Profesjonalny troll ma profesjonalny sprzęt
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2017, 18:06
Zamawiam!
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:21
Czy tylko mnie odrzuca Starbucks i Macbook na tych zdjęciach?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 12:39
@Polandball966: Co masz do Starbuksa? Zawsze jak jestem obok niego to moge się nawdychać cudownego zapachu kawy czyli dla mnie to dobrze.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 00:34
Ponieważ Starbuks kojarzy mnie się tylko z chwaleniem się kubkiem, a nie kawą.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 11:46
ja prawie dostałem ataku serca jak zobaczyłem pierwsze zdjęcie...
TO BYŁ ZAMACH
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:25
@kokosek112: spokojnie... to tylko mac
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:23
profesjonalny sprzęt ? raczej nie :o
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:20
A ja mam klawe za trzy dychy i jest wszystkoodporna. Dziwi mnie, że w sprzęcie za trzy kafle, nie można tego zaimplementować.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 10:07
Zrobiłam to mojej mamie , tylu przekleństw jeszcze nie słyszałam.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 10:10
@alicjaaf: A potem się dziwią czemu przeklinamy
Odpisz
13 sierpnia 2017, 11:19
@ALKATRAZ: Zgadzam się, jest też sytuacja gdzie rodzice przeklinają, a potem jak w grze jest przekleństwo to juz odrazu "od ilu lat jest ta gra?".
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:08
co to za czary?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:18
@benben7: Przeczytałam co to za czarny.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:24
@KidFlash: Na każdym obrazku czai się murzyn.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:24
@benben7: Kiedyś na Spryciakach pokazywali jak to zrobić.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 21:03
@benben7: ●
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:13
@Quervik: *spoiler*
w tym wątku nie stanie się już nic interesującego
Odpisz
13 sierpnia 2017, 10:38
@benben7: .
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:25
I to się nazywa mieć dobre chłodzenie.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:39
Czy to jabłuszko i plastikowy kubek z kawą bądź innym napojem za ponad 20 złotych ^.^?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 11:10
@maxiu1244: a co polaczku biedaczku bol dupy ze nie stać cie???
Odpisz
13 sierpnia 2017, 12:55
@BabkaZmarihuano: To samo zrobię taniej. I nawet jest lepsze
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:31
położyć takie coś mojej siorce na lapku xd
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:39
Przez ciebie jestem smutny... Ty zły!
Odpisz