Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar liseq2000

16 sierpnia 2017, 10:45

>wioska 2h od Paryża
>siedzisz tam cały tydzień
>cały tydzień widać wszystko zajebiście, noc w noc
>aż do Perseidów
>zachmurzenie i pieprzone burze
> ponieważ ch*j ci w dupe ::)

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

16 sierpnia 2017, 09:47

Akurat dzisiaj w nocy widziałam ich od groma (bezchmurne niebo+Wiejskie niebo). Obserwacje są dobre nie tylko w noc perseidów, ale i kilka nocy przed i po.

Avatar felek_68

14 sierpnia 2017, 15:31

Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie? Z góry dziękuję

Avatar Davido

14 sierpnia 2017, 15:49

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2017, 15:53

Avatar massesd

14 sierpnia 2017, 16:01

.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2017, 16:02

@massesd: chyba chodzi o to, że w noc spadających gwiazd jest pochmurnie

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2017, 21:51

To raczej takie z dupy ale pierwszy obrazek przypomina mi noc na wsi (ciemna noc i widać wszystkie gwiazdy) vs noc w mieście (gówo widać bo wszędzie latarnie itd.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2017, 22:15

ja tam nie wiem jak wygląda niebo nocą w mieście, ale wiem, że na wsi też czasami gówno widać

Avatar Hefajstos

14 sierpnia 2017, 22:58

@felek_68: Co roku w okresie letnim (mniej więcej od połowy lipca do końca sierpnia) jest sezon na spadające meteroidy; za noc, w której spada najwięcej perseid uważana jest ta z 12 na 13 sierpnia. Tak w ramach ciekawostki - największa ilość meteroidów spada w pobliżu gwiazdozbioru Kasjopeii, która znajduje się na wschodzie. No i jak mam być szczery, to w noc perseid siedziałem do 3 w nocy (co prawda nie miałem widoku na Kasjopeję) i widziałem około pięciu gwiazd, dzień później oglądałem niebo do pierwszej i widziałem ich aż siedem, z czego dwie były naprawdę spektakularne, więc to jest bardzo losowe.

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2017, 00:50

@Hefajstos: Dzięki, dużo się dowiedziałem dzięki tobie.
Szkoda tylko że troche spóźnione informacje bo już 15 :V

Avatar Hefajstos

15 sierpnia 2017, 11:03

Ale niebo oglądać można do końca sierpnia! Tak jak pisałem, z 13 na 14 widziałem w sumie więcej gwiazd niż w noc perseid, więc wcale nie jesteś spóźniony.

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2017, 11:54

@Hefajstos: O kurna ja myślałem że to już koniec takiej zabawy dziś póki jestem najbliżej tego najlepszego terminu jeszcze coś spróbuje zobaczyć i napisze wyniki.
Dzienki wielkie :D

Avatar Hefajstos

15 sierpnia 2017, 12:12

Proszę bardzo, miłego oglądania! :)

Avatar Buszmanek

15 sierpnia 2017, 23:05

@Hefajstos: Ja dzisiaj (15), widziałem jedną. Czas obserwacji ok: 1h.

Avatar sianczan_potasianu

15 sierpnia 2017, 20:46

Perseidy nie trwają tylko w tą jedną noc. Wtedy jest ich największe nasilenie. Dzień wcześniej i później pogoda do obserwacji była świetna. I też dużo widać

Avatar MCAssassin

15 sierpnia 2017, 20:08

U mnie też tak było :/

Avatar noszkurnawszystkozajete

15 sierpnia 2017, 01:30

to gdzie wy mieszkacie jak macie ciągle chmury

Avatar PaPkaZiemniaCZana

15 sierpnia 2017, 16:13

Avatar noszkurnawszystkozajete

Edytowano - 15 sierpnia 2017, 18:05

@PaPkaZiemniaCZana: lol, ja jakoś nigdy chmur nie miałam w tę noc spadających gwiazd
edit: może Toruń to magiczne miasto

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2017, 18:48

@noszkurnawszystkozajete: w mieście wieśniaku

Avatar HusariaPodWiedniem

15 sierpnia 2017, 19:04

Avatar PaPkaZiemniaCZana

16 sierpnia 2017, 15:37

Avatar Pikachu_fan_Subaru

15 sierpnia 2017, 10:45

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Powodzenia

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka