Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2017, 18:49
u jijku jaki bieduk
1 w górę = 1 grosz na nowy jezyk xdd
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:14
ale tak z ryżem?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:28
@kubakk12: Dobre, z makaronem też.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:30
@baarts: Wolę z makaronem
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:49
@baarts: Je się inaczej, niż z makaronem lub ryżem? :v
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:50
@FD_God: Z Ziemniakami
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:55
@sinBean: Moja babcia je z ziemniakami. Wygląda obrzydliwie
Odpisz
11 sierpnia 2017, 18:13
@VimeroTV: Nie wszystkie babcie potrafią gotować :'-( np moja
Odpisz
11 sierpnia 2017, 18:34
@kubakk12: Ja wole z ryżem
Odpisz
11 sierpnia 2017, 19:27
@sinBean: Barbarzyńcy.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:22
@FD_God: Z lanym ciastem.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:27
@PikachuAlka: Z lanym ciastem jest najlepsza ^^
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:31
@PikachuAlka: To już w sumie próbowałem i rzeczywiście jest to dobre.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:01
@Cubek: Też tak uważam.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:34
Sam z Glee <3
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:28
tró
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:29
Ludzka tragedia
Odpisz
11 sierpnia 2017, 18:05
Z makaronem też dobra
Odpisz
11 sierpnia 2017, 18:03
wolę oparzyć się pomidorową z ryżem niż "flaczkami"
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:15
co za gówno
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:10
To samo mogę napisać o twoim nicku :)
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:47
@BOSS111: mówiłem o pomidorowej z ryżem
Odpisz
12 sierpnia 2017, 01:35
Racja lepsza z makaronem.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:28
Żart na poziomie słabiej strony z memami na facebooku.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:12
@masterstefcio: jeszcze z moim imieniem
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:14
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
1/5
Odpisz