Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NaiNeko27

Edytowano - 8 sierpnia 2017, 01:01

Ja tam szanuję ludzi umiejących w graffiti.
U mnie w mieście na całej ścianie starego kina zrobił ktoś takiego w ch*j realistycznego murzyna, ale jakieś je**ne sebixy spod biedrony go białą farbą wysmarowały.

Avatar PanSowa12

8 sierpnia 2017, 01:20

@NaiNeko27: HA GAD HIM

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2017, 05:32

@NaiNeko27: Daj zdjęcie

Avatar Zigoroo

8 sierpnia 2017, 05:43

Avatar KidFlash

8 sierpnia 2017, 08:17

Avatar mrofpower

8 sierpnia 2017, 09:04

@NaiNeko27: daj zdjęcie

Avatar NaiNeko27

8 sierpnia 2017, 11:20

@NaiNeko27: Jestem nad morzem i nie mam jak zdj dać, ale jak ktoś ciekawy, to chyba na google maps może najechać na ten budynek.

Avatar ZEUS_

9 sierpnia 2017, 06:10

@NaiNeko27: Serio? W Twoim mieście nazwali ulicę "Żwirki i Wigóry"?

Avatar ZEUS_

9 sierpnia 2017, 06:54

@NaiNeko27: Nie nie da się zobaczyć. Google street View tam nie dosięga

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2017, 11:56

@ZEUS_: Przecież ta Ulica jest w wielu miastach.
W Warszawie np.
Wigury*

Avatar NaiNeko27

9 sierpnia 2017, 13:28

@ZEUS_: O nie. 28 wracam, to wam dam.

Avatar Lujis

10 sierpnia 2017, 00:35

Avatar Hyperion

10 sierpnia 2017, 08:12

@NaiNeko27: .
.

Avatar NaiNeko27

28 sierpnia 2017, 20:26

Avatar NaiNeko27

28 sierpnia 2017, 20:27

Avatar marek20004

10 sierpnia 2017, 12:49

A u mnie w mieście jest tylko "tylko legia"

Avatar TheVellox46

9 sierpnia 2017, 11:15

jak jeszcze chodziłam do gimnazjum to na ścianie przed wejściem było takie zajebiste grafiti z napisanym numerem szkoły. Ale dwa lata temu robili remont i je zamalowali ;__;

Avatar kokosek112

9 sierpnia 2017, 10:09

GDZIE MI Z TYM SZPRAJEM!

Avatar NightFox

8 sierpnia 2017, 10:11

Jak jadę do szkoły, mijam graffiti jelonka w piżamce. Jest takie urocze.

Avatar DzikaSwinia123

8 sierpnia 2017, 02:50

Lublin!

Avatar PrawdziwyHulk

8 sierpnia 2017, 00:36

Pietrek przestoń maziać tyn sprajem po murah !

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Północne Węgry

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka