Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kiwizdziwi

22 sierpnia 2017, 16:37

Mój kolega mieszka w Polsce i prawie nigdy nie używa internetu ale jest z ROSJI

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

17 sierpnia 2017, 09:30

Wyobraziłem sobie takiego cebulaczka który mówi jaka to Polska kultura jest zajebista, a te niewdzieczne bachory tylko w tych internetach siedzo i nigdy w życiu nie ruszył innej książki niż lektury szkolnej

Avatar Liechtensteinball

16 sierpnia 2017, 19:22

Jeżeli ja codziennie jem kapustę, a ty jakieś mięsko, to statystycznie codziennie jemy bigos.

Avatar lorax12

16 sierpnia 2017, 19:09

Burn

Avatar Kapibara_Pana_Jacka

16 sierpnia 2017, 01:22

To statystyka. Statystycznie 95% ludzi wraz z tobą jest przeciętnych. Ze statystyką nie wygrasz panie przeciętny człowiek ...

Avatar MagicznyPociag

Edytowano - 15 sierpnia 2017, 23:24

No japie**ole i co w tym dziwnego ze stare babcie nie maja neta, co on chwali sie czy żali?

Avatar gulasz88

15 sierpnia 2017, 21:55

Pan Janusz jest taką skarbnicą wiedzy bezużytecznej, bardzo go za to szanuje

Avatar PanMixer

15 sierpnia 2017, 21:36

-Co sądzi Pan O nowo wprowadzonej ustawie?
-Przypominam, że w zeszłym roku ponad połowa Polaków nie przeczytała ani jednej książki

Avatar KingsMax

15 sierpnia 2017, 21:31

Ale... czy on zsumował te procenty? ;-;

Avatar Palauball

Edytowano - 15 sierpnia 2017, 22:20

@KingsMax: Książki a internet?

Avatar KingsMax

16 sierpnia 2017, 00:47

@Palauball: Tamto 27 i 40, więc wyszło mu 67 co podał na kontrargument do tego, że ci ludzie czytają książki, pisząc że 50% ludzi nie czyta książek, co daje 17% ludzi nieogarniająych komputerów i nie czytających książek jednocześnie.

Avatar dustin2001

16 sierpnia 2017, 19:34

@KingsMax: Dude...
Naucz się matematyki.
Tego nie można sumować.
27% z ogółu osób...
40% z korzystających, z Internetu...

Avatar Dead_Bload321

16 sierpnia 2017, 19:43

@KingsMax: Raczej nie o to chodzi. Janusz wspomniał, że wiele polaków nie zna się na technologii. Maciej odpowiedział na to, że pewnie się oni zajmowali książkami, a nie tymi "głupotami", na co w odpowiedzi dostał, iż 50% Polaków żadnej książki nie przeczytało.

Według Maćka: Ci Polacy nieużywający technologii byli tymi "mądrymi" i wybrali tą "lepszą" drogę (książki).
Janusz wskazał, że raczej nie ma racji, ponieważ połowa naszych rodaków niczego w grubej okładce nawet nie przeczytała.

Avatar KingsMax

16 sierpnia 2017, 20:51

@dustin2001: Wiem, ale chodzi mi o to, że on tak zrobił. Bo inaczej jego komentarz że 50% polaków nie czyta książek nie ma sensu.

Avatar KingsMax

16 sierpnia 2017, 20:52

@Dead_Bload321: No, 40% nie zna technologi idąc tym tokiem rozumowania, a 50% nie czyta książek... zostaje nam nawet 10 pozostałych procent...

Avatar dustin2001

16 sierpnia 2017, 23:02

@KingsMax: Ma sens.

Avatar dustin2001

16 sierpnia 2017, 23:05

@KingsMax: Chodziło o to, że ten człowiek uważa technologię za głupoty i mówi, iż te osoby wolały się zabrać za książki.
A tu fakt, że więcej niż 50% Polaków nie przeczytało żadnej książki.
Oczywiście nie musi się pokrywać z tymi 40% z 73%, ale można tak zakładać.

Avatar KingsMax

16 sierpnia 2017, 23:07

@dustin2001: Ale to wtedy nie ma sensu na kontrargument na to że cyztali książki...

Avatar dustin2001

16 sierpnia 2017, 23:24

@KingsMax: Zacznijmy od tego, co tu napisałeś...
"Tamto 27 i 40, więc wyszło mu 67 co podał na kontrargument do tego, że ci ludzie czytają książki, pisząc że 50% ludzi nie czyta książek, co daje 17% ludzi nieogarniająych komputerów i nie czytających książek jednocześnie."
67% - 50% = 17%
I to jest 17% osób, które czytały, ale nie ogarniają komputerów.
Ale nie można tak liczyć.
Konkretniej to będzie.
27% + 40% * 73% = 56,2%
56,2% - 50% = 6,2% osób, które czytają, ale albo nie mają kontaktu z Internetem, albo nie mają podstawowych umiejętności.

Wiadomo, to 50% nie musi z tymi osobami DOKŁADNIE się pokrywać, dlatego ten odsetek może być większy.

Avatar KingsMax

17 sierpnia 2017, 00:54

@dustin2001: Ale...
27% + 40% * 73% = 56,2%
Przecież do podstawowych umiejętności cyfrowych w Polsce często nie zaliczysz obsługi przeglądarki.
Do tego niejedna osoba ma do wykształcenie z czasów gdy nie było internetu...

Avatar dustin2001

17 sierpnia 2017, 01:04

@KingsMax: A co to ma do rzeczy?

Avatar KingsMax

17 sierpnia 2017, 01:07

@dustin2001: To że wtedy wyjdzie wynik mniejszy od 50%, więc nie można z tego korzystać jago argumentu statystycznego.

Avatar dustin2001

17 sierpnia 2017, 01:09

@KingsMax: Wytłumacz mi to na liczbach.

Avatar KingsMax

17 sierpnia 2017, 12:25

@dustin2001: Jeśli mamy poniżej 50% ludzi nieobeznanych z technologią i ktoś stwierdzi, że ci ludzie czytają, a poned 50% ludzi nie czyta, to statystycznie może mieć racje.
Co prawda to rozumowanie w stylu:
Połowa 54% owoców to jabłka i 46% owoców jest zepsute, więc żadne jabłko nie jest zepsute.
Ale statystycznie ma sens.

Avatar oskar213

17 sierpnia 2017, 13:32

@KingsMax: O co wy się wgl kłócicie. Nikt tam niczego nie sumował. Stwierdzone było że dany procent polaków nie korzystało nigdy z internetu, a procent z reszty jest jakaś tam zacofana. I ktoś mu odpowiedział, że pewnie po prostu woleli mądrzejsze rzeczy. Wtedy wyjął INNĄ STATYSTYKĘ. Stwierdził że dodatkowo połowa polaków nie przeczytała e tamtym roku książki. Te 50% nie ma żadnego związku z tamtymi procentami, to zupełnie odmienna statystyka.

Avatar KingsMax

17 sierpnia 2017, 13:39

@dustin2001: ...
Jednoczymy się by zjechać Oskara?

Avatar dustin2001

17 sierpnia 2017, 15:24

@KingsMax: Nie, bo ma całkowitą rację.

Avatar dustin2001

17 sierpnia 2017, 15:25

@KingsMax: Oj, kolego... Swoją drogą statystycznie to nie ma sensu, bo to nie to samo...
Musisz sobie to powtórzyć...

Avatar KingsMax

17 sierpnia 2017, 18:31

@dustin2001: Tyle, że właśnie statystycznie to ma sens... po prostu statystyka jest kłamliwa...

Avatar oskar213

17 sierpnia 2017, 19:30

@KingsMax: Nie ma sensu, bo, uwaga... To dwie różne statystyki ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Szybki jak błyskawica

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka