Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rolewicz

12 sierpnia 2017, 15:54

Nie zgodzę się, co prawda mieliśmy te 123 lata rozbiorów, ale są kraje, które miały gorzej. Słyszeliście kiedyś jak to było z Węgrami? Najpierw Turcy, potem podział na 3, niezależna część, austriacka część i jeszcze jakaś, następnie Austriacy. Austro-węgry były tylko z nazwy, władzę sprawowali Austriacy. Wybuchały nawet bunty. Następnie komunizm i teraz chwila odpoczynku. Naprawdę, niektórzy mieli gorzej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar InexTheLemon

21 października 2017, 19:47

@TakiTamKoles: Co z tego że byli pod zaborem, skoro to ono wygrali kulturą?

Avatar Szarok

10 maja 2022, 06:58

@rolewicz: no fakt, ale najlepiej u nas też nie było

Avatar Tf2Medic

13 sierpnia 2017, 12:17

I jeszcze sens życia

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 19:41

Szkoda tylko, że kiedyś Polska była potężna...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar CzarnyGoniec

Edytowano - 13 sierpnia 2017, 05:27

@BOSS111: Owszem.
A jak już sobie wypominamy to można dodać, że Rzeczpospolita Obojga Narodów i tak była biedniejsza od ówczesnej Hiszpanii, Francji, czy Cesarstwa Niemieckiego

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 10:22

@CzarnyGoniec: I trzeba też wspomnieć że w RON Polska była częścią składową

Avatar
katator

12 sierpnia 2017, 19:53

Polska jest jak karaluch taki ładny i fajny niedawno się go zabić

Avatar Goner

12 sierpnia 2017, 19:38

A gdzie rasowo czysta Europa?!

Avatar Rafik005

12 sierpnia 2017, 19:12

?

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 12 sierpnia 2017, 19:36

@Rafik005: rozbiory Polski

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 04:53

Nie widzę tam swojej chęci do życia.

Avatar marcel22205

12 sierpnia 2017, 19:05

Bo nie istnieje.

Avatar GalenMarek

12 sierpnia 2017, 11:31

Hmm. Jak myślicie, Polska kiedyś zniknie z map ponownie?

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

12 sierpnia 2017, 14:41

@GalenMarek: pewnie tak, i to przy pierwszym poważniejszym konflikcie w Europie, niestety ch*jowe położenie itp. ;/

Avatar GalenMarek

12 sierpnia 2017, 15:09

@Dr_Sheldon_Cooper: Jak to kiedyś pisałem "Polska od wieków jest murem i frontem Europy" stety niestety.

Avatar Nikosos22

12 sierpnia 2017, 12:17

dobrze ze nie mam iphona, nie wiedziałem że znikają

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 23:50

Dlaczego świat boi się tak małej rosji? przecież już litwa jest większa

Avatar jeste_czlowiekie96

12 sierpnia 2017, 00:49

Przejdź troche w prawo...

Avatar EmielRegis

12 sierpnia 2017, 01:32

@jeste_czlowiekie96: O ku*wa co za bydlak!

Avatar kosodrzewina111

12 sierpnia 2017, 00:26

Poprosze tego mema tylko z murzynem tatusiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar EmielRegis
Dodane przez: EmielRegis

Stany w pigułce

Należy się za piękne oczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Przerwa na herbatkę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka