Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar aletau

9 sierpnia 2017, 20:30

nie rozumiem ludzi, którzy rozmawiając przez telefon żegnają się jakieś 10 razy, aż w końcu się rozłączają. o co im może chodzić? czy jest możliwe, że mają wadę wrodzoną i musi do nich parę razy dotrzeć, że muszą się rozłączyć?

Avatar Krzyniu

9 sierpnia 2017, 21:53

@aletau: Ja to nie rozumiem ludzi, którzy chcą romantycznie gadać przez telefon. Przecież rozmowy są szybkie.

Avatar AsikRumun

9 sierpnia 2017, 21:13

No ja wolę, żeby się ktoś pierwszy rozłączał.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2017, 20:39

Ja się normalnie żegnam, ale potem wyskakuje nowy temat i żegnamy się pół godziny później

Avatar kozakfull

9 sierpnia 2017, 19:49

U mnie by było odwrotnie :)

Avatar Jarnaipy

9 sierpnia 2017, 04:42

I dobrze zrobił. Po ch*j płacić dalej za rozmowę tylko po to żeby się droczyć kto ma się rozłaczyć?

Avatar PanSowa12

9 sierpnia 2017, 19:48

@Jarnaipy: Dziewczyny lubią takie rzeczy

Avatar ReptilianJan

8 sierpnia 2017, 21:00

Oj chłopiec nie rób tak ;D

Avatar jacek1s

8 sierpnia 2017, 21:04

@ReptilianJan: Droczenie się z kobietą w taki sposób jest bardzo dobrym pomysłem, nie rozumiem dlaczego miałby tak nie robić.

Avatar ReptilianJan

8 sierpnia 2017, 21:05

@jacek1s: jeśli się pierwszy rozłączy to będzie miał ban na cycki przez miesiąc

Avatar jakub17

8 sierpnia 2017, 21:08

@ReptilianJan: 5 minut śmiechu. 5 miesięcy bana.

Avatar ReptilianJan

8 sierpnia 2017, 21:09

@jakub17: Jakubie ogarnąłem jedną rzecz

Avatar TerratorEK

8 sierpnia 2017, 21:11

@jacek1s: bardzo fajny awatar Jacku

Avatar jakub17

8 sierpnia 2017, 21:13

@ReptilianJan: Jaką.

Avatar ReptilianJan

Edytowano - 8 sierpnia 2017, 21:16

@jakub17: bo jak dziewczyna która się w kimś kocha wysyła zdjęcie to trzeba jej napisać że ładnie wygląda co nie? Bo ja przeglądałem moje wiadomości z dziewczynom co mi się podoba i ona mi właśnie wysłała zdjęcie i ja nie napisałem że ładnie wygląda co skutkowało tym że nie pisała do mnie przez 5 dni

Avatar jacek1s

8 sierpnia 2017, 21:16

@ReptilianJan: Jeśli dziewczyna nie jest pustą kobietą tylko ma jakiekolwiek poczucie humoru i coś w głowie to na pewno parsknie śmiechem.

Avatar jakub17

8 sierpnia 2017, 21:17

@ReptilianJan: Nie wiem. My że swoją zdjęć sobie nie wysyłaliśmy. Ale coś za tym musi być.

Avatar ReptilianJan

8 sierpnia 2017, 21:17

@jacek1s: może się tak zdarzyć ale znajdź taką

Avatar jacek1s

8 sierpnia 2017, 21:30

@ReptilianJan: Mi nie trzeba szukać. Swoją drogą wystarczy chodzić w miejsca gdzie takowe przebywają lub po prostu szukać w internecie. Niby z dwojga bezpieczniej w rzeczywistości, ale internet też ma swoje plusy.

Avatar CrazyMe

9 sierpnia 2017, 19:36

@ReptilianJan: Z tym banem to zależy na jaką trafisz :v Ja akurat bym się też z tego śmiała i byłoby 0 bana

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Trzykrotny T

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka