Dlaczego korzystam z napisów w filmach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Żartownisie
Papierowa szkoła posting
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2014, 16:47
A mi to napisy przeszkadzają podczas jedzenia :P
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:41
@iger3: Chipsy chrupią/szeleszczą.
Odpisz
21 marca 2013, 12:48
ja bo lubię czytać:P
Odpisz
20 marca 2013, 21:53
Przecież jak jest film z lektorem, to jeszcze łatwiej jeść podczas oglądania...
Odpisz
21 marca 2013, 11:40
@Ant_1984: Jak łatwiej, jak jedzenie ci szeleści itp.
Ja oglądam z napisami, bo nie lubię lektora, a o dubbingu nie wspomną. Właśnie oryginalna dykcja, mowa wpływa na odbiór filmu.
Odpisz
20 marca 2013, 23:11
Ja używam napisów aby się osłuchać z angielskim. Lektor jest za przeproszeniem
c***owy :p
Odpisz
20 marca 2013, 18:52
A ja co mam pod ręką.
Odpisz
20 marca 2013, 20:41
@sarnasarna: Ja też :P Ale mam tylko z napisami, więc trudno mi idzie :/
Odpisz
20 marca 2013, 18:28
a ja popcorn ;D
Odpisz
20 marca 2013, 18:18
Brawo Brawo JEM CHIPSY podczas oglądania.
Odpisz