Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie po oczach
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2017, 12:03
A te łapki w ogóle coś dają?
Bo jeśli nie, to żebranie o nie jest jeszcze bardziej żałosne.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:06
@Several: Większy zasięg filmu
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:07
@Several: filmik promują - im ma więcej łapek tym większa szansa, że pojawi ci się taki film w proponowanych
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:25
a łapki w gore nie daja hajsu ?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:29
@littleprinces: Łapki nie
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:29
@littleprinces: wyświetlenia dają, a raczej reklamy wyświetlane oglądającym, dlatego mam adblocka żeby dać ścierwom takim jak bubiel łapkę w dół i nie dać mu zarobić.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:42
@Skajlajn: Aczkolwiek niektórym warto dać te kasę z reklam bo zasłużyli.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:55
@Zygarde: Dlatego wyłączam adblocka, gdy oglądam kickstera, adbustera, scifuna, grgmla, ahusa, resztę memefamili i madzie
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:58
@Skajlajn: Skajlajn ale dając łapke w góre lub w dół takim ludziom jak Bubiel to i tak ich promujesz bo po 1.żeby dać łapke to musisz wejść na film więc nabijają mu się wyświetlenia. po 2. łapka w dół działa jak w góre i im więcej tych łapek tym większy zasięg.
Czyli to tworzy błędne koło bo: random z internetu natknie się na jakiś marny, ustawiony... film i jak go zminusuje to będzie miał większy zasięg już taki film więc wejdzie w niego więcej osób - oni, a przynajmniej część osób oceni film - jeszcze większy zasięg czyli więcej osób w niego kliknie i tak w kółko czyli jedyną radą na takich jak bubiel to nie oglądanie go/przewijanie youtuba dalej jak się go zobaczy ,a jak sie trafi co innego to po prostu nie zostawiać oceny żeby była mniejsza szansa na pojawienie się tego filmu w polecanych.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:17
@CrazuHydra98: Czyli system łapek w dół jest kompletnie spie**olony i niepotrzebny?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:25
@Skajlajn: tak
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:32
@Skajlajn: dokładnie
Odpisz
5 sierpnia 2017, 15:37
@Skajlajn: Tym bardziej kiedy chcesz dać komuś łapkę w dół pod komentarzem. Kiedyś było widać ile kto ma łapek w górę a ile w dół, teraz widać tylko te w górę. Po co w takim razie łapki w dół istnieją?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 15:45
@StraikerPL: Bo te pie**olone lewaki chcą zachować pozory normalności
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:07
Kiedy żebrzesz o łapki, to już jest dobry moment żebyś skończył działalność.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 14:31
Niby czemu?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 14:25
ja mam na jednym 11 i to moje jedyne osiągnięcie życiowe
Odpisz
5 sierpnia 2017, 14:25
@Nabial420: i 700 wyświetleń
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:05
Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:06
Mądrze powiedziane, jednakże często to gubi ludzi
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:43
Tak właśnie wygląda "Polski Youtube"...
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:35
Nie no... 2 tysiące to dobry wynik...
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:30
@KingsMax: A to nie są 2 łapki?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:18
Dzisiaj na stream kuzyna znalazłam gościa, który założył kanał DOSŁOWNIE WCZORAJ, a ma ponad 50 subskrypcji
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:19
@creeper_girl: Może kupił.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:20
@creeper_girl:
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:21
może
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:22
@creeper_girl: Ile ma wyświetleń pod filmami?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:24
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:24
@creeper_girl: a co tam oglądasz?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:25
@creeper_girl: Not bad... PS Widzę mój film w lewym dolnym. :)
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:25
@Princess_Unattainable: Coś z Führerem w roli głównej.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:26
@Princess_Unattainable:
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:27
@jakub17: Mój film pt. Hitler ogląda Świnkę Peppę. Robię przeróbki Świnki Peppy a ra mi wyszła wyjątkowo dobrze. Polecam kanał : Bartuś
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:27
@creeper_girl: dziękuję bardzo
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:27
@Princess_Unattainable: Prosz
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:28
Widziałem, nawet łapkę zostawiłem. Nigdy tak bardzo nie kisnąłem na youtubie jak przy tym.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2017, 22:30
@jakub17: Cieszę się. :D
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:31
Ha, nie wytrzymam jeśli się nie pochwalę, jeden z moich filmów ma ponad pół miliona wyświetleń
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:33
@PaRapps: *klap* *klap* *klap*
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:33
@PaRapps: Dej linka
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:34
watch?v=CA0YYdCoKgs
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:35
ale ostrzegam komentarze pod nim to czysty rak
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:36
@PaRapps: Jaki tytuł?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:36
@PaRapps: Widziałem kiedyś chyba. A i te komentarze to podsumowuje jeden obrazek.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:37
@jakub17: tró
Odpisz
3 sierpnia 2017, 03:54
@creeper_girl: jak już tak gadamy o Yt to daje link do mojego jedynego filmu youtu.be/6rJEmB6CU-4
Odpisz
3 sierpnia 2017, 04:47
@creeper_girl: O ku*wa, Purpul Gaj, znaczy Ennard.
Czyli ktoś oprócz mnie jeszcze interesuje FNAF.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:08
@crimzon: heh. Mój pierwszy avek to BB
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:08
@crimzon: czekam na Freddy's Files jak poje**nany
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:09
@crimzon: Mnie też interesuje jeszcze FNaF. Polecam ponguja. Fajnie wszystko prowadzi.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:10
@jakub17: Raczej każdy, kto lubi FNaF przynajmniej raz oglądał film Ponguja
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:11
Tak, ale jak patrzę to więcej woli clouda.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:13
@jakub17: serio? myślałam, że Pongudź jest bardziej popularny
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:14
No niestety, w subskrypcjach cloud go jednak przegania nie wiedzieć czemu.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:15
@jakub17: Clouda na początku oglądałem, ale wolałam narrację Ponguja
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:17
Ja tak samo. Ponguja fajnie prowadzi teorie argument po argumencie i czasem coś od siebie dopowie jak na ten argument patrzy.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:19
@jakub17: nom. Ale i tak czekam na Fredi Fajlz
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:20
Ja też. Może w końcu przejdę tryb 4/20 w pierwszej części.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:21
@jakub17: A nie przeszedłeś? Ja mam wszystkie FNaFy na 100%... oprócz Custom Night w SL
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:22
Nie mogę przejść. Zawsze pod koniec brakuje mi energii i kończę z kumplem Tego cholernego Miśka.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:39
@jakub17: najlepiej po prostu patrzeć się na Foxiego, na nic innego. ale jak na niego patrzysz, to zamykaj prawe drzwi, aby Fred nie wbił
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:44
Robię tak. Ale i tak nie stąd nie z owąd nagle mam zero energii.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 14:26
@jakub17: heh. dziwne
Odpisz
3 sierpnia 2017, 16:06
I to bardzo.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:40
ja po 20 mam a i tak się cieszę
Odpisz
2 sierpnia 2017, 22:31
Ten film zniknie po 5 sekundach jeśli nie wbijecie 1241251625126561 łapek
Odpisz