Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XaVery

31 marca 2021, 10:29

To są cale, centymetry, milimetry, metry, czy co?

Avatar Dexterek

9 sierpnia 2017, 11:07

Benis jak ch*j

Avatar ololol

7 sierpnia 2017, 23:43

Codziennie na Ziemię spada około 100kg materiału z przestrzeni kosmicznej.

Avatar baarts

8 sierpnia 2017, 12:16

@ololol: Może i tak, ale jest dowodzik?

Avatar MajestatycznyMajestat

8 sierpnia 2017, 17:35

@ololol: ile jest warty 1kg tego syfu?

Avatar ololol

8 sierpnia 2017, 19:05

@MajestatycznyMajestat: trudno określić cenę, ale często cenniejszy od złota.

Avatar ololol

8 sierpnia 2017, 19:12

@MajestatycznyMajestat: Te z znanych uderzeń są bardzo drogie, np. te odnalezione i potwierdzone z Czelabińska.

Avatar ololol

8 sierpnia 2017, 19:18

@MajestatycznyMajestat: mniej znane sprzedaje się taniej, po ok. 10 zł za gram (ceny meteorytów nalicza się w gramach). Nie ustalono cennika meteorytów, ceny są trudne do określenia.

Avatar MajestatycznyMajestat

8 sierpnia 2017, 20:59

@ololol: pie**olone studia idę zbierać meteory

Avatar dawidos1212

8 sierpnia 2017, 12:36

Benis :D

Avatar TrueStoryGuy

8 sierpnia 2017, 12:03

Meteoryt nie i'phone nie rozpie**oli się tak szybko.

Avatar baarts

8 sierpnia 2017, 12:15

@TrueStoryGuy: Przecież gdyby się szybko nie rozpie**olił, to by je**ął w ziemię w całej okazałości.

Avatar MrRolan

7 sierpnia 2017, 14:53

Chciałbym żeby meteoryt pi***alną w ziemię

Avatar kasjan132pl

7 sierpnia 2017, 15:01

@MrRolan: chciałbym żeby meteoryt pie**olną we mnie

Avatar noszkurnawszystkozajete

7 sierpnia 2017, 23:48

@MrRolan: pie**olnął*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Co za przypadek

To będzie bolało

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka