Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Luna52

7 października 2018, 13:48

sweeeeeet *atak cukrzycy* awawwawawaw

Avatar Xenomorph12

24 sierpnia 2017, 10:12

jeżeli w hadesie jest więcej takich piesków to chce tam (na 2 minuty bo jest tam gorąco)

Avatar Anishogen

24 sierpnia 2017, 09:11

Kjut I lovciam

Avatar PsychodelicznaKoza

24 sierpnia 2017, 09:10

Coś czuję że jako myto on pobiera zabawki i kości. :3

Avatar pmb1998

23 sierpnia 2017, 21:32

Zupełnie jak w książkowej wersji "Percy'ego Jordana"... nie jestem pewien, jak z nim było w filmie...

Avatar lorax12

24 sierpnia 2017, 01:52

@pmb1998: Percy Jordan... wat

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2017, 08:27

@pmb1998: Miałeś na myśli Percy Jackson?

Avatar pmb1998

24 sierpnia 2017, 09:58

Dokładnie. Nie wiem, czemu napisałem "Jordan".

Avatar lorax12

24 sierpnia 2017, 17:45

@pmb1998: Bo to nazwisko autora

Avatar WielkiSpod

11 sierpnia 2022, 14:18

@lorax12: Pięcioletni odkop

Nie, Riordan.

Avatar Ensis

23 sierpnia 2017, 22:43

Cerbera to takiego raczej czarnego sobie wyobrażałem

Avatar HiszpanskiInkwizytor

23 sierpnia 2017, 23:27

@Ensis: bo co bo jak strażnik to czarny bo ciebie jako Białasa taka praca brzydzi i chcesz żeby tylko "gorsza rasa" chroniła bram piekieł a nie ty i tępi koledzy z Hitlerjugend

Avatar WilQu

23 sierpnia 2017, 21:56

małe to wejście

Avatar Adi34

23 sierpnia 2017, 22:06

@WilQu: Albo Cerber ogromny

Avatar loloja

16 sierpnia 2017, 18:28

cerberowy pieseł- osobisty pupil szatana

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2017, 21:29

@loloja: Raczej Hadesa, po Cerber był piesełem Hadesa

Avatar loloja

23 sierpnia 2017, 21:35

był Hadesa? a ja całe życie myślałem że był od Szatana w piekle...

Avatar Krzyniu

23 sierpnia 2017, 21:11

Przez ten tekst na górze wszyscy zapomnieli o demotywatorach, które czasem by lepsze były.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Młodzi gniewni

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka