Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2024, 11:07
ja tak dla wesołego h..a oglądam Szkołę i Szpital XD
Odpisz
5 sierpnia 2017, 22:11
Te polskie seriale typu ,,szkoła", ,,szpital", ,,ukryta prawda" są na tyle popieprzone i beznadziejne, że uwielbiam je oglądać i naśmiewać z tej zajebistej gry aktorskiej i przekonywać w jakim pięknym kraju żyję
#Nobody Cares
Odpisz
6 sierpnia 2017, 16:08
@Drogogon: Ja lubię w tych serialach śmiać się z głupoty ludzi
Odpisz
6 sierpnia 2017, 10:02
Na szczęście moi rodzice oglądają "Grę o Tron" a nie to polskie gunwo
Odpisz
6 sierpnia 2017, 10:01
Moim zdaniem najlepsze seriale to "Czysty Geniusz" i "Doktor House", ale moja babcia woli "Pielęgniarki" i "Szpital" :")
Odpisz
6 sierpnia 2017, 01:23
Witam.
Moim skromnym zdaniem "House M. D." jest najlepszym serialem.
Żegnam.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 00:59
Innymi słowy: moja mama
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:07
Mam na tyle szczęście, że moi rodzice oglądają GoT zamiast tego polskiego dziwactwa.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 18:07
@creeper_girl: Moja mama myśli, że jestem popie**olony oglądając serial, w którym są sceny typu rozwalenie komuś (no spoiler) czaszki przez napakowanego rycerza.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 18:16
@creeper_girl: moi też
Odpisz
5 sierpnia 2017, 20:37
@SentexPL: Jakby nie kozaczył i nie wrzeszczał na Górę jak jakiś debil, to by go załatwił bez problemu. RIP Oberyn [*]
Odpisz
5 sierpnia 2017, 23:32
@Resovia: Bez spoilerów dla innych :/ Ale Oberyn był kozacką postacią XD Szkoda, że tak zje**ł, mógł już go zostawić :P
Odpisz
4 sierpnia 2017, 12:30
W alternatywnej rzeczywistości jaja.peel to meme.skórka
Odpisz
5 sierpnia 2017, 18:10
@obustronna: wut
Odpisz
5 sierpnia 2017, 23:04
@jakk0p: nie wiem, dziwne rozkminy mam
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2017, 21:23
Wataha jest zajebistym polskim serialem
Odpisz
4 sierpnia 2017, 15:13
nie lubię żadnego z wymienionych
Odpisz
5 sierpnia 2017, 18:07
@CoolSceleton95: ja w tv oglądam jedynie wiadomosci i kiepskich jak sa stare odcinki i miodowe lata
Odpisz
5 sierpnia 2017, 21:03
@jakk0p: nowi kiepscy to i tak chyba najlepsze co nowego polskiego w telewizji zobaczysz
Odpisz
5 sierpnia 2017, 21:04
@bylejakbylegdzie: prognoza pogody bardziej śmieszy
Odpisz
5 sierpnia 2017, 21:03
Ja tam lubię Mentaliste, Castle i Forever
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:17
a gdzie the walking dead?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 20:22
@Nikosos22: is dead
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:30
A,,Szkoła"?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 20:21
@Frostok: sa wakacje
Odpisz
4 sierpnia 2017, 12:28
A gdzie Ukryta Prawda?
Odpisz
5 sierpnia 2017, 18:10
ukryla sie
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:59
@jakk0p: Oczekiwałem właśnie takiej odpowiedzi.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:28
Narcos <3333
Odpisz