Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2017, 12:18
Korwin rozpoczął strajki w stoczni Gdańskiej.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:05
aha...
Odpisz
10 sierpnia 2017, 05:17
Jak widze twoje komentarze odruchowo daję strzałke w dół
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 08:46
Nie wiem, co ty miałeś z historii, ale to robotnicy Stoczni Gdańskiej, a nie Korwin, rozpoczęli demonstracje, kiedy to w poniedziałek 14 grudnia odmówili oni podjęcia pracy w stoczni i przed południem wielotysięczny tłum udał się pod pobliską siedzibę Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Gdańsku. Żądali spotkania z pierwszym sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR, a od dyrektora stoczni Stanisława Żaczka podjęcia negocjacji w sprawie cofnięcia podwyżek. Co mogło być oczywiste, postulaty demonstrantów nie zostały spełnione. Tego samego dnia doszło także do pierwszych starć z Milicją Obywatelską.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:05
@RpLay: Same xDD
Odpisz
10 sierpnia 2017, 00:23
Rodzice mi nie pozwolili oglądac i sie z tego ciesze
Odpisz
9 sierpnia 2017, 23:44
komitetu Komitetu?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:30
Tymczasem dzięki #DobrejZmianie paliwo podrożało o 40 groszy.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:41
@Krzyniu: Paliwo będzie tanie, jak zlikwidujemy akcyzę.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:54
Gut lak.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:04
Towarzysze,widziałem konia
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:11
@ZSRRBall: nie kłam
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:12
@Princess_Unattainable: mam zdjęcie
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:15
@ZSRRBall: widać że rysunek kłamco
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:16
Najprawdziwszy koń !
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:17
@ZSRRBall: kłamca
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:18
@Princess_Unattainable: Idż do Grecjii,tam pełno koni
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:21
@ZSRRBall: Grecja nie istnieje
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:22
@Princess_Unattainable: istnieje ,leży w azjii między Japonią a Chinami
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:25
@ZSRRBall: nie ma czegoś takiego jak "Japonia"
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2017, 11:26
@Princess_Unattainable: *Imperium Japońskie .I tam żyją Konie
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:29
@ZSRRBall: Nie żyją bo nie istnieją
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:29
to jakim cudem jednego widziałem?
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:31
@ZSRRBall: Halucynacje pewnie, co brałeś że aż konia zobaczyłeś?
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:32
kokainę chwilę potem marichuanę,a potem jeszcze wypiłem 3 wódki...ale co to ma do rzeczy? Widziałę konia,na trzeźwo
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:34
@ZSRRBall: Na trzeźwo, tak jasne. Jakoś ci nie ufam.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:36
Widziałem konia na trzeżwo skoro jesteś taki mądry ,jak wytłumaczysz to : https://www.youtube.com/watch?v=EmTz7EAYLrs
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:40
@ZSRRBall: Ach, czyli jak rozumiem orkowie też istnieją? Nie. To film fantasy. Pamiętasz może smoki? Są bardzo popularne w filmach mimo tego, że nie istnieją. Tak samo jest z końmi.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 12:28
a ja w podręczniku widziałem konia! czy moja szkoła jest poje**na?
Odpisz
6 sierpnia 2017, 12:28
tak. pewnie zaraz będą was uczyć kultury słowa
Odpisz
6 sierpnia 2017, 12:44
Szerzą propagandę nawet wśród młodych... Co to się stało z tym krajem?
Odpisz
6 sierpnia 2017, 13:16
ale ja widziałem tegoż konia
Odpisz
6 sierpnia 2017, 13:37
@ZSRRBall: Nie widziałeś, bo nie istnieją. Najwidoczniej się upiłeś czy coś.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 13:40
to jakim cudem na jednym jechałem?
Odpisz
6 sierpnia 2017, 15:11
@ZSRRBall: Wyższy poziom halucynacji. Świadomy sen może?
Odpisz
6 sierpnia 2017, 15:25
Ujeżdżałem go ,mam świadkow,mieszkańców wioski leżącej niedaleko mijsca gdzie żyje 6 koni
Odpisz
6 sierpnia 2017, 21:37
@ZSRRBall: K O N I E N I E I S T N I E J Ą G Ł Ą B I E
Odpisz
6 sierpnia 2017, 22:12
@Zygarde: ISTNIEJE.NA LITOŚĆ. JECHAŁEM NA JEDNYM
Odpisz
6 sierpnia 2017, 12:17
5/5 bo płot
Odpisz
6 sierpnia 2017, 10:35
Odpisz