Wiosna idzie, sarny na łąkach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Tacy to pożyją
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2013, 17:14
snow snow evrywhere
Odpisz
21 sierpnia 2016, 20:39
@Takita6:
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2013, 13:20
w tym roku śnieg jest i na Bożym narodzeniu i na Wielkanocy
Odpisz
20 marca 2013, 14:23
@darcus: U mnie nie ma od Wigili
Odpisz
20 marca 2013, 14:25
@Ciotka_Shellma: a u mnie ciągle sypie. przynajmniej nie ma komarów
Odpisz
20 marca 2013, 14:37
@darcus: Ale masz fajnie, To bez komarów.
Odpisz
20 marca 2013, 16:35
@Ciotka_Shellma: Ty masz fajnie, nie musisz odśnieżac pół dnia. :-/
Odpisz
20 marca 2013, 15:13
U mnie cały czas śnieg... Ani jednej muchy :o
Odpisz