Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Haxxin

7 listopada 2021, 11:57

Pewnie musiało być świetne

Avatar Kargon

18 lipca 2020, 19:07

najlepszy maluch racer i gumy turbo

Avatar chemiabla

14 lutego 2020, 10:40

Avatar
Kamilcia_mlp66

21 czerwca 2019, 08:23

Ja nie z tego rocznika.

Pamiętam jak do północy rysowałam na paincie i dostałam kare na kompa.
A kinder niespodzianki z są nadal w sklepach.

Avatar robomiko05

20 kwietnia 2019, 18:07

Na Hu* mi ta wiedza?

Avatar rousered

21 kwietnia 2019, 16:19

@robomiko05: ten obrazek miał wywołać nostalgię i przypomnieć części osób ich dzieciństwo

Avatar robomiko05

21 kwietnia 2019, 18:21

@rousered: Swoją drogą czy ktoś zna przekrój wiekowy społeczności jeja?

Avatar rousered

22 kwietnia 2019, 09:14

@robomiko05: Może administracja ma dostęp do takich informacji Ale to można też określić na podstawie poczucia humoru społeczności

Avatar robomiko05

22 kwietnia 2019, 12:03

@rousered: Znając życie administracja ma dostęp do danych z konta e-mail, a niewielu podaje swój prawdziwy wiek.

Avatar WebsTer230

12 kwietnia 2018, 22:25

kuuuurłaaaa kiedyś to było

Avatar deadxp

21 lipca 2013, 11:13

ja zabawek nie mam ale gry to sie jaram na emulatorze przecietnie 1980-1993 najlepsze gry były.

Avatar Sephiroth

7 stycznia 2018, 16:15

@deadxp: 2004 GTA SAN ANDREAS
A w 1995 Doom II :3

Avatar Shady_

3 listopada 2017, 11:22

W kreskówkach zamiast DuckTales przeczytałem DickTales....

Avatar MrCienki

16 września 2017, 21:35

skąd w polsce n64?W tych czasach?

Avatar nata127

Edytowano - 9 czerwca 2016, 10:38

mimo że jestem rocznik 02 to większość z tych rzeczy to i ja pamiętam. ale i tak najlepsza zabawka to była ta kulka wyjęta z myszki :P, najalepsza gra to ofc. The legend of zelda <chyba nawet jeszcze mam tego pixel arta majoras mask> a center shocki dalej mozna kupic :3 Duck Tales (czy tam kacze opowieści jal kto woli) również... kiedys miałam mała kolekcję komiksów z kaczora donalda ale nwm co się z nimi stało xD

Avatar WaluigiLuncher

29 grudnia 2015, 21:33

Dobre czasy, w których nie istniałem. ;-;

Avatar PanPomidor

9 maja 2015, 15:15

ja dalej mam age of empires

Avatar Buras

18 października 2014, 12:42

Goofy i inni!

Avatar Sniper02

6 czerwca 2014, 22:43

Ja to samo.Tylko jeszcze ja miałem painta na XP :D A ! Brakuje w kreskówkach Puchatka, koziołka matołka, bolka i lolka

Avatar wiktor34

Edytowano - 19 lutego 2014, 14:27

kiedyś było trudno o lego a ja to wiem a urodziłem sie w 2003

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ładne rzeczy

Dwa oblicza

Brawo za czujność!

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka