Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 sierpnia 2017, 22:36
Czy chodzi o to że zawsze Barbie była niebieskooką blondynką o przeważnie jasnej cerze, a w tym roku jest ciemnooką brunetką o ciemniejszej karnacji?
Odpisz
7 marca 2022, 22:53
@Monster_: W 2016 były spore zmiany
Odpisz
7 marca 2022, 23:54
@Mirabelka_drzewo: jakie?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:11
1977 najlepsze
Odpisz
8 października 2020, 11:31
@LeBitch: 2016*
Odpisz
10 sierpnia 2017, 14:27
1977 najładniejsza ; P
Odpisz
8 października 2020, 11:30
@malutka_neko: 2016*
Odpisz
2 kwietnia 2019, 22:27
Z 1979 roku najładniejsza.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 16:53
ta z 77 roku ładna jest
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:24
z 91' wygląda jakby miała zeza rozbieżnego
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:51
@kot_astronauta: to co powiesz o tej z 87
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:38
@remoros1: '86 ;)
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:07
Co się działo między 1994, a 2004?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 21:51
@Arkusowaty: Okres, kiedy Barbie wpadła w złe towarzystwo i zaczęła brać narkotyki. Dopiero po dziesięciu latach pozbierała się i wróciła do branży. Dzielna Barbie.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 21:03
Im się teraz zginają stopy i mogą nosić płaskie buty, niezwykłe
Odpisz
12 sierpnia 2017, 20:41
kto chciałby taka lalkę?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 18:55
W 1979 widzę rok walki z amfetaminą
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:46
Nie. W 2017 Barbie nie stała się nagle murzynką. Ciemne lalki Barbie oraz lalki o innych włosach były zawsze, ale ta oryginalna zawsze była blondynką. W tym roku też blondynka jest. Jezus maria.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 16:04
@IkoUchiha: >murzynką
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:04
???
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:07
@IkoUchiha: Ona nie jest murzynką
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:16
O kurde. Jeszcze jak Cię mama poprosi o szklankę, to ją popraw, że to kubek. A jak Ci powie, żeby nie siedzieć za dużo przed komputerem, to powiedz, że to monitor... Rozumiesz o co mi chodzi?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 18:45
@IkoUchiha: Zawsze poprawiam moją mamę co do kubka i szklanki
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:40
co jej się stało w 1979
Odpisz
12 sierpnia 2017, 18:31
@M_ateo_1: Wąchała kwiatki z kokainą
Odpisz
12 sierpnia 2017, 17:26
heloł kiti, heloł giki
Odpisz
10 sierpnia 2017, 12:38
a gdzie gruba barbie zgodna ze standardami, realiami i innymi kobiecymi bzdetami?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 12:39
@benben7: poszła do maka na 10 burgerów
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:38
@benben7: Ależ już są lalki Barbie o innej posturze niż ta oryginalna.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:59
W 2018 roku będzie w burce i przejdzie na islam.
Odpisz