Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 12:03

W mojej nowej szkole z tego co wiem to będzie jedna dziewczyna na 27 chłopaków

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 17:01

( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar Mr_Quicky

18 sierpnia 2017, 17:57

Do mojej klasy kiedyś chodziła dziewczyna która wcześniej była w klasie z ponad 30 osobami

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 18:53

@Mr_Quicky: No nieżle :)

Avatar Mr_Quicky

18 sierpnia 2017, 18:59

W dodatku to była taka 9/10 ;)

Avatar Quervik

18 sierpnia 2017, 19:19

@Mr_Quicky: Ładny avatar :) Zone Tan?

Avatar sleyia

18 sierpnia 2017, 22:07

bukake

Avatar akaman151

19 sierpnia 2017, 10:40

Gang Bang!

Avatar mirunio86

18 sierpnia 2017, 20:48

ciekawe czy taki ultra nerd geek jakby zrobił ogłoszenie na ero.club to by coś wyrwał

Avatar Lamosus

18 sierpnia 2017, 19:01

Hmmm scenariusz moich kolegów

Avatar PanMixer

Edytowano - 16 sierpnia 2017, 20:29

Będę miał 22 dziewczyny w klasie
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ku*wa

Avatar
Suchotnik

16 sierpnia 2017, 20:33

@PanMixer: Ja w ekonomiku miałem kasę 15 dziewczyn i 3 chłopaków

Niby każdy miał po 5 loszek ale codziennie tak z 4 miało okres
Masz znicza

[*]

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2017, 20:41

nech ja mam 16 dziewczyn na 12 chłopaków
Nie czuć tego

Avatar benben7

16 sierpnia 2017, 20:51

miałeś kasę? zazdro

Avatar
Suchotnik

16 sierpnia 2017, 20:52

@benben7: Nawet teraz mam

1150zł :)

Avatar benben7

Edytowano - 16 sierpnia 2017, 20:57

a ja miałem 50 złotych ale konduktorce musiałem oddać bo miałem błąd w zniżce w bilecie i trzeba było kupić nowy dzisiaj

Avatar
Suchotnik

16 sierpnia 2017, 21:10

@benben7: Ja se na kompa zbieram więc ja to akurat nie mam wyboru i musze odkładać

Avatar GalenMarek

16 sierpnia 2017, 21:35

@PanMixer: Wg. mnie klasa, gdzie jest więcej dziewczyn jest lepsza.

Avatar creeper_girl

16 sierpnia 2017, 21:55

Ja mam 17 dziewczyn (łącznie ze mną) i 16 chłopaków.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 sierpnia 2017, 00:11

@GalenMarek: Zwłaszcza gdy jesteś przegrywem...

Avatar Kenser

18 sierpnia 2017, 17:52

Miałeś kasębi dzięki temu 15 dziewczyn... Zazdro

Avatar OfensywnyJanusz

18 sierpnia 2017, 18:58

@PanMixer: masz przeje**ne, łącze się w bólu

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 10:12

Tank?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Ostry ten sędzia

Jeszcze jak

Nieuczciwa ocena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka