Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 sierpnia 2017, 01:01
Ja tam szanuję ludzi umiejących w graffiti.
U mnie w mieście na całej ścianie starego kina zrobił ktoś takiego w ch*j realistycznego murzyna, ale jakieś je**ne sebixy spod biedrony go białą farbą wysmarowały.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 01:20
@NaiNeko27: HA GAD HIM
Odpisz
8 sierpnia 2017, 05:32
@NaiNeko27: Daj zdjęcie
Odpisz
8 sierpnia 2017, 05:43
@NaiNeko27: .
Odpisz
8 sierpnia 2017, 08:17
@Zigoroo: .
Odpisz
8 sierpnia 2017, 09:04
@NaiNeko27: daj zdjęcie
Odpisz
8 sierpnia 2017, 11:20
@NaiNeko27: Jestem nad morzem i nie mam jak zdj dać, ale jak ktoś ciekawy, to chyba na google maps może najechać na ten budynek.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 06:10
@NaiNeko27: Serio? W Twoim mieście nazwali ulicę "Żwirki i Wigóry"?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 06:54
@NaiNeko27: Nie nie da się zobaczyć. Google street View tam nie dosięga
Odpisz
9 sierpnia 2017, 11:56
@ZEUS_: Przecież ta Ulica jest w wielu miastach.
W Warszawie np.
Wigury*
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:28
@ZEUS_: O nie. 28 wracam, to wam dam.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 00:35
@NaiNeko27: .
Odpisz
10 sierpnia 2017, 08:12
@NaiNeko27: .
.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 20:26
Odpisz
28 sierpnia 2017, 20:27
@mrofpower:
Odpisz
10 sierpnia 2017, 12:49
A u mnie w mieście jest tylko "tylko legia"
Odpisz
9 sierpnia 2017, 11:15
jak jeszcze chodziłam do gimnazjum to na ścianie przed wejściem było takie zajebiste grafiti z napisanym numerem szkoły. Ale dwa lata temu robili remont i je zamalowali ;__;
Odpisz
9 sierpnia 2017, 10:09
GDZIE MI Z TYM SZPRAJEM!
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:11
Jak jadę do szkoły, mijam graffiti jelonka w piżamce. Jest takie urocze.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 02:50
Lublin!
Odpisz
8 sierpnia 2017, 00:36
Pietrek przestoń maziać tyn sprajem po murah !
Odpisz