O, słuchaj! To nasza ulubiona piosenka!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Brawo za czujność!
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2013, 08:02
lol
Odpisz
24 marca 2013, 12:34
padłam..
Odpisz
24 marca 2013, 13:10
@joanna11198: nie ma to jak kopiowanie komentarzy :)
Odpisz
25 marca 2013, 19:51
@Bestis124: Haha szczerze powiedziawszy 10000% ludzi na jeja Odpowiada Tak jak TY ! Więc nie ma co mówić sam kopiujesz ...:)
Odpisz
25 marca 2013, 22:06
@joanna11198: Ogarnij się myśisz, że w tych komentarzach jest taki jak ja? Patrz:
NatkaHello07 wczoraj, 10:12
padłam xD
Odpisz
26 marca 2013, 20:25
@Bestis124: Napisałam padłam.. a nie padłamXD
Odpisz
27 marca 2013, 15:59
@joanna11198: ale różnica...
Odpisz
28 marca 2013, 11:13
@Bestis124: haha
Odpisz
24 marca 2013, 22:02
HEHE jak się kołyszą słodziaki :3
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2013, 12:17
W szkole:
Nauczyciel: Uwaga mówie oceny z kartkówek!
Ja:(Myśle) O w morde już po mnie ;_;
Mój kumpel: (Myśli) O w morde już po mnie ;_:
Klasowy kujon: (Myśli) HaHa kolejna piąteczka ^^
Nauczyciel: Michał ! Czwóra. Kamil ! Czwóra...
Chwila przerwy....
Nauczyciel: Marcin ! Dwója.
Ja: Stary! Mamy lepsze oceny od Marcina
MK:HaHa
Ja/MK: D-D-D-DANCEEEEEEE
Michał - Mój kumpel (MK)
Kamil - Ja
Marcin - Kujon
Odpisz
24 marca 2013, 13:35
@Kamil292: Dzięki, ta informacja odmieniła moje zycie, zapamiętam. :-)
Odpisz
24 marca 2013, 10:55
zobaczyły śpiewającego Justina
Odpisz
24 marca 2013, 10:12
padłam xD
Odpisz
24 marca 2013, 09:52
ooooooo słodziaczki
Odpisz
24 marca 2013, 09:02
hahaha jakie słodkie do ulu :>
Odpisz
24 marca 2013, 08:38
ja to widziałem na youtube oni słuchają gangnam style
Odpisz
18 marca 2013, 15:47
Ja tak mam jak się mi i kumplowi/kumpeli coś skojarzy xD
Odpisz
18 marca 2013, 17:13
@Szalona_: Ja też ;D
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2013, 07:50
@Szalona_: wole nie wiedzieć co XD
hue hue hue
Odpisz