Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Nie po oczach
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2018, 18:51
кцгша
Odpisz
8 czerwca 2021, 07:11
@pokemon223: kcgsza?
Odpisz
31 grudnia 2017, 08:44
chu'j
Odpisz
9 sierpnia 2017, 12:33
Dyskryminacja jak ch*j
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:33
@ReptilianJan: Z kolei ,,18% zniżki dla kobiet" brzmi jak dobry marketing.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:59
@sylwon1234: i tak to jeden ch*j
PS.: czy jak napiszę ch*j przez "ü" to dostanę bana?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 03:13
@sylwon1234: 100 + 18% = 118
118 - 18% = 96,76
Odpisz
10 sierpnia 2017, 03:14
Tak, bo to omijanie cenzury.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 13:15
sprawdziłbym ale ale boje
Odpisz
10 sierpnia 2017, 13:16
Ja napisałem ku*wa przez rosyjskie r i dostałem, to raczej nie warto
Odpisz
10 sierpnia 2017, 13:57
@TheHunterMikiPL: I jaki to ma związek z tym co napisałem?
To co ja mam na myśli:
100-18%=82=Dobry marketing
100+18%=118=Dyskryminacja.
Ty bez sensu odejmowałeś i dodawałeś procenty. Nie wiadomo po co. Zniżka od podrożałego produktu? Po co?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 15:24
@sylwon1234: Serio nie rozumiesz? .-.
Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć.
Może wytłumaczę, przy kolejnym sprawdzaniu powiadomień, jeśli odpiszesz na ten kom.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 00:45
I Bożydar. On też wie
Odpisz
11 sierpnia 2017, 08:43
@TheHunterMikiPL: No właśnie nie... Oświeć mnie.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:24
kiedy ja tak napisałem, po prostu na następny dzień komentarz był usunięty
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:04
I tak też się tutaj stało
Odpisz
11 sierpnia 2017, 16:17
@sylwon1234: " Z kolei ,,18% zniżki dla kobiet" brzmi jak dobry marketing."
No a więc logicznie myśląc chodziło Ci o to, żeby dać normalne ceny takie jak podwyższone dla mężczyzn a kobietom obniżyć do tych normalnych.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 19:19
@TheHunterMikiPL: Ale nie ważne są kwoty, tylko sam fakt występowania różnicy :v
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:57
@TheHunterMikiPL: Nie o to mi chodziło. Miałem na myśli, że gdy faceci płacą 118 to dyskryminacja, a gdyby sprzedawca dał kobietom zniżkę i zapłaciłyby 82 to dobra reklama. ALE NIE NARAZ.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:58
Ale przecież trzeba się czepiać szczegółów.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:36
@sylwon1234: Ale ja myślałem, że chodziło Ci o to, że gdy faceci płacą 118, zamiast 100, to dyskryminacja, a gdy kobiety płacą 100 zamiast 118, to dobra reklama, bo tak jest w sumie logiczniej, bo w takich przypadkach na ogół podaje się przykłady, w których liczby nie ulegają zmianą.
I to nie jest duży błąd w interpretacji.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:19
@TheHunterMikiPL: No niby nie.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:19
@sylwon1234: Nie niby.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 00:51
Jak mężczyźni mają płacić 18% więcej to to chyba jest równouprawnienie jeśli dobrze rozumiem
Odpisz
9 sierpnia 2017, 12:48
Jeśli wraz z ceną wzrasta wielkość porcji to miałoby to sens
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:04
@Myszkapl: tyle że nie
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 13:20
@kubakk12: Przepadałam sprawę. Jedyny artykuł jaki znalazłam, że mężczyźni płacą więcej o 18% niż kobiety tyczy się restauracji w Australii i obowiązuje jeden tydzień w miesiącu, a te 18% ma zwracać uwagę na różnice w pensjach kobiet i jest przekazywane na cele charytatywne. Co więcej to 18% jest dobrowolne, ale po prostu żaden mężczyzna nie odmawia zapłacenia go.
Można znaleźć pod tytułami:
przemiły artykuł: Men Charged 18% More At This Cafe And Internet Is Really Divided
bardziej sensacyjny artykuł: Vegan café charges 18% ‘man tax’ to address the gender gap
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:22
@Myszkapl: A to już fajne.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 13:59
@Myszkapl: Ale nieeeeeeee po kiego diabła sprawdzać źródła. Lepiej napisać że "ReptilianJan
wczoraj, 12:33Dyskryminacja jak ch*j" i marudzić jaki to feminizm zły i okrutny i jak to biali str8 mężczyźni są znienawidzeni.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 14:01
@Myszkapl: Dzięki za info
Odpisz
10 sierpnia 2017, 14:07
@Myszkapl: Gdy specjalnie przeglądasz komentarze by znaleźć źródło... i jak zwykle myszka nie zawodzi...
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:22
BUZZFEED
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:30
Trafiła kosa na kamień. Co wygra? weganizm czy poprawność polityczna?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:30
Podobnie jak z premierą Wonder Woman. Wstęp miały tylko kobiety - spoko. Ale gdyby pokaz Thora dla samych mężczyzn zrobić, to te same kobiety darłyby się że nietolerancja, seksizm itd.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 12:47
W sumie to zależy od tego jak się to powie. 18% zniżki dla kobiet brzmi lepiej :v
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:03
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: No tak niech zarabiają jeszcze więcej od mężczyzn.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:43
@Mycha2001: Nie mówię, że to sprawiedliwe, tylko jak działa marketing :v
W sklepie raczej nie zobaczysz słowa "podwyżka".
Odpisz