Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2017, 16:37
Mój kolega mieszka w Polsce i prawie nigdy nie używa internetu ale jest z ROSJI
Odpisz
17 sierpnia 2017, 09:30
Wyobraziłem sobie takiego cebulaczka który mówi jaka to Polska kultura jest zajebista, a te niewdzieczne bachory tylko w tych internetach siedzo i nigdy w życiu nie ruszył innej książki niż lektury szkolnej
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:22
Jeżeli ja codziennie jem kapustę, a ty jakieś mięsko, to statystycznie codziennie jemy bigos.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:09
Burn
Odpisz
16 sierpnia 2017, 01:22
To statystyka. Statystycznie 95% ludzi wraz z tobą jest przeciętnych. Ze statystyką nie wygrasz panie przeciętny człowiek ...
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2017, 23:24
No japie**ole i co w tym dziwnego ze stare babcie nie maja neta, co on chwali sie czy żali?
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:55
Pan Janusz jest taką skarbnicą wiedzy bezużytecznej, bardzo go za to szanuje
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:36
-Co sądzi Pan O nowo wprowadzonej ustawie?
-Przypominam, że w zeszłym roku ponad połowa Polaków nie przeczytała ani jednej książki
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:31
Ale... czy on zsumował te procenty? ;-;
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2017, 22:20
@KingsMax: Książki a internet?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 00:47
@Palauball: Tamto 27 i 40, więc wyszło mu 67 co podał na kontrargument do tego, że ci ludzie czytają książki, pisząc że 50% ludzi nie czyta książek, co daje 17% ludzi nieogarniająych komputerów i nie czytających książek jednocześnie.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:34
@KingsMax: Dude...
Naucz się matematyki.
Tego nie można sumować.
27% z ogółu osób...
40% z korzystających, z Internetu...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:43
@KingsMax: Raczej nie o to chodzi. Janusz wspomniał, że wiele polaków nie zna się na technologii. Maciej odpowiedział na to, że pewnie się oni zajmowali książkami, a nie tymi "głupotami", na co w odpowiedzi dostał, iż 50% Polaków żadnej książki nie przeczytało.
Według Maćka: Ci Polacy nieużywający technologii byli tymi "mądrymi" i wybrali tą "lepszą" drogę (książki).
Janusz wskazał, że raczej nie ma racji, ponieważ połowa naszych rodaków niczego w grubej okładce nawet nie przeczytała.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:51
@dustin2001: Wiem, ale chodzi mi o to, że on tak zrobił. Bo inaczej jego komentarz że 50% polaków nie czyta książek nie ma sensu.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:52
@Dead_Bload321: No, 40% nie zna technologi idąc tym tokiem rozumowania, a 50% nie czyta książek... zostaje nam nawet 10 pozostałych procent...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:02
@KingsMax: Ma sens.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:05
@KingsMax: Chodziło o to, że ten człowiek uważa technologię za głupoty i mówi, iż te osoby wolały się zabrać za książki.
A tu fakt, że więcej niż 50% Polaków nie przeczytało żadnej książki.
Oczywiście nie musi się pokrywać z tymi 40% z 73%, ale można tak zakładać.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:07
@dustin2001: Ale to wtedy nie ma sensu na kontrargument na to że cyztali książki...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:24
@KingsMax: Zacznijmy od tego, co tu napisałeś...
"Tamto 27 i 40, więc wyszło mu 67 co podał na kontrargument do tego, że ci ludzie czytają książki, pisząc że 50% ludzi nie czyta książek, co daje 17% ludzi nieogarniająych komputerów i nie czytających książek jednocześnie."
67% - 50% = 17%
I to jest 17% osób, które czytały, ale nie ogarniają komputerów.
Ale nie można tak liczyć.
Konkretniej to będzie.
27% + 40% * 73% = 56,2%
56,2% - 50% = 6,2% osób, które czytają, ale albo nie mają kontaktu z Internetem, albo nie mają podstawowych umiejętności.
Wiadomo, to 50% nie musi z tymi osobami DOKŁADNIE się pokrywać, dlatego ten odsetek może być większy.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 00:54
@dustin2001: Ale...
27% + 40% * 73% = 56,2%
Przecież do podstawowych umiejętności cyfrowych w Polsce często nie zaliczysz obsługi przeglądarki.
Do tego niejedna osoba ma do wykształcenie z czasów gdy nie było internetu...
Odpisz
17 sierpnia 2017, 01:04
@KingsMax: A co to ma do rzeczy?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 01:07
@dustin2001: To że wtedy wyjdzie wynik mniejszy od 50%, więc nie można z tego korzystać jago argumentu statystycznego.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 01:09
@KingsMax: Wytłumacz mi to na liczbach.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 12:25
@dustin2001: Jeśli mamy poniżej 50% ludzi nieobeznanych z technologią i ktoś stwierdzi, że ci ludzie czytają, a poned 50% ludzi nie czyta, to statystycznie może mieć racje.
Co prawda to rozumowanie w stylu:
Połowa 54% owoców to jabłka i 46% owoców jest zepsute, więc żadne jabłko nie jest zepsute.
Ale statystycznie ma sens.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 13:32
@KingsMax: O co wy się wgl kłócicie. Nikt tam niczego nie sumował. Stwierdzone było że dany procent polaków nie korzystało nigdy z internetu, a procent z reszty jest jakaś tam zacofana. I ktoś mu odpowiedział, że pewnie po prostu woleli mądrzejsze rzeczy. Wtedy wyjął INNĄ STATYSTYKĘ. Stwierdził że dodatkowo połowa polaków nie przeczytała e tamtym roku książki. Te 50% nie ma żadnego związku z tamtymi procentami, to zupełnie odmienna statystyka.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 13:39
@dustin2001: ...
Jednoczymy się by zjechać Oskara?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 15:24
@KingsMax: Nie, bo ma całkowitą rację.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 15:25
@KingsMax: Oj, kolego... Swoją drogą statystycznie to nie ma sensu, bo to nie to samo...
Musisz sobie to powtórzyć...
Odpisz
17 sierpnia 2017, 18:31
@dustin2001: Tyle, że właśnie statystycznie to ma sens... po prostu statystyka jest kłamliwa...
Odpisz
17 sierpnia 2017, 19:30
@KingsMax: Nie ma sensu, bo, uwaga... To dwie różne statystyki ;)
Odpisz