Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2018, 21:57

Zajebibi są

Avatar spectra12

3 marca 2016, 18:30

a ja dalej siedze w fortecy z poduszek i koców i żrem te chipsy...

Avatar Palauball

22 lutego 2016, 15:27

Tylko były trochę drogie :P

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2015, 13:06

Nie lubię ich one nie smakują...

Avatar KOtekmomo

21 marca 2015, 08:33

są tanie w sparze ( jeśli ktoś nie wie to tam u mnie jest taki sklep)

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2014, 18:48

Fakt, dzieciństwa. Bo teraz są za drogie - 5 zł za 100g, oc*jeć można.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2014, 22:04

jadłem dziś na plaży. Uwielbiam je

Avatar Karso21Respawn

20 marca 2013, 17:14

ta za 5 zl...

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2013, 20:45

@Karso21Respawn: u mnie 1 zł .-.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 08:28

Ha! U mnie w sklepiku dawali promocję dla mnie i innych dzieciaków a dorośli płacili normalnie!

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 08:44

:DD

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 08:46

Iście ***isty sklepik. :)

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 08:50

nom

Avatar nati1591

22 maja 2013, 18:29

Wczoraj jadłam :D

Avatar Jessica2282

26 kwietnia 2013, 18:51

mmm tak je uwielbiałam :D

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2013, 15:25

taak to jedyne chipsy, które kojarzą mi się z dzieciństwem :')

Avatar mikulek04

25 marca 2013, 21:33

nigdy ich nie jadłam ;_;

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 20:21

@mikulek04: to żałuj

Avatar Bestis124

25 marca 2013, 22:59

Jeszcze są, super były/są :D

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2013, 20:11

To są nadal moje ulubione :)

Avatar Gorok

25 marca 2013, 14:09

ahh pamiętam jak byłem mały mówiłem mamie że chcę duszki (czyli te chipsy) a mama zrozumiała że chcę gruszki i szukała po całym mieście gruszek a nie znalazła więc kupiła te chipsy ;D stare dobre czasy a teraz tylko laysy w***am :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar magdaaaa
Dodane przez: magdaaaa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka