Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2021, 17:01
A po co komu znajomość alfabetu?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:16
Ja tak nie mam. Ja potrafię powiedzieć
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:32
@ZSRRBall: Które z kolei jest "k"?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:42
@ZSRRBall: czy jeśli 73 września w północ kosmici noszą kapelusze, to które z koleji jest ♤, jeśli czytamy od prawej do dołu?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:49
@SzymeQ10: 11
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:50
@kasjan132pl: odpowiedź to :Imperator Andrzej Duda
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:59
@SzymeQ10: 14
Odpisz
17 sierpnia 2017, 22:02
@TheHunterMikiPL: O lol, trafiłem.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 22:05
@ZSRRBall: Nieprawda. 1 a, 2 ą, 3 b, 4 c, 5 ć, 6 d, 7 e, 8 ę, 9 f, 10 g, 11 h, 12 i, 13 j ,14 k,
Odpisz
17 sierpnia 2017, 22:08
@TheHunterMikiPL: oj tam
Odpisz
17 sierpnia 2017, 23:29
@TheHunterMikiPL: To jest alfabet polski, koledze zapewne chodziło o łaciński, gdzie 'k' faktycznie jest jedenaste.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 11:40
@darcus: To jest bez sensu. Mieszka w Polsce, pisze na polskiej stronie, to o alfabet chodzi polski...
Nie było dopisku jaki, więc domyślnie chodzi o nasz.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 12:23
@TheHunterMikiPL: Niekoniecznie. Łaciński jest też dość uniwersalny.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:57
@TheHunterMikiPL: Skąd wiesz gdzie mieszkam?
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:01
@ZSRRBall: JEstem wszechwiedzący.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:24
@TheHunterMikiPL: aha
Odpisz
18 sierpnia 2017, 11:52
Smutna prawda
Odpisz
18 sierpnia 2017, 10:17
Ludzie są ograniczeni
Odpisz
18 sierpnia 2017, 06:59
Ja umiem tylko to drugie
Odpisz
18 sierpnia 2017, 06:56
Najlepsze jest to, że nie ma powodu dla którego alfabet jest ułożony akurat w tej kolejności
Odpisz
18 sierpnia 2017, 03:26
Myslalem ze tylko ja nie znam alfabetu i spiewam sobie :D ej bi si di i ef dżi...
Odpisz
18 sierpnia 2017, 00:38
Chyba każdy zna ten uczuć ...
Odpisz
17 sierpnia 2017, 23:15
po co jest alfabet?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 23:30
@drzefko: Po to żeby istniał porządek w spisach. Chyba.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:28
Totalnie ja lol (no w połowie bo 5 klasa to raczej nie zaawansowana matematyka...No zaraz 6)
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:22
Mój nie potrafi Ani tego Ani tego ;-;
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:26
@Xenomorph_Master: Współczuje
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:11
Bo matematyka układa się w piękną, fascynującą, logiczną całość, a kolejność alfabetu ktoś sobie wymyślił "bo tak"
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:45
Poprostu mój mózg...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:29
a ja nadal nie umiem alfabetu do końca i tabliczki mnożenia ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:43
@matiExtreme: Jak to
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:45
@Radek_pokazuje_niezwykle: Normalnie, całe podstawówki i gimnazja miałem 5 z matematyki i Polskiego a nie umiałem podstaw, po prostu w przedszkolu i 1 klasach byłem debilem, a potem nie chciało mi się uczyć.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:31
@matiExtreme: Ja musiałam w wakacje po 1. kl. nauczyć się tabliczki mnożenia.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 19:35
@matiExtreme: to jak zdałeś nie znając tabliczki mnożenia w gimnazjum?
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 19:49
@benben7: Cudem. Znaczy znałem podstawy typu 2*2, ale nie umiałem 6,7,8,9 * X
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:54
@matiExtreme: ... ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:57
@benben7: Wiem, że to beznadziejne, ale za to z trudniejszymi rzeczami typu objętości, pola, ułamki radziłem sobie świetnie.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:00
@matiExtreme: nie o to mi chodzi...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:58
@benben7: A to przepraszam, pozwól że się uciszę bo wolałbym nie mieć 1000 łapek w dół
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:17
@Radek_pokazuje_niezwykle: :D
Odpisz
17 sierpnia 2017, 22:46
@matiExtreme: A mnie podoba się to, że potrafisz się bez wstydu do tego otwarcie przyznać, łap zielone. (:
Odpisz
17 sierpnia 2017, 23:03
@Hefajstos: Dziękuję, łap również, :)
Odpisz
18 sierpnia 2017, 00:13
@matiExtreme: Też nie umiem całej tabliczki mnożenia.
Zawsze dodaje do wyniku który potrafię obliczyć lub cisne na kalkulatorze.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 11:59
@ZSRRBall: "Ktoś" usunął napleto-pieska XD
Odpisz
19 sierpnia 2017, 12:14
@Radek_pokazuje_niezwykle: niestety
Odpisz