Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2017, 18:25
Wiecie co się liczy?
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 18:26
@MrRolan: jedyne co się liczy to szacunek ludzi ulicy
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:28
@theCPCK: dokładnie
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:55
@theCPCK: jedyne co się liczy to ilość kul w potylicy
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:02
@MrRolan: Wiesz co się liczy? Szacunek ludzi zamkniętych w piwnicy.
Odpisz
15 marca 2025, 10:03
@MrRolan: J...Ć ludzi ulicy!!!
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:51
Szacunek do policji, tak zostałem wychowany.
Kto z nimi trzyma, przed złem jest ochraniany.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 20:05
@Crobat:
Odpisz
15 marca 2025, 10:02
@Crobat: z tym się zgodzę
Odpisz
13 lipca 2018, 20:04
Seba pyta o link do piosenki
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:06
KIEDY WIDZĘ JAK KTOŚ ŁAMIE PRAWO SIĘGAM PO TELEFON 997 HALO
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:15
Tylko Bóg może mnie sądzić
Odpisz
11 sierpnia 2017, 16:04
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:59
Ja się tak zastanawiam, jak taki dres może wołać na ulicy "je**ć psy!". Nawoływanie to zoofili jest niemoralne...
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:52
Ehhh. Dresy i gimbuski "hwdp" (Tak powiem że to chyba powinno być "chwdp" jak dobrze rozumiem znaczenie tego wyrażenia). Nie rozumiem co się czepiają tych policjantów. Jakby komi*xowidz (Czy jak to można nazwać) hejtujący krzynia mimo iż nie wie kto to jest (Pozdrawiam Krzynia jak coś). A niektórzy się dziwią dlaczego nie lubię dresów, tych "Prawilnych" ludzi z rakiem.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 03:34
@Blazesster: Chwała wam dzielni policjanci
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:40
@DAVJD: Hanka Wpadła Do Pudła
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:50
Hołd wam dzielni policjanci, czapki z głów
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:22
JP na 75%, bo mi ktoś rower ostatnio podj*bał.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:13
1, 2, 3, Je**ć psy !
Zawsze i wszędzie je**na policja będzie ZAAWSZEE I WSZĘEDZIEEE
Je**na policja BEENDZIEEE
Przez gimbaze znam to na pamięć ;_;
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:27
Ja nie rozumiem dlaczego niby sebixy nienawidzą policji? Dlatego że tak robi reszta czy z innego powodu?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:40
Nienawidzom bo niemogom pić piwerka na D Z I E L N I bo bedzie pszypal
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:57
@PazdanBoy: o ńe bo to oczywiście wina policji a nie rządu który stworzył to prawo!
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:35
Bo mają kompleksy i się ich boją
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 18:27
JP na 100%. Albo na 50, bo się trochę boję
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:56
obronie Cię ;)
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:56
@ReptilianJan: czym?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:57
mam nóż
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:00
@ReptilianJan:
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:01
jak się na ostrzy to będzie lepszy od DIAXOWEGO miecza
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:05
@ReptilianJan: zrobimy im kanapki ze smalcem i ogórkiem
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:06
taka opcja też wchodzi w grę ale chleba nie mam przy sobie
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:35
@ReptilianJan: Ty masz nóż, oni mają pistolety maszynowe i karabiny snajperskie :) . Dodatkowo nóż nie jest dla nich niczym groźnym
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:59
Ku*wa rower mi ukradli!
-Dzień dobry najlepsza policjo..
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:31
śmierć konfidentom! przez których dobre chłopaki oglądają świat z zza krat!
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:58
@Frutti56: Dobry chłopak był...kradł tylko w weekendy...
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:32
Skopiowane z kałachowej republiki. Czy ty masz honor i godność człowieka?
Odpisz