Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2018, 21:57
Zajebibi są
Odpisz
3 marca 2016, 18:30
a ja dalej siedze w fortecy z poduszek i koców i żrem te chipsy...
Odpisz
22 lutego 2016, 15:27
Tylko były trochę drogie :P
Odpisz
16 listopada 2015, 13:06
Nie lubię ich one nie smakują...
Odpisz
21 marca 2015, 08:33
są tanie w sparze ( jeśli ktoś nie wie to tam u mnie jest taki sklep)
Odpisz
14 grudnia 2014, 18:48
Fakt, dzieciństwa. Bo teraz są za drogie - 5 zł za 100g, oc*jeć można.
Odpisz
30 lipca 2014, 22:04
jadłem dziś na plaży. Uwielbiam je
Odpisz
20 marca 2013, 17:14
ta za 5 zl...
Odpisz
30 kwietnia 2013, 20:45
@Karso21Respawn: u mnie 1 zł .-.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 08:28
Ha! U mnie w sklepiku dawali promocję dla mnie i innych dzieciaków a dorośli płacili normalnie!
Odpisz
8 sierpnia 2013, 08:44
:DD
Odpisz
8 sierpnia 2013, 08:46
Iście ***isty sklepik. :)
Odpisz
8 sierpnia 2013, 08:50
nom
Odpisz
22 maja 2013, 18:29
Wczoraj jadłam :D
Odpisz
26 kwietnia 2013, 18:51
mmm tak je uwielbiałam :D
Odpisz
27 marca 2013, 15:25
taak to jedyne chipsy, które kojarzą mi się z dzieciństwem :')
Odpisz
25 marca 2013, 21:33
nigdy ich nie jadłam ;_;
Odpisz
26 marca 2013, 20:21
@mikulek04: to żałuj
Odpisz
25 marca 2013, 22:59
Jeszcze są, super były/są :D
Odpisz
25 marca 2013, 20:11
To są nadal moje ulubione :)
Odpisz
25 marca 2013, 14:09
ahh pamiętam jak byłem mały mówiłem mamie że chcę duszki (czyli te chipsy) a mama zrozumiała że chcę gruszki i szukała po całym mieście gruszek a nie znalazła więc kupiła te chipsy ;D stare dobre czasy a teraz tylko laysy w***am :D
Odpisz