Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2017, 20:45
Zje***em kolejność...
Odpisz
7 sierpnia 2017, 21:29
tak
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2017, 21:50
A pierwszą część usuneli...
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:39
I teraz jeszcze na główną jako zupełnie inny obrazek wszedł...
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:09
możesz już umrzeć.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:44
musisz dawać w tytule 1/2 i w drugim 2/2 a tak właściwie to wstaw w komentarze tutaj
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 20:00
@kokosek112: Zrobiłem tak... a masz pierwszą część:
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:04
Chce takich rodziców!
Odpisz
7 sierpnia 2017, 20:47
Ale Brajanek to grzeczne dziecko, to wina tych złych kolegów!!!
Odpisz
7 sierpnia 2017, 21:59
@PepeTheCrusader: Chyba Pioter
Odpisz
7 sierpnia 2017, 22:37
@Zicher: Pioter był sporo razy, 1 raz będzie brajan dla odmiany
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:16
@PepeTheCrusader: Brajanek to wnuk Janusza.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:24
W takim razie syn Janusza to seba a nie piotr
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:26
@Turbek213: On ma dwóch synów,starszego sebe i młodszego piotera.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:01
Seba to typowy sebix, ma dziewczynę Karynę, Pioter to typowy jejowicz i jedyny normalny w tej rodzinie, Janusz ma żonę Halynę, Seba i Karyna mają dzieci: Brajana i Dżesikę. Brat Halyny i szwagier Janusza to Andrzej i ma żonę Bożenę. Rodzicami Janusza byli Janina i Zygmunt. Tak układa się drzewo genealogiczne tego zacnego rodu, o którym można by napisać wiele sag.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:06
@Zicher: A rodzice Karyny to Bogdan i Bożena.Zaś dziecko Andrzeja i jego żony Beaty to 2 letni Antoni i Adrian w wieku Seby.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:24
Racja, moje niedopatrzenie.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:53
@Zicher: Adrian ma dziewczynę Angelike z którą ma syna Ksawerego.To chyba tyle.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:49
MOJA HALYNKA TO GRZECZNA DZIEWCZYNKA JES! TO WINA TYCH ZŁYCH GUFNIAZY!
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:07
tak
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:12
@potato_is_a_meme: nie
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:47
@SuperOutaku: dobra
Odpisz