Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2017, 17:08
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:41
Proszę oto szklanka czystej beki dla jejowiczów.
|_|
Odpisz
8 sierpnia 2017, 09:43
TenGośćZbiałegoBMW smith?
Jestem!
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2017, 09:53
@PepeTheCrusader: Dobrze, Battlefield1EdycjaKolekcjonierska jest?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 19:24
@MrRolan: *podnosi rękę *
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2017, 19:36
@Frostok: Czy jest tu nie wiemjaksięnazywamalechociażsienazywam?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 00:53
@rafken: *podnosi rękę *
Odpisz
9 sierpnia 2017, 11:25
Czy jest tu Nigdynipójdedoszkołyinigdzieniebędępodnosiłrękeimówiłjestem?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 11:48
@rafken: chyba jest chory
Odpisz
9 sierpnia 2017, 11:50
@Frostok: Po kija go tak nazwali....Dobra ale jest HalfLife3?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:37
@rafken: poszedł z reddeadredemptionnapc na wagary
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:57
@Frostok: Kurr....
Ale jest chociaż JedynyJanuszktórynielubiPassata?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:27
@rafken: Umarł w 1961
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:49
FcalenjejesdemN0obem?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:06
Nadawanie imienia po ojcu to najgłupsze co można zrobić
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:09
tjaaa....
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:10
@benben7: Masz imię po ojcu?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:10
nom
Odpisz
8 sierpnia 2017, 11:15
@benben7: Jeżeli jest to drugie imię to nie jest najgorzej ale jeżeli masz pierwsze imię takie samo jak pierwsze imię twojego ojca to powinieneś ich zabić we śnie
Odpisz
8 sierpnia 2017, 11:35
@maxiu1244: pierwsze imię po ojcu, drugie po byłym chłopaku mojej siostry bo urodziłem się w jej urodziny
Odpisz
8 sierpnia 2017, 11:37
@benben7: Cooo. To o ile lat twoja siorka jest od ciebie starsza? xd
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2017, 11:40
@maxiu1244: o jakieś 12 lat
Odpisz
8 sierpnia 2017, 11:41
@benben7: o ch*j no to nieźle. Moja jest ode mnie starsza o 10 lat xd
Odpisz
8 sierpnia 2017, 12:55
Moj pradziadek ma na imie Lucjan. Moj dziadek ma na imie Lucjan. Moj ojciec ma na imie Lucjan. A moj brat - Lucjan, tak dla odmiany.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 12:57
@W_Goracej_Wodzie_Company: No to nieźle xd
Odpisz
8 sierpnia 2017, 12:59
@maxiu1244: Moj brat ma na razie tylko corke, ale wszystko sie zdazyc moze...
Odpisz
8 sierpnia 2017, 13:01
@W_Goracej_Wodzie_Company: XD
Odpisz
8 sierpnia 2017, 13:09
@W_Goracej_Wodzie_Company: mógł ją nazwać Łucja xD
Odpisz
8 sierpnia 2017, 13:10
@benben7: Fakt :v
Odpisz
9 sierpnia 2017, 00:17
u mnie co drugi wujek /kuzyn ma na imię Stanisław nawet a mam tak na drugie
Odpisz
9 sierpnia 2017, 07:11
@seba745: Seba Stanisław. No nieźle
Odpisz
8 sierpnia 2017, 20:49
Właśnie utwierdziłem się w przekonaniu że jeja to zbiór normickich "memów"
Odpisz
8 sierpnia 2017, 21:15
@SzalonyOdkurzacz: Dopiero teraz?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 19:37
Na drugim obrazku dziecko wygląda jakby wiedziało co go czeka w szkole
Odpisz
8 sierpnia 2017, 10:41
JakaśDziwnaMagicznaMoc Skywalker !
Jestem!
Odpisz