memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 sierpnia 2017, 12:00
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:41
o hui dobry pomys
14 sierpnia 2017, 10:26
Dach w kukurydzy...
12 sierpnia 2017, 08:18
A ja znam inny sposób! Powiedz łatwą formułę, zwaną "Lubię Despacito"
12 sierpnia 2017, 09:31
@Unununium: Z tym że to jest własna opinia i teoretycznie nie powinieneś być zhejtowany
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 10:17
@mikolajk004: No ale czego się spodziewać po Internetach?
12 sierpnia 2017, 11:52
@Unununium: Wsystkiego
12 sierpnia 2017, 23:25
@mikolajk004: oprocz hiszpanskiej inkwizycji
13 sierpnia 2017, 22:48
@Unununium: jak chcesz, nauczę Cię naprawdę dobrego baitowania. "Lubię Despacito" bywa dobre, ale można lepiej.
14 sierpnia 2017, 09:34
Chciałabym. Wysyłam ci zaproszenie do prywatnych, miszczu.
14 sierpnia 2017, 09:14
Uf, caue szczęście
14 sierpnia 2017, 01:50
A błąd interpunkcyjny?? ( jeśli źle napisałam to sorry)
14 sierpnia 2017, 01:30
Eee tam to fcale nie prafta nie czepjajom siem :D
14 sierpnia 2017, 01:00
Polecam.
13 sierpnia 2017, 21:33
Do tej pory zastanawiam się po co nam gramatyka
13 sierpnia 2017, 21:36
@ALKATRAZ: terz się nat tym zastanawiam
13 sierpnia 2017, 22:01
@ALKATRAZ: do tej pory po co gramatyka zastanwiam sie
13 sierpnia 2017, 22:04
@ALKATRAZ: Po to, by łączyć słowa w sensowną całość
13 sierpnia 2017, 22:50
@StraikerPL: gramatyka OK po co nam ortografja?
13 sierpnia 2017, 22:58
@ALKATRAZ: send nudes
13 sierpnia 2017, 23:00
@Zenon_Smolik: morze po to rzeby odruznidź może od morze i f pszypadlach bszydkiego pisma, zamazanych liter dało sje to rozdźytadź
13 sierpnia 2017, 23:02
@kokosek112: morze i tak, może i nje
14 sierpnia 2017, 00:01
@BabkaZmarihuano: chyba ty
13 sierpnia 2017, 23:48
Na końcu pierwszej linijki brakuje przecinka.
13 sierpnia 2017, 23:05
popelnianie bledow ortograficznych jest rzalosne
13 sierpnia 2017, 23:34
baldzo
uff dobże rze ja chociasz tó na tej stronje nei popelnjam błendów chyba jakojebdyna
13 sierpnia 2017, 23:30
Gdzie kropka mały ku*wiu?
13 sierpnia 2017, 23:29
Wystarczy że napiszesz własne zdanie
13 sierpnia 2017, 21:12
Zostają błędy składniowe, logiczne, merytoryczne i interpunkcyjne.
@Dark_Dante: send nudes
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2017, 12:00
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:41
o hui dobry pomys
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:26
Dach w kukurydzy...
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:18
A ja znam inny sposób!
Powiedz łatwą formułę, zwaną "Lubię Despacito"
Odpisz
12 sierpnia 2017, 09:31
@Unununium: Z tym że to jest własna opinia i teoretycznie nie powinieneś być zhejtowany
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 10:17
@mikolajk004: No ale czego się spodziewać po Internetach?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 11:52
@Unununium: Wsystkiego
Odpisz
12 sierpnia 2017, 23:25
@mikolajk004: oprocz hiszpanskiej inkwizycji
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:48
@Unununium: jak chcesz, nauczę Cię naprawdę dobrego baitowania. "Lubię Despacito" bywa dobre, ale można lepiej.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 09:34
Chciałabym. Wysyłam ci zaproszenie do prywatnych, miszczu.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 09:14
Uf, caue szczęście
Odpisz
14 sierpnia 2017, 01:50
A błąd interpunkcyjny?? ( jeśli źle napisałam to sorry)
Odpisz
14 sierpnia 2017, 01:30
Eee tam to fcale nie prafta nie czepjajom siem :D
Odpisz
14 sierpnia 2017, 01:00
Polecam.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:33
Do tej pory zastanawiam się po co nam gramatyka
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:36
@ALKATRAZ: terz się nat tym zastanawiam
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:01
@ALKATRAZ: do tej pory po co gramatyka zastanwiam sie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:04
@ALKATRAZ: Po to, by łączyć słowa w sensowną całość
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:50
@StraikerPL: gramatyka OK po co nam ortografja?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:58
@ALKATRAZ: send nudes
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:00
@Zenon_Smolik: morze po to rzeby odruznidź może od morze i f pszypadlach bszydkiego pisma, zamazanych liter dało sje to rozdźytadź
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:02
@kokosek112: morze i tak, może i nje
Odpisz
14 sierpnia 2017, 00:01
@BabkaZmarihuano: chyba ty
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:48
Na końcu pierwszej linijki brakuje przecinka.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:05
popelnianie bledow ortograficznych jest rzalosne
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:34
baldzo
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:34
uff dobże rze ja chociasz tó na tej stronje nei popelnjam błendów chyba jakojebdyna
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:30
Gdzie kropka mały ku*wiu?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:29
Wystarczy że napiszesz własne zdanie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:12
Zostają błędy składniowe, logiczne, merytoryczne i interpunkcyjne.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:00
@Dark_Dante: send nudes
Odpisz