, 11:22
W kreskówkach zamiast DuckTales przeczytałem DickTales....
Odpisz
16 września 2017, 21:35
skąd w polsce n64?W tych czasach?
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2016, 10:38
mimo że jestem rocznik 02 to większość z tych rzeczy to i ja pamiętam. ale i tak najlepsza zabawka to była ta kulka wyjęta z myszki :P, najalepsza gra to ofc. The legend of zelda <chyba nawet jeszcze mam tego pixel arta majoras mask> a center shocki dalej mozna kupic :3 Duck Tales (czy tam kacze opowieści jal kto woli) również... kiedys miałam mała kolekcję komiksów z kaczora donalda ale nwm co się z nimi stało xD
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:33
Dobre czasy, w których nie istniałem. ;-;
Odpisz
9 maja 2015, 15:15
ja dalej mam age of empires
Odpisz
18 października 2014, 12:42
Goofy i inni!
Odpisz
6 czerwca 2014, 22:43
Ja to samo.Tylko jeszcze ja miałem painta na XP :D A ! Brakuje w kreskówkach Puchatka, koziołka matołka, bolka i lolka
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2014, 14:27
kiedyś było trudno o lego a ja to wiem a urodziłem sie w 2003
Odpisz