memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 lutego 2023, 19:37
Takiego już mam
Odpisz
27 lutego 2021, 14:58
Daje strzałkę w bok, bo jest kot które kocham, ale są też narkotyki lekkie.
1 stycznia 2022, 22:48
@JaJestemZWami: W który?
22 listopada 2016, 18:07
Kot alkoholik xd
10 lutego 2008, 20:33
biedny kiciusiek ;]
25 marca 2016, 13:14
@myshka136: on tylko śpi
27 listopada 2014, 14:33
@KontoUsunięte: Nogi mu z dupy powrywam!
11 marca 2013, 18:09
1/5 to jest dziwne jak se można jaja z niezywych zwierząt robić :(
5 czerwca 2010, 12:45
Eh .. Biedny Kot ... Ja bym temu człowiekowi co to zrobił wepchnęła te butelki i pety do d***
14 kwietnia 2009, 15:52
Bez sensu jest to ciągłe robienie meneli ze zwierząt. 1/5
28 marca 2009, 10:37
ten kotek nie żyje ktoś se jaja robi dał mu dwie butle paczke papierosów . u mnie pod swietlicą był taki zając też nierzywy z paczkoł papierosów i z pięcioma butelkami po rzubrze ps. nie zwracajcie na moje błędy ortobraficzne:)
25 sierpnia 2007, 19:26
Napierdzielony jak bela!!!!!
23 sierpnia 2007, 16:09
Musiał się dużo napić.Ha Ha !
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 lutego 2023, 19:37
Takiego już mam
Odpisz
27 lutego 2021, 14:58
Daje strzałkę w bok, bo jest kot które kocham, ale są też narkotyki lekkie.
Odpisz
1 stycznia 2022, 22:48
@JaJestemZWami: W który?
Odpisz
22 listopada 2016, 18:07
Kot alkoholik xd
Odpisz
10 lutego 2008, 20:33
biedny kiciusiek ;]
Odpisz
25 marca 2016, 13:14
@myshka136: on tylko śpi
Odpisz
27 listopada 2014, 14:33
@KontoUsunięte: Nogi mu z dupy powrywam!
Odpisz
11 marca 2013, 18:09
1/5 to jest dziwne jak se można jaja z niezywych zwierząt robić :(
Odpisz
5 czerwca 2010, 12:45
Eh .. Biedny Kot ... Ja bym temu człowiekowi co to zrobił wepchnęła te butelki i pety do d***
Odpisz
14 kwietnia 2009, 15:52
Bez sensu jest to ciągłe robienie meneli ze zwierząt. 1/5
Odpisz
28 marca 2009, 10:37
ten kotek nie żyje ktoś se jaja robi dał mu dwie butle paczke papierosów . u mnie pod swietlicą był taki zając też nierzywy z paczkoł papierosów i z pięcioma butelkami po rzubrze
ps. nie zwracajcie na moje błędy ortobraficzne:)
Odpisz
25 sierpnia 2007, 19:26
Napierdzielony jak bela!!!!!
Odpisz
23 sierpnia 2007, 16:09
Musiał się dużo napić.Ha Ha !
Odpisz