Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kuklux

31 sierpnia 2018, 09:35

jam jest pan stachu z panzerfaustem
jeżeli potrzebujecie to was obronie

Avatar sianczan_potasianu

6 sierpnia 2017, 13:59

Mam takiego granata😆. A ten odcinek był odje**ny perfekcyjnie.

Avatar Michael2158

6 sierpnia 2017, 16:43

@sianczan_potasianu: replika? czy egzemplarz cudem zachowany?

Avatar sianczan_potasianu

6 sierpnia 2017, 20:07

@Michael2158: Replika z Wilczego Szańca. Fajny zabytek i pamiątka. Pomaga na oceny w szkole.

Avatar Michael2158

6 sierpnia 2017, 23:18

@sianczan_potasianu: Dzięki, replikę mausera już mam, więc wiem, co warto zwiedzić

Avatar Demon_123

6 sierpnia 2017, 14:23

Stachu z Panzerfaustem xD

Avatar
Yaveton

Edytowano - 6 sierpnia 2017, 14:30

@Demon_123: "szkoda że nam ta pancerna panzerfałsta nie wypaliła"

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

6 sierpnia 2017, 15:58

Pietrek przez tę swoją gwarę jest jedną z moich ulubionych postaci.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 20:45

Który to odcinemt

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 20:50

zapomniałem

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

4 sierpnia 2017, 20:52

Odcinek 47 "Samo popołudnie"

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2017, 21:32

@Kapitan_Jack_Sparrow: Dawno się tak nie usmiałem do polskiego serialu

Avatar Anteq1231

Edytowano - 6 sierpnia 2017, 14:38

@Kapitan_Jack_Sparrow: its hiiiiight noon

Avatar Phantom_of_the_Opera

6 sierpnia 2017, 14:02

Ranczo <3 A to był najlepszy odcinek ^^
"Ku*wa - granaty mają"

Avatar
Yaveton

6 sierpnia 2017, 13:22

Mój ukochany serial i odcinek <3

Avatar Dominika2004929

6 sierpnia 2017, 13:51

Mój tak samo . Piona!👏

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2017, 22:52

O ku*wa majo granaty!

Avatar Ares011

4 sierpnia 2017, 23:34

Nie oglądam tego, co się tam odwaliło?

Avatar Ameron

4 sierpnia 2017, 23:38

@Ares011: Bronili się przed mafią. Chyba końcowy odcinek którejś serii.

Avatar Ares011

4 sierpnia 2017, 23:43

@Ameron: Dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Totalnie

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka