Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Szybki jak błyskawica
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2021, 07:26
Mamy rok 2021. Wiosny nadal nie ma.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 00:44
Wiosny nie ma!
Oddawaj ciastka!
Odpisz
21 marca 2013, 16:35
Ej jak wiosna nieprzyjdzie daj mi te ciasteczka co (szkoda żeby się zmarnowały) a co do obrazka 5/5 ! :D
Odpisz
21 marca 2013, 14:47
A gdzie mleko ku***? xD
Odpisz
21 marca 2013, 14:45
A że Polska blisko Rusi...
Odpisz
21 marca 2013, 09:11
Wiosno,wracaj! Zaczęło sypać nawet w Mordorze!
Odpisz
21 marca 2013, 13:36
@Sauron: O nie D:
Odpisz
21 marca 2013, 14:25
@Sauron: Koniec jest blisko.
Odpisz
21 marca 2013, 13:20
jeszcze długo sobie poczeka
Odpisz
21 marca 2013, 09:09
Wiosna sobie w kulki leci zapomniała o nas
Odpisz
21 marca 2013, 08:48
Masz rację.
Odpisz
21 marca 2013, 07:34
Ja chcę lata, a nie wiosny. *_*
Odpisz
21 marca 2013, 07:17
To do Mikołaja!
Odpisz