Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jeszcze jak
Ostry ten sędzia
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2017, 10:42
Takie pytanko, coraz bardziej podoba mi się CS:GO i chętnie bym kupił, ale boje się tego, jak zostanę zwyzywany bo "kolejny debil grający w steamową ubierankę". Czy opłaca się kupować?
P.S. dolna część watermarka idealnie się wpasowała w kontur wojaka
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:45
Nie
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:45
Nie radze kupowac csgo o wiele lepszy jest cs source , ale zdecydowanie polecam r6s
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:47
Kup śmiało, ale nawet nie próbuj kupować kluczy - drogie to jak cholera, a szansa na zysk jest bliska zeru. Jeśli będziesz chciał jakiś skin, kup go bezpośrednio z rynku zamiast ryzykować kluczem.
Jedyne, co warto kupować, to operacje - dostajesz dostęp do dodatkowych trybów i ciekawsze skiny z dropów. Jeśli nie będziesz kupował kluczy, zakup CS:GO może ci się nawet zwrócić.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:48
Nie za dużo kacapów i cheterów
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:49
opłaca się... Gram już dwa lata i nie spotkałem się z wyzywaniem bez powodu
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:50
@flamefrost20: w misjach w nowej operacji moim zdaniem trudno przetrwac ostatnia fale. Jak jakis bot wybiega za sciany to od razu ci banie daje
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:52
@Polak123pl: Boty co kilka przegranych fal robią się łatwiejsze , także najlepiej przez pół godziny nic nie robić, aż będą "biegały w kółko". :D
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:15
Jaa niedawno zacząlem grać w CS GO i zagralem pierwszego competitive'a. Chcieli mnie wyrzucić bo jestem noobem i nie potrafię grać. Tylko ja się pytam, jak mam potrafić grać skoro dopiero co zacząłem grać? Nie kupuj, no chyba że chcesz zostać zwyzywany od idiotów, noobów przez osoby 7 - 10 letnie.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:43
@flamefrost20: niby szansa jest znikoma ale mój kuzyn po pierwszej skrzynce otworzył nóż. niby warty 70€ ale jednak
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:45
ja gram od około 3 miesięcy i gra jest przyjemna, nikt mnie nie wyzywa bo gram najlepiej z mojej drużyny xD
Odpisz
12 sierpnia 2017, 21:25
@Polak123pl: o tak r6s zajebista gierka w 2-3 miesiace nabilem 260 godzin
Odpisz
12 sierpnia 2017, 21:28
@garneq: Jakich operatorów polecasz na start ?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:29
@ben1794: Najwięcej cziterów jest w GTA online, co drugi napad z randomami jest oszust
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:42
Ja kupiłem rok temu i mam wyje**ne jak ktoś tak do mnie mówi, a fajnie się idzie wyluzować
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 00:08
@Helix4747: Nie dziwię się. Zanim zagra się pierwszego mm'a powinno się mieć przynajmniej 100, żeby mieć choć minimalne pojęcie o tej grze. Poza tym w silverze i goldzie ludzie, to znaczy dzieci, są strasznie toksyczni, ale w wyższych rangach są spokojniejsi. W orzełku bardzo rzadko natrafiałem na flamera.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 00:56
@Helix4747: Najpierw się trenuje, potem gra turniejowe.
Nie odwrotnie.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 08:09
Moim zdaniem warto kupić. Tylko żeby już tak dobrze grać to musisz dużo czasu spędzać na mapach typu aim. Ja jak zaczynałem 2 lata temu to grałem jak zgniły ziemniak. Lepiej zaczniesz grać kiedy będziesz miał około 100 godzin. A i wbij jak najszybciej 21 poziom i ustaw mecze Prime wtedy będzie mniej haxów. Skrzynki raz na jakiś czas można otworzyć ale na dłuższą metę nic nie zarobisz.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 08:11
@ben1794: Na start to bandit, jager,Ash, lub IQ
Odpisz
13 sierpnia 2017, 10:32
@ben1794: jager, ash, fuze, smoke bo łatwo się nimi gra
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 10:39
jak kupisz to wbijaj na strony z ruletkami można łatwo zarobić. W sumie na operacji też ci się powinno zwrócić
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 12:01
@Helix4747: Najlepiej kilka pierwszych meczy zagrać na botach, coraz bardziej zwiększać ich poziom trudności, aż wytrenujesz sobie aim'a i movement'a, wtedy dopiero wchodzić na serwery. Są też tacy ludzie, którzy zagrają pierwszy raz i od razu dobrze im idzie (mi np. szło zajebiście za pierwszym razem :D). A jeżeli mimo wszystko ludzie cie przezywają (nawet bez powodu) to najlepiej ich zmutować (tylko tych, którzy cie przezywają, nie rób tego u wszystkich bo ogary mogą podawać ci info).
EDIT: Najlepiej też zebrać sobie z dobrych znajomych drużynę i tylko z nimi grać w teamie.
Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 12:08
@szczerbatek12: Jeśli się miało już doświadczenie z jakimiś fps'ami na kompie to zawsze jest łatwiej. Ja grałem dość dużo podobnych gier do CS i mając niecałe 100 h zdobyłem jako pierwszą rangę g4. Jednak grałem dużo causuali i dużo na serwerach społeczności, aż w końcu zabrałem się za mm'y
Odpisz
13 sierpnia 2017, 12:19
@Zlodziej_Ziemniakow: Też prawda, jednak trzeba też zwrócić uwagę na rozrzut broni. Jeżeli ktoś przed CS'em grał w CoD'a to ciężko będzie się mu przyzwyczaić do braku celowania przez przyrządy celownicze (poza sg, augiem i snajperkami) oraz do mechaniki strzelania, bo gdzie w CoD'dzie podczas strzelania z biodra liczyłeś na szczęście to w CS'ie musisz już kontrolować broń i np. jechać celownikiem coraz niżej.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 12:54
@Memiarz57: to nie graj na botach
Odpisz
13 sierpnia 2017, 13:28
@uberIGGENN: xDDDDDDDDD
Odpisz
13 sierpnia 2017, 16:46
@Zlodziej_Ziemniakow: Jeśli chodzi o FPSy to gralem w Deus Ex Human Revolution - przeszedłem 3 razy w tym jeden bez zabijania nikogo dla achievementu i ponad 840 godzin w Team Fortress 2
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:32
Jak chcesz to kup i przecież nie musisz wydawać pieniędzy na stroje , skiny itp. , możesz być przecież normalnym graczem ( ja w TF chyba z 400 zł wydałem ;_; )
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:29
ja już chyba z 30 albo więcej graczy w TF zgłosiłem i do dzisiaj STEAM nic nie zrobił ;_;
Odpisz
13 sierpnia 2017, 14:49
"jeden lub więcej"...ja w tf2 zgłośiłem 87 już ludzi...ale za pożądną sumke zgłoszonych można dostać na steam odznake Ambasadora społeczności lub broń do tf: za zasługi,steam support
Odpisz
13 sierpnia 2017, 16:47
@KacperUE: Ta która połyskuje?
Odpisz
18 sierpnia 2017, 19:14
@Helix4747: nom,ale trzeba mieć na takie coś dużo takich "zasług"
Odpisz
13 sierpnia 2017, 01:59
Ktoś wytłumaczy ?(nie gram w csa i nie interesuje się nim) \_______________/
Odpisz
13 sierpnia 2017, 02:26
Osoba robiąca tego screena zgłosiła innego gracza za to, że oszukiwał (cheatował) w grze, a później tamta osoba otrzymała perm bana (permanentną blokadę czasową).
Mam nadzieję że mniej więcej dobrze Ci to wytłumaczyłem ;D
Odpisz
13 sierpnia 2017, 02:28
@LiseQPL: aha ok bo ja myślałem że te skiny z tyłu to coś znaczą w memie
Odpisz
12 sierpnia 2017, 21:26
ja jebe ale podnieta... ja mialem tak 16 razy
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:40
Jak ja zgłaszam cheaterów to och nie banują.... :C
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:40
Może będziesz donosił dla ZSRR
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:26
@ReptilianJan: eee?
Odpisz