Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 10:42

Takie pytanko, coraz bardziej podoba mi się CS:GO i chętnie bym kupił, ale boje się tego, jak zostanę zwyzywany bo "kolejny debil grający w steamową ubierankę". Czy opłaca się kupować?

P.S. dolna część watermarka idealnie się wpasowała w kontur wojaka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar Helix4747

13 sierpnia 2017, 16:46

@Zlodziej_Ziemniakow: Jeśli chodzi o FPSy to gralem w Deus Ex Human Revolution - przeszedłem 3 razy w tym jeden bez zabijania nikogo dla achievementu i ponad 840 godzin w Team Fortress 2

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 15:32

Jak chcesz to kup i przecież nie musisz wydawać pieniędzy na stroje , skiny itp. , możesz być przecież normalnym graczem ( ja w TF chyba z 400 zł wydałem ;_; )

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 15:29

ja już chyba z 30 albo więcej graczy w TF zgłosiłem i do dzisiaj STEAM nic nie zrobił ;_;

Avatar KacperUE

13 sierpnia 2017, 14:49

"jeden lub więcej"...ja w tf2 zgłośiłem 87 już ludzi...ale za pożądną sumke zgłoszonych można dostać na steam odznake Ambasadora społeczności lub broń do tf: za zasługi,steam support

Avatar Helix4747

13 sierpnia 2017, 16:47

@KacperUE: Ta która połyskuje?

Avatar KacperUE

18 sierpnia 2017, 19:14

@Helix4747: nom,ale trzeba mieć na takie coś dużo takich "zasług"

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 01:59

Ktoś wytłumaczy ?(nie gram w csa i nie interesuje się nim) \_______________/

Avatar LiseQPL

13 sierpnia 2017, 02:26

Osoba robiąca tego screena zgłosiła innego gracza za to, że oszukiwał (cheatował) w grze, a później tamta osoba otrzymała perm bana (permanentną blokadę czasową).

Mam nadzieję że mniej więcej dobrze Ci to wytłumaczyłem ;D

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 02:28

@LiseQPL: aha ok bo ja myślałem że te skiny z tyłu to coś znaczą w memie

Avatar mati5510

12 sierpnia 2017, 21:26

ja jebe ale podnieta... ja mialem tak 16 razy

Avatar Memiarz57

11 sierpnia 2017, 10:40

Jak ja zgłaszam cheaterów to och nie banują.... :C

Avatar ReptilianJan

11 sierpnia 2017, 10:40

Może będziesz donosił dla ZSRR

Avatar Patryk_Rozgwiazda

12 sierpnia 2017, 22:26

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jeszcze jak

Ostry ten sędzia

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka